COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!

.


.

spalio 11 d.

18.15 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Akropolis“,
20.15 val. Vilniaus
kino centre „Forum Cinemas Vingis“,
19.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis),
18.15 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis),
21.20 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis),
18.10 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)
.

>> SPAUSK ČIA – ĮSIGYK BILIETUS ČIA IR DABAR <<
.
.
NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.
.

PIRMOJI PAMATYK SMAGIĄ ROMANTINĘ KOMEDIJĄ

KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ – romantinių komedijų meistrės Nancy Meyrs dukters Hallie režisūrinis debiutas kine, pasitelkiant į pagalbą „Oskaro“ laureatę aktorę Reese Witherspoon.

Reese Witherspoon vaidina Alisą – žavią vienišą mamą. Neseniai išsiskyrusi su vyru, ji nusprendžia versti naują gyvenimo puslapį ir su savo dviem dukterimis grįžti į gimtinę Los Andžele.

Švęsdama savo 40-ąjį gimtadienį, Alisa sutinka tris filmų kūrėjus, kuriems verkiant reikia vietos, kur apsistoti. Įkalbėta savo mamos, moteris laikinai apgyvendina vyrukus savo svečių namelyje, bet situacija pakrypsta netikėta linkme. O dar labiau komplikuojasi, kai staiga tarpduryje išdygsta buvęs vyras (akt. Michaelas Sheenas). Pasirodo, moteriai ir keturiems vyrams vienuose namuose gali būti ankštoka...

Debiutuojanti amerikiečių režisierė Hallie Meyers-Shyer, kuri nuolat lydėjo savo mamą Nancy, kai ši kūrė tokius kino klasika jau tapusius filmus kaip „Ko nori moterys“, „Nuotakos tėtis“, „Atostogos“, pristato romantinę komediją apie meilę, draugystę ir šeimą, bet svarbiausia – apie vieną didelę gyvenimo pamoką – kai net ir bandymas pradėti viską iš naujo reikalauja patirties.

Nuotaikinga, šviesi ir šilta romantinė komedija KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ Lietuvoje bus pradėta rodyti nuo spalio 13 dieną, todėl per COSMOPOLITAN kino vakarą spalio 11 d. tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji!

.

Užsakymo nr.: PT_75947067

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis