Šeši įtraukiantys N-18 filmai erotiškam vakarui

Jeigu tau atrodo, kad tavo seksualinis gyvenimas pastaruoju metu kiek lėkštokas, tačiau drąsiems eksperimentams kol kas nesiryžti, pasigrožėk tuo, kaip eksperimentuoja kiti.

„Sekretorė“ („Secretary“, 2002)

Steveno Sheinbergo filme pasakojama apie mazochistinių polinkių turinčią nedrąsią merginą Lee Holloway ir jos viršininką – o kaip kitaip! – poną Edwardą Grey. Jis nori, kad pavaldinė liautųsi save žalojusi ir imasi šio reikalo pats. Visa tai lydi personažų mėginimas grįžti prie „normalaus“ gyvenimo ir sukurti sveikus santykius.


„Venera kailiuose“ („La Venus a la fourrure“, 2013)

Romanas Polanskis, nepaisant garbingo amžiaus, ir toliau stebina žiūrovus atvirais ir šiurpokais vaizdais. Jeigu tau patiko juosta „Kartus mėnulis“ („Bitter Moon“), tai ir šis filmas patiks. Jo herojus režisierius Thomas, dirbantis sename nudrengtame teatre, ieško tinkamos herojės Leopoldo von Sachero-Masocho garsiojo romano „Venera kailiuose“ ekranizacijai. Tada jis sutinka Vandą Jourdain ir atranka nueina kur kas toliau nei buvo planuota.


„Walk All Over Me“ (2007)

Roberto Cuffley filmas prasideda kaip tipiški „nevykėlio nuotykiai“. Tiksliau, nevykėlės. Alberta neturi nei gero išsilavinimo, nei sėkmingos karjeros, nei protingo vaikino. O čia dar ji įsivelia į sąmyšį, po kurio tenka galvoti, kur pasislėpti ir kaip išlaukti. Herojė prisimena draugę Celene, kuri, kitaip nei „pilka pelytė“ Alberta, būna tikra „valdovė“ tiems vyrams, kurie patinka būti žeminamiems. Ir tada Albertai ateina į galvą puiki idėja…


„Pianistė“ („La Pianiste“, 2001)

To paties pavadinimo Elfriede Jeline romano ekranizacija – ne silpnų nervų žiūrovams. Nepaisant rekordinio 2001 metų Kanų kino festivalio apdovanojimų skaičiaus, šis filmas – ne erotinė pasaka, o veikiau jau ligos istorija. Pagrindinė filmo herojė Erika Kohut – keturiasdešimtmetė Vienos konservatorijos profesorė, turinti griežtą charakterį ir labai specifinius polinkius. Ją „įsimyli“ jaunas muzikantas Walteris. Norėdamas likti su savo mūza, jis turės susipažinti su jos pomėgių sąrašu. Ir jis jam nepatiks. „Būk atsargesnis su savo troškimais, nes jie gali išsipildyti“, – kalbėdamas apie šį filmą seną patarlę prisiminė kino kritikas Rogeris Ebertas. Amerikiečių laikraštis „The Washington Post“ parašė, kad Erikos Kohut istorija sudaro ne tiek prasimanymo įspūdį, kiek „pamirštų Sigmundo Freudo puslapių vartymą“.


„Pavojingas metodas“ („A Dangerous Method“, 2011)

Filmo veiksmas vyksta ikikariniais XX amžiaus metais. Juostos scenarijus paremtas tikrais įvykiais iš „psichoanalizės tėvo“ S. Freudo ir jo mokinio Carlo Gustavo Jungo bei nuo isterijos priepuolių ir sadomazochistinių polinkių kenčiančios jų pacientės Sabinos Spielrein biografijų. C. G. Jungas iš pradžių bando išlaikyti profesionalumą, tačiau galiausiai pažeidžia tabu – ryžtasi seksui su paciente.


„SM-rechter“ (2009)

Belgų erotinė drama apie teisę į asmeninį gyvenimą pasakoja apie tikrus įvykius, kurie 1997 metais vyko Belgijoje. Teisėjas Koenas A. buvo nuteistas už sadomazochistinius žaidimus su... savo žmona. Nuosprendis sugriovė jo gyvenimą: žlugo karjera, pašlijo santykiai su dukra. Tačiau jis ir žmona Magda vis tiek liko drauge.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis