Pristatyta dueto „Atwins“ abejingų nepalikusi kolekcija

Vilniaus „Comfort“ viešbučio garažas virto mados renginio instaliacija. Čia „Atwins“ pristatė naujausią mados tendencijų kolekciją GLITTER. Įvaizdžio kūrėjai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok kartu su komanda pirmiausia pasirinko organizuoti performansą.

„Performansas – tai tarsi spektaklis, mada, muzika, judesiu, specialiaisiais efektais sukuriantis reginį, atspindintį tendencijų kryptis. „Atwins“, organizuodami tokius renginius, praplečia mados industrijos ribas, griauna mitus ir siekia priartinti tendencijų pojūčius prie mados vartotojų, kur kiekvienas gali pasiimti tai, kas jam artima“, – sako komandos kūrybos kuratorė Ieva Mašauskienė.

Tomo Vyšniausko nuotr.

Tomo Vyšniausko nuotr.

Kolekcijos pristatymas leido suvokti, kad kiekvienas, nepaisydamas aplinkos triukšmo, gali praplėsti kasdienio gyvenimo kokoną ir virsti savimi. Svarbu suprasti, kad naujausios tendencijos nuo podiumo keliauja pritaikytos prie kiekvieno asmens stiliaus ir atsikartoja sušvelnėjusios.

Tomo Vyšniausko nuotr.

Tomo Vyšniausko nuotr.

„Mados tendencijų pristatymo tikslas yra išlaisvinti mintis, sukelti pojūčius. Tai ne tik kūrėjo saviraiška, bet ir siekis paliesti stebėtoją, paskatinti jį interpretuoti, vertinti ir suprasti per savo asmenybės, patirties bei mąstymo prizmę“, – sako Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok. Tam reikalingas performansas. Komanda dalijasi kolekcijos nuotraukomis ir videografija iš Islandijos.

Tomo Vyšniausko nuotr.

Tomo Vyšniausko nuotr.

Tomo Vyšniausko nuotr.

Tomo Vyšniausko nuotr.

Kūrybinė komanda:
Idėjos autoriai ir meistrai – „Atwins“ komanda Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok
Kostiumai – Vilius Venckevičius
Choreografija – Lina Puodžiukaitė
Fotografija – Tomas Vyšniauskas
Vaizdo operatorius – Robert Muravski

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis