Tavo Zodiako ženklas ir svarbiausias gyvenimo tikslas

Visi trokštame ir ieškome skirtingų dalykų: vieniems tai gali būti meilė, kitiems – harmonija. Kai žinai, ko tiksliai nori, gali susitelkti į šį tikslą atmesdama nesvarbias ir nereikšmingas užduotis. Astrologija gali padėti sužinoti, kokie slapti motyvai tūno tavo asmenybėje, kokie esminiai tavo poreikiai ir kaip nutiesti kelią tavo tikslų link.

Avinas – iššūkiai

Jaučiate poreikį gauti itin aukštus įvertinimus laikydami egzaminus, jums būtina sėkmė dalyvaujant žaidimuose. Taip pat jaučiate būtinybę spręsti problemas ir užduotis. Avinams tiesiog būtina ne tik ką nors daryti, o daryti tai geriausiai iš visų. Turite nuolatos mesti sau iššūkį, nes tik tokiu būdu įmanoma išsaugoti susidomėjimą ir motyvaciją. Kol siekiate būti geriausi, nugalėtojai, tol jūsų gyvenimas turi prasmę.

Jautis – komfortas

Jums reikalingi patogūs namai, geras maistas ir maloni aplinka. Be šių dalykų jūsų gyvenimas netenka spalvų, taigi darysite viską, ką tik galėsite, kad aplink save sukurtumėte komfortą. Tikėtina, kad jaučiate būtinybę periodiškai save palepinti. Tiesa, dėl šių tikslų įgyvendinimo esate pasirengę daug ir sunkiai dirbti.

Dvyniai – bendravimas

Jums būtinas jausmas, kad turite bendravimo ratą. Dvyniams gyvybiškai svarbu reikšti savo jausmus, idėjas ir patirtį žinant, kad kiti tai girdi ir supranta. Jums nėra geresnio jausmo už tą, kuris užplūsta, kai jaučiamas tarpusavio ryšys su žmonėmis. Nesvarbu, ką sakote, tiesiog visada jaučiate poreikį kuo nors dalintis su kitais.

Vėžys – supratingumas

Jums būtinas suvokimas, kad jūsų jausmai yra teisingi, o tie, kurie yra arčiausiai jūsų, supranta ne tik jūsų jausmus ir pojūčius, bet ir tai, kodėl jaučiatės būtent taip. Norite, kad jie jus užjaustų, suprastų, ką reiškia būti jūsų kailyje, ir matytų dalykus per jūsų matymo prizmę.

Liūtas – garbinimas

Jūs trokštate, kad kiti būtų jums ištikimi ir žvelgtų tik į jus, garbintų jus ir labai jus vertintų. Žinote, kad esate ryškiai spindinti žvaigždė, bet jums reikalingas nuolatinis aplinkinių patvirtinimas, nes tik tokiu atveju galite jausti užtikrintumą.

Mergelė – patirtis

Turite pasiekti geriausių rezultatų srityje, kurioje vykdote veiklą. Tiesa, geriausių rezultatų jums reikia ne visose srityse iš karto, o tik tose, kurios jus domina. Jei esate rašytojas, rašyti turite tobulai. Jei muzikantas, tobulinsite savo meistriškumą iki aukštumų. Galbūt esate savamokslis, bet tai neturi reikšmės, jei veikla jums teikia malonumą.

Svarstyklės – balansas

Mėginate praktikuoti nuosaikumą visose srityse, nors ne visada tai pavyksta. Jums patinka, kai viskas būna maksimaliai subalansuota ir harmoninga. Mėginate susikurti ramų namų gyvenimą ir apsupate save pozityviais ir išsilavinusiais žmonėmis. Nuo toksiškų asmenų stengiatės laikytis kuo atokiau ir jų vengiate.

Skorpionas – aistra

Patiriate tikrų tikriausią aistrą dalykams, kuriuos labiausiai vertinate gyvenime: meilę, seksą, žinias, įgūdžius, požiūrius. Jaučiate ir darote tai, ką mėgstate, iš visos širdies, ne puse kojos, jei jau iškėlėte sau užduotį ar tikslą. Jei mylite, įnirtingai persekiosite savo išrinktąjį, jei trokštate žinių, mokysitės pagreitintu tempu.

Šaulys – įspūdžiai

Esate patys tikriausi nuotykių medžiotojai, trokštate pamatyti visą pasaulį, išmėginti naujoves, dalyvauti pačiuose įvairiausiuose renginiuose, kurie skiriasi nuo tų, prie kurių esate įpratę, siekiate išmėginti visus malonumus, kuriuos siūlo gyvenimas. Kai pasensite ir atsisuksite atgal, patirsite būtinybę jausti, kad nugyvenote gyvenimą, kupiną įspūdžių.

Ožiaragis – sąmoningumas

Norite elgtis teisingai, būti šalia tų, kuriems jūsų reikia, užtikrinti saugią ateitį sau ir savo šeimai. Daug dirbate ir esate labai sąžiningi. Elgiatės protingai, jūsų žodis svarus ir nepajudinamas. Skiriate dėmesio savo veiksmams ir žodžiams, jums svarbu, kaip elgiatės kitų žmonių atžvilgiu.

Vandenis – inovacijos

Privalote viską žinoti apie naujausias tendencijas technologijų ir mokslo srityse. Jums patinka eksperimentuoti, daryti atradimus ir dirbti siekiant jau egzistuojančių dalykų tobulinimo. Negalite pakęsti sąstingio ir pokyčių nebuvimo. Jums rūpi ne tik kitų sukurtos, bet ir jūsų pačių inovacijos.

Žuvys – kūrybinė saviraiška

Nebūtinai turite tapti profesionaliu dailininku, kad jaustumėte didžiulį troškimą išreikšti save kūrybiškai. Žinoma, galite piešti ar rašyti knygas, vaidinti ant scenos, dainuoti ar netgi kurti reklamines kampanijas. Jums būtina kurti savomis rankomis grožį, todėl kūrybiškai žvelgiate į jus supančią aplinką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis