Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Neįtikėtina, kiek kainavo šių Rusijos turtuolių vestuvės

Alla Pugačiova, grupė „Leningrad“, Nikolajus Baskovas, Filipas Kirkorovas ir Eros Ramazoti - tokios žvaigždės dainavo neseniai įvykusiose neeilinėse vestuvėse. Susituokė garsaus rusų verslininko Samvelo Karapetyano sūnus Karenas ir jo išrinktoji Lilit.

A post shared by Lilit💫 (@karapetyan_lilit_) on Sep 17, 2017 at 2:38pm PDT

Svečių tarpe buvo galima išvysti tokius asmenis kaip Armėnijos premjeras ir prezidentas, o neeilinio renginio vedėjais tapo televizijos reitingų karalius Andrėjus Malachovas, žavingoji Yana Churikova ir Ksenia Sobchak. Šios vestuvės tapo pagrindiniu savaitės įvykiu Rusijos garsenybių padangėje. O mums, be abejonės, smalsu sužinoti, kiek visa tai kainavo.

A post shared by Bravo.am (@bravoamofficial) on Sep 19, 2017 at 3:51am PDT

Suknelę nuotakai kūrė garsus dizaineris Zuhairas Muradas. Beje, šis grožis svėrė beveik 7 kilogramus! Savaime suprantama, suknelė buvo kurta specialiai nuotakai, tad ir jos kaina atitinkama - mažiausiai 50 000 eurų. Paišlaidauta buvo ir gėlėms, kuriomis buvo išpuošta visa salė. Anot prabangių švenčių organizatorių, vien floristikai buvo išleista maždaug 300 000 eurų. Ir, žinoma, svečius linksminusios žvaigždės: Andrėjus Malachovas už renginį gauna maždaug 30 000 eurų, Ksenia Sobchak - 25 000 eurų, Eros Ramazoti - 40 000 eurų, Nikolajus Baskovas - 100 000 eurų, Filipas Kirkorovas - 150 000 eurų, grupė „Leningrad“ - 150 000 eurų, o Alla Pugačiova - apie 350 000 eurų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?