Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos susirinkę estetikos mylėtojai spalio 13-15 dienomis dalijasi tarpusavio gerosiomis patirtimis, klauso profesionalių pranešėjų, stebi demonstracines procedūras ir turi galimybę su didelėmis nuolaidomis įsigyti profesionalios kosmetikos priemonių bei madingų daiktų.

Kviečiame peržiūrėti pirmos dienos įspūdžius nuotraukų galerijoje:

Visos parodos metu jos dalyviai pristato karščiausias grožio ir stiliaus naujienas, teikia konsultacijas, taiko išskirtines nuolaidas tik parodos lankytojams. Renginio metu galėsite ne tik išgirsti, bet ir išbandyti, kaip atliekamos įvairios grožio procedūros - gydytojai visą savaitgalį lankytojams atliks odos tyrimus, patars gydymo metodus ir rekomenduos geriausias odos priežiūros priemones.

Parodos darbo laikas:

Spalio 13 d. 11.00 - 19.00
Spalio 14 d. 10.00 - 19.00
Spalio 15 d. 10.00 - 17.00

Bilieto kaina: 3 EUR.

Naujausią informaciją apie renginį galite sekti nuolat pildomoje „Facebook“ parodos paskyroje ČIA arba internetinėje svetainėje www.expo-vakarai.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis