Kokia antroji metų pusė laukia tavo Zodiako ženklo

Ugnies stichija 2017 metais jau atnešė visiems Zodiako ženklams daug netikėtų staigmenų. Tad ko dar galima tikėtis ateinančiais šių metų mėnesiais?

Avinas
Antrame 2017 metų pusmetyje Avinams seksis kone viskas! Šio nenurimstančio Zodiako ženklo laukia naujų įvykių ir malonių atradimų eilė. Tiems, kurių siela nerimsta dėl ekstremalių sporto šakų, reikia būti labai atsargiems, nes didelė traumų tikimybė. Visą savo gyvybinę energiją reikėtų nukreipti į šeimos židinį ir karjerą.

Jautis
Pirmasis 2017 metų pusmetis Jaučiams buvo labai aktyvus, tačiau ir antrajame pusmetyje neverta sustoti. Taika ir ramybė nenusimato, tačiau nusiminti neverta. Tu būtinai pasieksi užsibrėžtą tikslą, svarbiausia – nenuleisti rankų ir atsiduoti savo svajonėms visu šimtu procentų.

Dvyniai
O štai Dvyniams antrąjį pusmetį pasiseks šiek tiek geriau nei Jaučiams, juk jiems viskas pavyks be ypatingų pastangų. Metų pabaiga žada tau naujų pažinčių ir ištikimų žmonių, kurie keliaus su tavimi per gyvenimą. Finansų srityje Dvyniams tikėtinos teigiamos permainos. Gali net pasirodyti, kad pinigai jiems plaukia tarsi iš niekur. O iš tiesų tai ne likimo dovana, o ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas.

Vėžys
Sėkmingai užbaigti metus Vėžiams padės artimieji ir giminės. Nebijok paprašyti pagalbos, nes kitaip iš tavo sumanymų nieko gero neišeis. Labai tikėtina, kad šio Zodiako ženklo pečius užguls atsakingas darbas. Tačiau neverta nusiminti, galiausiai Vėžiams viskas susiklostys kuo puikiausiai.

Liūtas
Liūtams Ugningojo Gaidžio metai žada būti labai aktyvūs. Teks labai daug dirbti. Tiesa, metų pabaigoje bus galima lengvai atsikvėpti ir leistis į užtarnautas atostogas. 2017 metų antrasis pusmetis padovanos Liūtams patikimą partnerį ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime.

Mergelė
Nežabotas noras visus mokinti įnoringoms Mergelėms atsilieps padidėjusiu konfliktinių situacijų skaičiumi. Kiekvienas turi teisę į savo nuomonę ir kuo greičiau Mergelės tai pripažins, tuo lengvesnis bus joms antrasis pusmetis.

Svarstyklės
Nueidamas Ugninis Gaidys padovanos Svarstyklėms svaiginantį pakilimą ne tik karjeroje ir versle, bet ir meilėje. Galų gale Svarstyklėms atsiras jėgų ne tik užbaigti susikaupusius reikalus, bet ir imtis naujų didelių projektų. Pozityvi energija pritrauks naujų žmonių, o užsimezgusi stipri draugystė gali tęstis ne vienerius metus.

Skorpionas
Antrasis 2017 metų pusmetis Skorpionams bus nenuspėjamas ir labai sėkmingas. Drąsiai imkis naujų darbų, nes žvaigždės žada tau stebuklingą sėkmę. Tiesa, reikia paisyti paprastos taisyklės: užduotis atlik po vieną, o ne visas iš karto. Priešingu atveju sėkmė nusisuks.

Šaulys
Šauliai nebijo permainų, tad ir antrasis pusmetis paruošė šiam Zodiako ženklui eilę pokyčių ir ryškių įvykių. Labai tikėtinas veiklos pasikeitimas, gyvenamosios vietos ir net partnerio keitimas. Viskas sėkmingai pavyks tiems Zodiako ženklams, kurie savo širdį atvers naujovėms ir bus pasirengę kardinalioms permainoms. Artimųjų parama ir palaikymas šiuo laikotarpiu – neįtikėtinos Skorpiono sėkmės raktas.

Ožiaragis
Metų pabaiga padovanos Ožiaragiams naujas tvirtas pažintis. Labai norėdami ir pasistengę, Ožiaragiai savo įgūdžius lengvai pavers nemenku uždarbiu. Šio ženklo laukia didelis kūrybinis pakilimas, o įkvėpimo irgi bus užtektinai. Ožiaragiai akivaizdžiai pagerins savo santykius su giminėmis ir artimaisiais, sustiprins šeimyninius santykius ir galiausiai suras ilgai lauktą harmoniją.

Vandenis
Energijos ir jėgų Vandenis turės per akis. Kokios tik veiklos šiuo gyvenimo laikotarpiu imsis Vandeniai, viskas klostysis kuo puikiausiai. Nereikia bijoti permainų, jos tik į gera. Darbo vietos, namų ar net partnerio keitimas – Vandenio laimingas bilietas.

Žuvys
Pirmasis metų pusmetis Žuvims galėjo pasirodyti nuobodus. Laimei žvaigždės šiam Zodiako ženklui antrąjį metų pusmetį žada daugybę nuotykių ir naujų atradimų. Liaukis baimintis ir atverk širdį naujiems nuotykiams, viska pavyks kuo puikiausiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis