NEREALU! Kaip atrodo tas pats vaizdo klipas, kai jame ne merginos, o vaikinai

Britų atlikėjos Dua Lipa dainos "New Rules" vaizdo klipas sulaukė neįtikėtino populiarumo, svetainėje "You Tube" jis peržiūrėtas jau daugiau nei 350 mln. kartų. Ne nuostabu, kad su tokia paklausa atsirado ir šio vaizdo klipo parodijų.

Viena linksmiausių, sulaukusių daugiausia žiūrovų dėmesio - vyriškoji "New Rules" versija. Ją surežisavo Los Andželo pažiba - aktorius, režisierius ir prodiuseris Jake'as Wilsonas. Vyrukas pasistengė iš peties ir su draugų komanda surengė nuostabią Dua Lipa hito parodiją.

Originaliame vaizdo klipe nuolat ekrane besisukančios merginos atrodo gana natūraliai, o štai vyriškojoje versijoje viskas kelia šypseną. Jake'as Wilsonas yra sukūręs ne vieną puikią vaizdo klipų parodiją, jis sumaniai atkartoja stilistiką, parenka personažus atitinkančius aktorius. Režisierius kuria ir vaizdo klipus įvairiems atlikėjams, taip pat TV laidas, miuziklo žanro istorijas.

Žvilgtelk, kaip atrodo atlikėjos Dua Lipa vaizdo klipo "New Rules" originalas, ir kaip jį perdarė Jake'o Wilsono vaikinų komanda.

ORIGINALAS

PARODIJA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis