Tavo magiškasis skaičius pagal gimimo metus

Šis testas paremtas garsia kinų metodika, padedančia rasti vadinamą likimo skaičių. Dar senovės laikais skaičiams būdavo priskiriamos magiškos reikšmės, todėl jie žmogaus gyvenime atlikdavo tam tikrą vaidmenį. Veikiausiai kiekvienas iš mūsų turime savo sėkmės skaičių, kuriuo remiamės, kai tenka kažką rinktis atsitiktinumo tvarka. Šis testas padės sužinoti savo laimingą skaičių. Jų gali būti devyni ir jie papasakos, kas esate, ko jums tikėtis gyvenime ir kuria linkme reikėtų nukreipti savo siekius.

Žvaigždė nr. 1
Žmonės, kurių likimas yra susijęs su šiuo skaičiumi, būna labai emocingi ir jausmingi. Maža to, juos dažnai kankina neramios mintys. Būtent dėl to jie lengvai pasiduoda melancholijai ir užsidaro savyje. Tačiau dėl savo emocionalumo ir gebėjimo įsijausti, jie būna labai komunikabilūs ir lengvai susiranda draugų. Kalbant apie sveikatą, jums nevertėtų pasiduoti žalingiems įpročiams, nes jie gali tapti jūsų negalavimų priežastimi.

Žvaigždė nr. 2
Šio skaičiaus globojami žmonės paprastai tampa labai gerais ir rūpestingais tėvais, puikiais namų šeimininkais ir šeimos nariais. Jie būna labai darbštūs ir pasiaukojantys, be to, jiems būdinga begalinė kantrybė.

Žvaigždė nr. 3
Po šiuo skaičiumi gimę žmonės būna neįtikėtinai aktyvūs, optimistiški ir ryžtingai siekiantys tikslo. Jie niekada nesėdės vietoje ir nelauks, kol viskas išsispręs savaime. Jie atkakliai sieks savo tikslų ir įveiks visas kliūtis. Tačiau bendraudami su kitais žmonėmis, šio skaičiaus atstovai dažnai nesugeba susivaldyti ir būna impulsyvūs, o tai vėliau verčia juos gailėtis savo veiksmų.

Žvaigždė nr. 4
Tai meniškos natūros žmonės, kurie, be to, dar pasižymi neeiliniu intelektu. Jie kovingai siekia savo tikslų ir gali daug pasiekti. Tačiau reikėtų būti atsargesniems ir nepersistengti, nes prisiėmus daug darbų ir įsipareigojimų, rizikuojate su viskuo nesusitvarkyti.

Žvaigždė nr. 5
Šis skaičius globoja žmones, turinčius didelį vidinį potencialą. Jeigu jie sugeba jį panaudoti, tampa puikiais organizatoriais, vadovais ir viršininkais. Jų sugebėjimai logiškai mąstyti leidžia pasiekti aukštų rezultatų. Tačiau jei tokiems žmonėms nepavyksta rasti savo gyvenimo kelio, jie būna pasmerkti užsisklęsti savyje.

Žvaigždė nr. 6
Žmonės, kuriuos lydi šis skaičius, būna apdovanoti narsa. Jų stipriosios savybės – darbštumas ir valios stiprybė. Jie taip pat būna puikūs vadovai. Tačiau pernelyg didelis pasitikėjimas savimi ir savo galimybėmis neretai gali duoti priešingą rezultatą.

Žvaigždė nr. 7
Po šiuo skaičiumi gimę žmonės būna romantiškos natūros ir linkę laikytis tvarkingo gyvenimo būdo. Prioritetą teikia pinigams, todėl kartais gali tapti godūs. Verta prisiminti: kuo daugiau atiduodate, tuo daugiau gaunate atgal.

Žvaigždė nr. 8
Šio skaičiaus globojami žmonės aplinkiniams gali atrodyti uždari ir užsisklendę. Su jais būna sunku rasti bendrą kalbą. Tačiau iš tikrųjų savo sielos viduje jie labai pažeidžiami, o šis atsiribojimas - tai būdas save apsaugoti.

Žvaigždė nr. 9
Tai itin aštraus proto ir greitos reakcijos žmonės. Jie visada būna įvykių epicentre, o jų sugebėjimai rasti prieigą prie bet kurio žmogaus tiesiog stebina. Tačiau jų daromas spaudimas neretai perauga į agresiją, o tai turi neigiamos įtakos santykiams su aplinkiniais žmonėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis