Jis prievartaudavo mane iki 4 kartų per dieną. Mirtis man atrodė geriausia išeitis

Elizabeth Smart buvo tik 14 metų, kuomet Brianas Davidas Mitchellis pagrobė ją iš miegamojo, kol mergaitė miegojo. Kartu su pagrobėju ir jo žmona, uždaryta ji praleido 9 mėnesius. Praėjus 15 metų Elizabeth prisipažįsta net ir dabar galvojanti, kad geriausias variantas jai buvo numirti, - rašo The Daily Mail.

„Aš augau konservatyvioje krikščionių šeimoje. Kuomet mane pirmą kartą išprievartavo, jaučiausi išniekinta. Atrodė, geriau yra mirti, nei būti auka. Jis prievartaudavo mane iki 4 kartų per dieną. Savižudybė man atrodė geriausia išeitis“ - pasakoja Elizabeth, kuriai dabar - 29 metai.

Vida Press

Mergaitę pagrobęs benamis B. Mitchellas turėjo psichinių sutrikimų ir laikė save pranašu, turinčiu skelbti Dievo žodį benamiams. Kartu su juo buvo suimta Wanda Barzee. Mergaitę ir jos numanomus pagrobėjus 24 km nuo jos namų pastebėjo dvi moterys, kurios paskambino į policiją. Liudininkės pagal policijos išplatintus atvaizdus atpažino B. Mitchellą. Nuo to laiko, kai mergaitė dingo, policija buvo gavusi 16 tūkst. įvairių pranešimų, o jos šeima nenuleisdama rankų koordinavo didžiulio masto savanorių vykdomą paiešką. Elizabeth devynerių metų sesuo Mary Katherine policijai pasakojo su siaubu stebėjusi, kaip įsibrovėlis grasindamas ginklu pagrobė ją iš prabangaus šeimos namo. Elizabeth tėvai ir keturi broliai tuo metu miegojo. Išsigandusi jaunesnioji sesuo apsimetė mieganti ir girdėjo, kaip pagrobėjas grasino tuomet 14 metų Elizabeth kančiomis, jei ji pradės šaukti.

Vida Press

Vida Press

„Pamenu, kaip jis prievarta mane paguldė ant žemės, mes visą laiką grūmėmės, - pasakoja E. Smart. - Ir kai jis baigė, atsistojo ir buvau palikta viena. Jaučiausi visiškai palaužta, visiškai sužlugdyta. Buvau nepataisomai sužlugdyta“ - pasakojo Elizabeth apie pirmąjį kartą. Remiantis E. Smart parodymais, B. D. Mitchellas ir W. Barzee buvo nuteisti. Vyrui skirta kalėjimo iki gyvos galvos bausmė, jo žmonai – penkiolika metų kalėjimo.

Prieš penkerius metus E. Smart parašė knygą „My Story“ („Mano istorija“). Joje moteris pasakoja apie savo skaudžią patirtį, kai buvo surakinta, nuolat žaginama, viešumoje maskuojama, jai ištisai buvo grasinama mirtimi.

Vida Press

Nepaisant tokios skaudžios gyvenimo patirties, ji nepalūžo - turi mylintį vyrą ir kartu su juo augina du žavingus vaikus. Vis tik prisiminimai niekur nedingo, o mintimis grįždama atgalios moteris negali suprasti, kodėl tą kartą, kai ją išgelbėjo, niekas neištiesė jai pagalbos rankos: „Sekundė ir aš vėl su tėvais. Kitą akimirką jau esu apklausiama. Iš karto po to buvau nugabenta į ligoninę, kurioje gydytojai elgėsi labai abejingai ir tiesiog liepė nusirengti, kad galėtų atlikti tyrimus. Jie tiesiog dirbo, o aš galvojau: „Kas čia vyksta?“.

Papildoma informacija - www.klausau.lt

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis