Rytų horoskopas: sužinok, kuo tu esi ypatinga

(2)

Rytų ir mums įprastas Zodiako ženklų horoskopai gali daug ką pasakyti apie kiekvieno žmogaus charakterį ir ypatybes, tačiau šių ženklų sąjunga pateikia dar tikslesnes charakteristikas.


Lentelėje susirask savo ženklą pagal gimimo metus ir ženklą pagal gimimo dieną, o jų susikirtimo taške – jungtinį skaičių, kuris plačiau ir tiksliau papasakos apie tavo asmenines savybes.


I – Karalius

Šio ženklo žmonės yra stiprios asmenybės, kurios įpratusios bet kokia kaina pasiekti savo. Jų gyvenimo devizas: „viskas arba nieko“. Karaliai išsiskiria subalansuotu charakteriu ir tikslo siekimu, tačiau jiems būtina, kad jų privalumus patvirtintų pašaliniai žmonės. Jie gali išeiti iš bet kokios situacijos pakelta galva, be to, pasižymi dideliu savarankiškumu ir puikiomis vadovo savybėmis.


II – Vadas

Šio ženklo atstovai išsiskiria atvirumu, sąžiningumu ir išskirtiniais intelektualiniais gebėjimais. Šie žmonės apdovanoti įtikinėjimo dovana, todėl geba vesti paskui save. Jie negali pakęsti melo ir yra pratę sakyti tiesą į akis.


III – Riteris

Šio ženklo žmonės išsiskiria gailestingumu ir stipria meile aplinkiniam pasauliui. Jie įpratę apdovanoti nesavanaudiška globa visus, kuriems jos reikia, ir tokio savo poelgio nelaiko žygdarbiu. Neretai šie žmonės tampa psichologais ir realizuoja savo energiją dalindami patarimus. Iš jų išauga puikūs mentoriai, auklėtojai ir mokytojai, taip pat jie būna nuostabūs tėvai.


IV – Aristokratas

Aristokratams jų ženklas suteikia galimybę realizuoti save meno srityje. Šie žmonės pasižymi subtiliu skoniu, yra pratę būti dėmesio centre ir iš visur semtis įkvėpimo. Jie išsiskiria minčių ir veiksmų originalumu, nekonfliktiškumu ir dideliu noru paversti pasaulį geresne vieta.


V – Profesorius

Profesoriai išsiskiria racionalumu ir praktiškumu. Jie įpratę laikytis iš anksto sudaryto plano, daro tai tiksliai ir neskubėdami. Šio ženklo žmonės išsiskiria gebėjimu parinkti tinkamus žodžius, įtikinti ir dalinti naudingus patarimus aplinkiniams. Jie labai emocingi, todėl stiprios emocijos gali supurtyti jų nusistovėjusį pasaulį ir sukelti jame chaosą.


VI – Juokdarys

Juokdariai išsiskiria unikaliais intelektiniais gebėjimais. Jie yra puikūs psichologai, todėl visada pasirenka „teisingą“ bendravimo ratą. Juokdariai yra emocingi ir optimistiški, gali prisistatyti ne tuo, kuo yra iš tikrųjų, nes taip nuo svetimų žvilgsnių saugo turtingą savo vidinį pasaulį. Dėl aktyvaus gyvenimo būdo ir stiprios intuicijos Juokdariai sugeba greitai gauti tai, ko trokšta. Jie moka priimti sveiką kritiką ir juoktis iš savo pačių klaidų.


VII – Vektorius

Vektoriaus pašaukimas – sekti viską, kas neįprasta. Gyvenime šie žmonės yra avantiūristai, jie nelinkę ilgai svarstyti. Šio ženklo atstovai įpratę imti iš gyvenimo viską ir nebijoti rizikingų užsiėmimų. Vektoriai sugeba vesti paskui save žmones ir rodyti jiems pasaulio įvairovę. Tikrasis Vektoriaus pašaukimas – neleisti žmonėms pulti į liūdesį ir paversti savo gyvenimo pelke.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis