Tamsios ir šviesios Zodiako ženklų pusės

Be individualių savybių, kiekvienas žmogus turi dar ir konkretaus Zodiako ženklo bruožų. Žinodama savo silpnąsias ir stipriąsias puses, gali sėkmingai rasti išeitį praktiškai iš bet kokios situacijos.

Avinas

Avinai apdovanoti neįtikėtina gyvybine jėga – tai aistringi, siekiantys tikslo ir ambicingi žmonės. Vos jiems įžengus, visa aplinka tarsi nušvinta. Avinams būdingas pasitikėjimas savimi, drąsa ir stipri valia. Jie puikiai gali pakovoti už save ir nebijo jokių sunkumų.

Tačiau iš kitos pusės pažiūrėjus, Avinams būdinga dažna nuotaikų kaita, jie lengvai susierzina ir gali parodyti agresiją. Šio ženklo atstovai mėgsta valdžią laikyti savo rankose, todėl pyksta, jeigu kažkas vyksta ne pagal jų planą. Avinams sunku išklausyti kitus žmones jų nepertraukiant. Vis tik, jeigu Avinas išmoks valdyti savo charakterį, jis sugebės pritraukti visą būrį sekėjų.

Jautis

Jaučiams tenka sunkiai padirbėti tam, kad pasiektų stabilumą gyvenime, beje tai liečia tiek profesinį, tiek asmeninį gyvenimą. Jaučiai ištikimi savo išrinktiesiems ir tą jausmą išsaugo visą bendravimo laikotarpį. Jie mėgsta išskirtinius daiktus ir įdeda nemažai pastangų, kad apsirūpintų patys ir aprūpintų savo mylimuosius. Po šiuo ženklu gimsta patrauklūs, patikimi, bet pernelyg žemiški žmonės.

Jaučiai būna labai užsispyrę, nepalenkiami ir nesukalbami. Santykiuose jie gali būti labai egoistiški, o kartais net egocentriški.

Dvyniai

Šis ženklas – tikras dvilypio žmogaus charakterio įsikūnijimas. Kartais susidaro įspūdis, kad Dvyniuose apsigyvenusios dvi absoliučiai priešingos asmenybės. Beje, viena iš jų – draugiška, mėgstanti bendrauti, atvira, visada gerai nusiteikusi.

Dvyniai tarsi niekada nesusiduria su problemomis, jos tiesiog praeina pro šalį, nepaliesdamos ir nematydamos jų. Šio ženklo atstovai paprastai turi daug draugų, nes jie atviri bet kokiems pasiūlymams ir visada pasirengę nuotykiams.

Kita Dvynių asmenybės pusė – nerimstanti, lengvabūdė, linkusi į impulsyvumą. Tamsioji Dvynių pusė išryškėja jiems esant stresinėje būsenoje. Neretai Dvyniai blaškosi, negali apsispręsti ir priimti tinkamo sprendimo būtent dėl savo vidinio asmenybės dvilypumo.

Vėžys

Vėžys apdovanotas daugybe teigiamų bruožų, nors neretai menka jų pačių savivertė verčia juos apie tai pamiršti. Gimę po šiuo ženklu – rūpestingi, užjaučiantys, atsidavę, ištikimi ir geri žmonės.
Jie moka išklausyti ir yra pasirengę padėti net mažai pažįstamam žmogui, net jei dėl to tektų atsitraukti nuo savo darbų, tačiau patys kitiems žmonėms Vėžiai atsiveria sunkiai. Vėžiai labai kūrybingi ir išvaizdūs, tačiau jų jautrumu ir gerumu kiti dažnai pasinaudoja.

Vis tik posakis: „tyliame užutekyje velniai veisiasi“, labai tinka būtent Vėžiams, nes tų „velniukų“ Vėžiai turi kur kas daugiau nei kiti Zodiako ženklai. Neretai Vėžiai jaučiasi nesuprasti ir tuomet jie tampa uždari. Tačiau Vėžiai nėra išdidūs ar susitelkę tik į savo asmenį, jie kur kas dažniau susimąsto apie savo vaidmenį pasaulio mastu, o kartais būna net pernelyg savikritiški.

Liūtas

Liūtas – iš prigimties ryškus lyderis, siekiantis išsiskirti visame kame, ko tik imasi. Liūtai, kaip ir Avinai – labai ambicingi, komunikabilūs, žavūs ir pasitikintys savimi. Tačiau tuo pat metu Liūtai gali būti garbėtroškos egoistai, reikalaujantys „žiūrovų“ dėmesio. Jiems reikėtų išmokti bendradarbiauti su kitais ir nesidrovėti paprašyti pagalbos. Šiaip Liūtai – labai draugiški, tačiau kartais jie gali būti iki ir labai lengvabūdiški.

Mergelė

Mergelė – pats dėmesingiausias Zodiako ženklas. Jos – skrupulingos, smulkmeniškos ir priekabios. Pro jų akis nepastebėta nepraslys nė mažiausia smulkmena. Mergelės iš kitų Zodiako ženklų išsiskiria logišku ir analitiniu mąstymu. Jeigu Jums reikia išspręsti kokią nors problemą ar tiesiog išsikalbėti, kreipkitės į Mergelę, jų kantrybės pavydėti galėtų net angelai. Tačiau būtent čia ir slypi silpnoji Mergelių pusė: jos pernelyg skrupulingai gilinasi į kiekvieną smulkmeną, todėl ir į gyvenimą jos žiūri per daug rimtai. Mergelės tiesiog negali „atleisti vadelių“, jei į jas įsikibo, jos visiškai nesugeba atsipalaiduoti ir tiesiog plaukti pasroviui. Jos visada ir kiekvienam atvejui turi planą, nes joms tiesiog gyvybiškai svarbu jausti žemę po kojomis. Tai trukdo Mergelėms būti lankstesnėmis, laisvesnėmis, todėl aplinkiniams jos kartais atrodo šaltos ir abejingos. Iš tiesų, tai šio ženklo atstovams viešai reikšti emocijas yra sunku jau vien todėl, kad tas emocijas jie jau išgyveno savo galvoje ir nebemato reikalo dar kartą transliuoti jas į išorę. Mergelėms taip pat būdinga užaštrinta kritika tiek savo, tiek aplinkinių atžvilgiu.

Svarstyklės

Dar vienas oro ženklas, Svarstyklės, įkūnija gėrį, taiką ir pagarbą kitiems. Svarstyklės linkusios padėti kitiems, jos – tikros filantropės. Būdamos labai subtilios ir atitikdamos savo ženklo simbolį, Svarstyklės visame kame siekia išlaikyti pusiausvyrą, tiek savo viduje, tiek išoriniame pasaulyje.

Nors išlaikyti pusiausvyrą visame kame nėra taip paprasta, Svarstyklės bet kokia kaina stengiasi išvengti konfliktų. Kai kuriose situacijose ši savybė iš tiesų būna aukso vertės, tačiau kartais būtina ir konfrontacija, todėl Svarstyklėms reikėtų išmokti pakovoti už save. Šio ženklo atstovai kartais gali atrodyti neryžtingi ir abejingi, o tai trukdo kitiems žmonėms su jais artimiau susidraugauti.

Skorpionas

Po Skorpiono ženklu gimę žmonės išsiskiria proto aštrumu, nuovokumu ir puikiu humoro jausmu. Skorpionai labai emocionalūs, tačiau savo jausmus linkę nuslėpti, kad jais niekas nepasinaudotų. Skorpionai nepriklausomi, išradingi, organizuoti. Tai – ištikimi ir patikimi žmonės, bet su sąlyga – jeigu būsite jų pusėje.

Tačiau tamsioji Skorpiono pusė atskleidžia visai kitokį paveikslą – tai manipuliuojantis ir kerštingas ženklas. Skorpionai nepamirš išdavystės ar neištikimybės, todėl iš jų nesulauksite jokių isterikų ar riksmų – jie kuo ramiausiai nusisuks ir pasišalins, galimai jau su parengtu keršto planu galvoje. Bendrauti su Skorpionu reikia atsargiai, priešingu atveju gali blogai baigtis.

Šaulys

Šauliai pasižymi savo stichijos – ugnies, patrauklumu. Kaip taisyklė, jie trykšta optimizmu, yra šmaikštūs, komunikabilūs, sugebantys įkvėpti bet ką ir bet kokiam veiksmui.

Tačiau Šauliams sunku sutelkti dėmesį į kurį nors vieną dalyką. Jie šokinėja nuo vieno reikalo prie kito, palikę juos neužbaigtus ir dažnai net neturėdami aiškaus tikslo prieš akis. Jie impulsyvaus charakterio ir linkę greitai susierzinti. Neturėdami konkretaus tikslo, greitai pavargsta ir pradeda nuobodžiauti. Be to, jie traukia labai įvairius žmones ir patenka į nenuspėjamas situacijas, todėl su jais niekada nebus aišku, kas gali įvykti toliau.

Ožiaragis

Ožiaragis – pats darbščiausias iš visų Zodiako ženklų. Šie darbštuoliai trokšta turtų ir sėkmės, tad nieko nuostabaus, kad anksčiau ar vėliau jie tai pasiekia. Šio ženklo atstovai dažniausiai būna labai motyvuoti, mėgstantys profesionalumą ir inteligentiški. Jie vadovaujasi logika, praktiškumu ir organizuotumu. Ožiaragiai – ryškūs lyderiai, sugebantys matyti išbaigtą produktą ir visada laikosi savo pažadų. Darbas – tai jų gyvenimas.

Ožiaragiai užsispyrę, todėl yra pasirengę iki galo laikytis savo požiūrio. Neretai jų išdidumas trukdo įsiklausyti į kitų idėjas. Tad jei Ožiaragis neišmoks išlaikyti gyvybiškai svarbią pusiausvyrą, jis rizikuoja tapti darboholiku ir prarasti galimybę susikurti pilnavertį asmeninį gyvenimą. Beje, Ožiaragiai labai greitai „užsiplieskia“, o atslūgsta kur kas ilgiau.

Vandenis

Vandenis – vienas iš įdomiausių Zodiako ženklų. Šio ženklo atstovai labai mėgsta keliauti, pažinti naujas kultūras, žmones. Dėka savo plataus akiračio, jie sugeba valandomis diskutuoti įvairiausiomis temomis. Jiems įdomu viskas, kas nauja, o įsisavinti naują informaciją padeda aštrus protas. Vandeniai tampa charizmatiškais lyderiais.

Tačiau ne viskas taip saldu, kaip gali pasirodyti. Už tamsiosios Vandenio pusės slepiasi jo emocinis šaltumas ir ekscentriškumas. Jie daiktus vertina iš praktiškos pusės, tačiau santykiams būtina ir emocinė išraiška, o tai Vandeniams sunkiai sekasi.

Žuvys

Kaip ir Vėžiai, Žuvys labai jautrios, emocionalios ir rūpestingos. Jos mėgsta saviraišką ir dievina kūrybą. Žuvų sugebėjimas suprasti ir užjausti suteikia joms galimybę tapti gerais draugais ir partneriais. Savo antrosioms pusėms jos būna ištikimos ir dėl jų pasirengę padaryti praktiškai viską.

Tačiau Žuvims sunkiai sekasi taikytis su karčia realybe, todėl jos visada stengiasi nuo jos pabėgti. Žuvys neretai lieka vienišos, nes joms dažnai ir daug laiko reikia pabūti vienumoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis