Pakeisti 60 sauskelnių, visus pamaitinti... 5 kūdikių mama papasakojo, kaip atrodo jos diena

Tą dieną, kai pasaulį išvydo 5 mažyliai, Brianos ir Jordano Driskellų gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Tiesą sakant, bent jau Jordanui viskas pasikeitė gerokai anksčiau. 27 metų vyras vos nenualpo išgirdęs, kad jo žmona laukiasi 5 vaikų. Teko pasiimti savaitės atostogas tam, kad galėtų atsigauti ir susivokti, kas gi čia įvyko.

Zoey Hart, Dakota Faith, Hollyn Grace, Asher Blaze ir Gavin Lane gimė praėjusių metų gegužės 2 dieną. Puiki dovanėlė motinos dienos proga! Gydytojai teigia, kad tikimybė natūraliai susilaukti 5 vaikų labai menka - maždaug 1 atvejis iš 50 milijonų, tačiau po dvejus metus trukusių nesėkmingų bandymų pastoti, Brianai buvo atliktas gydymas. Medikai įspėjo, kad dvynukų tikimybė ganėtinai didelė, tačiau kad mažylių bus net penki, niekas nesitikėjo.

Kaip suktis, kuomet tenka sužiūrėti penkias to paties amžiaus atžalas? Vienai tai tiesiog neįmanoma, todėl Brianai nuolatos padeda mama ir auklė. „Namuose karaliauja chaosas, užtai nuobodu niekada nebūna“ - juokauja jauna mama ir prisipažįsta poilsiui turinti mažai laiko. O kaip gi... Tik pagalvok, kiek visko reikia nuveikti!

Kiekvieną dieną vaikus tenka perrengti bent po 4 kartus, o tai reiškia 20 perrengimų ir nuolatinį skalbimą... Kokius tris kartus per dieną tai tikrai. Taip pat tenka pakeisti maždaug 60 sauskelnių ir nuolatos maitinti mažylius. Vienas darbas keičia kitą darbą ir nėra kada atsikvėpti: kol vienas valgo, kitas jau verkia, nes metas pakeisti sauskelnes!

Tiesą sakant, mes nelabai įsivaizduojame, kaip galima viską suspėti. O pagalvok, kokios „linksmybės“ laukia ateityje, kada mažieji pradės vaikščioti ir viskuo domėtis. Oi, oi... Liūdna tikrai nebus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis