Išskirtiniame Helovino vakarėlyje - prabanga ir Kazanovos aistros

Prabangus „Relais & Chateaux Stikliai“ viešbučio kompleksas ruošiasi vienai įspūdingiausių metų nakčiai – jau šį penktadienį šimtmečių istoriją alsuojančios sienos pasiners į siautulingą „Casanova Halloween 2017“ vakarėlį. Tai įspūdingas teatrališkas karnavalas, kuriame laukiama per 250 renginio temai pasipuošusių svečių. Šiemet organizatoriai ne tik atskleidžia naujas detales, bet ir skelbia geriausio kostiumo rinkimų intrigą. Nugalėtojų laukia ypatingos dovana – prabangi nakvynė viešbutyje.

Ilgai laukta viešnia

“Tai nesibaigianti pasaka, kurią atgaiviname tik kartą metuose. Šiemet, mes ir vėl atradome naujų ir intriguojančių detalių ir nepaliaujame džiaugtis mūsų svečių skambučiais su nerimastingais klausimais apie renginio aprangos kodą”, - pristatydama metų miesto karnavalą pasakojo „Relais & Chateaux Stikliai“ rinkodaros ir pardavimų vadovė, Rimantė Kryžiokaitė. Jos teigimu, pretenzija ir poreikis dar labiau stebinti auga kiekvienais metais.

Organizatorių nuotr.

„Matant šio renginio evoliuciją ir augantį pasitikėjimą mumis, esame tiesiog įpareigoti kreiptis į geriausius šou specialistus. Šiemet renginio tematikai išpildyti į Lietuvą pakviesti „Cirque du Soir“ klubo specialistai. Iš Ibizos vakarėlių pas mus skrenda jų šokėjai. Visose viešbučio patalpose išvysite geriausius „Estetikos ir Grimo akademijos‘ auklėtinių darbus“, - pridūrė renginio organizatoriai.

Organizatorių nuotr.

Be konceptualios cirko temos, renginio organizatoriai svečiams pristato ir pagrindinę žvaigždę, kuri taps neabejotinu kuriamos pasakos akcentu. “Šiųmetės žvaigždės laukėme daugiau nei 3 metus.
Būtent tiek mums truko, kol įgavome jos vadybos pasitikėjimą. Tai aukščiausio kalibro šou žvaigždė. Ji šaudo ugnimi. Vaikšto ant kojokų ir kartais apnuogina savo 3 krūtis. Jau dabar galime pažadėti, abejingų tikrai neliks”, - apie pagrindinę renginio viešnią pasakojo renginio šou organizatorių, Audrius Kolesnikovas.

Organizatorių nuotr.

Siekdami įkvėpti, o galbūt ir šiek tiek pamaloninti akis, „Casanova Halloween“ rengėjai šiandien dalinasi išskirtine fotosesija, organizuota vos prieš savaitę Madride. „Kazanovos temą kiekvienas supranta skirtingai. Tuo tarpu mes pabandėme improvizuoti, kaip galėtų atrodyti modernus, šių laikų karnavalas. Rezultatai išties įkvepia“, - teigė programos autorius, A. Kolesnikovas.

Organizatorių nuotr.

Teatrališka vakarienė ir vakaro geriausio kostiumo rinkimai

Be įspūdingo 5 valandų trukmės karnavalo, visi svečiai kviečiami susipažinti su “Stiklių” restorano virtuvės virtuozų šedevrais. Kadangi tik šia proga ruošiamas ypatingas pasiūlymas, su kuriuo susipažinti gali tik iš anksto rezervavę staliuką.

“Mūsų virtuvė garsėja tuo, kad kiekvieną sezoną kviečiame į skonių kelionę, kur meistriškai derinamos sezoninės Lietuvos gėrybės ir Prancūzijos virtuvių akcentai. Nekantraujame išgirsti, kaip svečiai įvertins karnavalui parengto specialaus meniu vakarienę”, - apie dar vieną tradicinį šio renginio akcentą pasakojo R. Kryžiokaitė.

Taip pat, stebėdami vis įspūdingesnius mūsų karnavalo svečių apdarus šiemet nusprendėme padovanoti dar vieną dovaną. Vakaro metu išrinksime geriausią kostiumą, kurio savininkas bus pakviestas į “Stiklių” viešbučio apartamentus.

Spalio 27-ąją, penktadienį, visas prabangus Vilniaus "Relais & Chateaux Stikliai Hotel" kompleksas tik vienai nakčiai virs gyvu Kazanova stiliaus teatru. Nenutrūkstamos programos liudininkais gali tapti visi norintys, kurie pasirūpins renginio bilietu ir renginio temą atitinkančia apranga.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis