FENGŠUI PASLAPTYS: kaip pritraukti pinigus ir sėkmę

Fengšui atsirado Kinijoje, kur žmonės senų senovėje pradėjo domėtis gyvenimo harmonija ir būdais, kaip pritraukti pinigus bei sėkmę. Be abejo, tai aktualu ir šiandien, šiuolaikiniai fengšui žinovai tam skiria dar daugiau dėmesio. Svarbiausia – tvarką, kurios reikia laikytis visose gyvenimo srityse.

ŠVARA

Jei nori džiaugtis pilnomis kišenėmis, jokiais būdais neapleisk virtuvės. Ji visada turi būti švari ir prižiūrėta: jokių neplautų indų, dulkių kamuolių, netvarkingo šaldytuvo. Dermė, švara, estetika – tai pagal fengšui gali nulemti jūsų materialinę laimę. Turi sukurti gyvą, sveiką, šlamštu ir nereikalingais daiktais neapkrautą namų interjerą.

INTERJERAS

Pirmiausia – jokių prie sienų prispaustų baldų, namuose turi būti erdvės. Stenkis daiktus pirkti poromis, pasak fengšui žinovų, taip save užprogramuojame dvigubai sėkmei. Namų interjere nevenk šeimos nuotraukų, kuriose laimingiausios jūsų gyvenimo akimirkos.

LAIMĖS MONETA

Kiniškos monetos su skylutėmis – žinomiausias ir populiariausias pinigų talismanas. Jos gali būti naudojamos tiek po vieną, tiek po kelias. Pirmuoju atveju monetą gali įsidėti į piniginę ar kaip asmeninį amuletą nešioti ant kaklo. Antruoju – jos perrišamos raudona ar auksinės spalvos juostele ir padedamos turtų zonoje.

DOVANŲ - VARLĖ

Populiariausias fengšui finansinės gerovės talismanas – tripirštė varlė, sėdinti ant perlo ir burnoje laikanti monetą. Dažniausiai ji yra aukso spalvos, metalinė ar molinė. Tokią varlę galima dovanoti savo brangiems žmonėms, sakoma, taip pinigai į jų namus ateis dar greičiau.

PAUKŠČIAI

Feniksą simbolizuoja bet kokie raudono atspalvio paukščiai. Jie turėtų būti išdėlioti pietinėje būsto dalyje. Feniksas padeda pasiekti sėkmės svarbioje srityje, už tavo pastangas gaunant piniginį atlygį. Dar daugiau – feniksas yra nepalenkiamos valios, gyvenimo džiaugsmo ir gebėjimo įveikti net didžiausius sunkumus simbolis. Jis padeda siekti pasisekimo visose srityse, kelti tikslus ir jų pasiekti per trumpiausią įmanomą laiką.

Maži ir labai vikrūs paukščiai, pavyzdžiui, kregždės, simbolizuoja sėkmę ir gausą. Jie padeda karjeroje, siekiant materialinės gerovės ir norint įsigyti tai, kas gyvenimui suteikia daugiau malonumo.

Paukščio statulėlę padėk ten, kur šiuo metu reikia pastiprinimo, pavyzdžiui, ant darbo stalo.Jeigu nori aukštesnių pareigų, laikyk kregždes šiaurinėje būsto dalyje. Jeigu nori didesnio atlyginimo – pietrytinėje, o jeigu svajoji apie šlovę, kuri atneš ir pinigus, tuomet kregždės turėtų būti pietinėje dalyje.

JOKIOS NEIGIAMOS ENERGIJOS

Iš namų ar darbo vietos pašalink neigiama energetika pulsuojančius daiktus: ginklus, kardus, gyvūnų iškamšas ir t. t. Stenkis, kad būste atsispindėtų džiugesys ir pozityvios emocijos. Tegul miegamajame būna mažiau detalių, o kituose kambariuose tik tai, kas būtina. Venk kampuotų, niūrių spalvų, blogas asociacijas keliančiu interjero detalių.

APELSINAI

Šie saulės nubučiuoti vaisiai – dar vienas fengšui piniginis talismanas, simbolizuojantis turtus. Paveikslą su apelsinais reiktų kabinti ant sienos, o tikrus apelsinus derėtų laikyti patalpos viduryje. Tikriausiai sunku patikėti, tačiau net valgydama apelsinus trauki prie savęs turtus, ypač, jeigu vaisiuose daug sėklų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis