Itin tiksli Taro kortų pranašystė: pažiūrėk, kas tavęs laukia 2020 metais

Sakoma, gyvenimas susideda iš tam tikrų pasikartojančių ciklų, kuriuose būna pakilimų ir nuopuolių, itin sėkmingų ir gyvenimiškas pamokas išmokti verčiančių etapų. Kiekvienais metais publikuojame Taro kortų prognozę, kurios pagalba gali pažvelgti į savo ateitį ar pasitikrinti, kokie tau buvo žadami praėjusieji metai.

Mūsų skaitytojos tikina, kad ši Taro kortų pranašystė labai tiksli. Tad siūlome pažiūrėti, ką gi tau šiais metais žada likimas.


Norėdama išsiaiškinti, kokia yra tavo šių metų Taro korta, sudėk savo šių metų bei savo gimimo mėnesio ir dienos skaičius. Pavyzdžiui, jei gimei 08.15 d


2+0+2+0+0+8+1+5 = 18. Tokiu atveju tavo šių metų Taro korta – Mėnulis. Svarbu! Sudėjus visus skaičius, galutinė reikšmė turi būti ne didesnė nei 22. Vadinasi, jeigu tavo skaičius, pavyzdžiui, 21, tuomet 2 ir 1 sumuoti daugiau nebereikia. Jei tavo skaičius 23, tuomet 2 ir 3 turi sudėti, kad gautųsi vienaženklis skaitmuo.


Lygiai tuo pačiu principu gali apskaičiuoti bet kuriuos metus. Pavyzdžiui, pasitikrinti, kokie tau turėjo būti praėję metai ar kas laukia tolimesnėje ateityje.


Tavo skaičius 1. Taro korta „Magas“


Mago korta žada, kad šie metai bus sėkmingi naujų projektų pradžiai. Tave gali aplankyti geniali idėja, kurią verta įgyvendinti. Metas išlįsti iš šešėlio ir visiems parodyti, kas esi ir ką sugebi. Pradėk rodyti iniciatyvą, nustok bijoti savo klaidų ir imkis veikti. Metai tau labai palankūs.


Pasiduok troškimui išbandyti kažką naujo, ko nedrįsai padaryti anksčiau. Dabar tu jau pasiruošusi įveikti visas kliūtis, todėl nestovėk vietoje ir braukis į priekį. Labai svarbu, kad šiais metais išmoktum tinkamai pateikti save aplinkiniams, nesidrovėtum viešai pabrėžti savo privalumų ir gabumų. Tu moki bendrauti su žmonėmis, todėl pasinaudok tuo!


Ieškok naudingų pažinčių, kuo daugiau bendrauk su naujais žmonėmis, stenkis nuolatos keisti aplinką ir plėsti savo akiratį. Tavo rankose visi koziriai, todėl būtų nuodėmė jais nepasinaudoti. Magas tau žada stulbinančius metus, bet jeigu pati nepajudėsi iš vietos, praleisi puikią progą kardinaliai pakeisti savo gyvenimą gerąja linkme.


Skaičius 2. Taro korta „Žynė“


Taro korta „Žynė“ sako, kad šiais metais pagrindinis tavo ginklas visose gyvenimo srityse – intuicija. Šiais metais tau teks atsidurti situacijose, kuriose privalėsi priimti sprendimą, kurią pusę palaikyti, kuriuo keliu pasukti. Ir geriausias būdas rasti išeitį – tiesiog atsipalaiduoti ir nieko nedaryti. Bandymai ieškoti geriausio ir logiškiausio sprendimo gali tik dar labiau suklaidinti, todėl pasitikėk savo intuicija ir elkis taip, kaip ji tau liepia.


Šie metai nėra tinkami iššūkiams, naujiems darbams, kardinaliems pokyčiams. „Žynės“ korta – tai moteriškos išminties ir delsimo simbolis. Neskubėk gyventi ir susitelk tik į savo vidinį pasaulį. Šiais metais būtent juo turi pasirūpinti, o visa kita ateis savaime. Jei planuoji keisti darbą, skubėti nevertėtų. Finansinius reikalus geriau palikti tokius, kokie jie yra, o savo gyvenimą vertėtų praturtinti ir paįvairinti žiniomis. Pradėk studijuoti, skaityti psichologines knygas. Tai padės tau atrasti save ir tikrąjį savo gyvenimo kelią.


Skaičius 3. Taro korta „Imperatorė“


„Imperatorės“ korta žada vaisingus ir kūrybiškus metus. Tavęs laukia ir materialinė gerovė: viskas, ką iki šiol darei, turi pagaliau duoti vaisių. Tačiau tai nereiškia, kad jau gali atsipalaiduoti. Ir toliau rūpinkis tuo, kuo rūpinasi iki šiol: nesvarbu, ar tai – santykiai, ar tavo karjera. Dar šiek tiek pasistenk ir maksimaliai parodyk viską, ką sugebi.

Šiais metais tau patartina pasirūpinti savo įvaizdžiu. Tavo vidinės pastangos jau pakankamai tvirtos, tačiau kelyje į sėkmę svarbi ir tavo išvaizda. Privalai tapti tikra imperatore: tvirta ir galinga vidumi, graži išore.


Šie metai – tiesiog tobuli naujos realybės sukūrimui: gali tapti tuo, kuo visada norėjai būti. Juk „Imperatorė“ – savo gyvenimo šeimininkė. O kad taip ir būtų, tiesiog turi daryti tai, ką mėgsti. Pats metas pagalvoti, ar dirbi tą darbą, kurį nori dirbti, ar šalia tavęs yra tas žmogus, su kuriuo tu norėtum būti visą likusį gyvenimą? Darbinėje srityje turi daug perspektyvų, bet privalai pasikliauti savo nuomone, o ne kitų patarimais. Asmeniniuose santykiuose taip pat viskas puiku: tinkamas metas šeimos pagausėjimui.


Skaičius 4. Taro korta „Imperatorius“


„Imperatoriaus“ korta – tai valdžios, pasitikėjimo savimi ir kontrolės korta. Taigi šiais metais tau reikėtų konkretumo: pradėti savo verslą arba keisti darbą, kopti karjeros laiptais, susidaryti aiškų finansų planą, galų gale – susirasti rimtą antrąją pusę ar net sukurti šeimą. Viskas, apie ką tu kažkada svajojai, dabar turi virsti konkrečiais darbais.


Būk atkakli, tvirta, laikykis savo pozicijos ir neatsirauk. Visą laiką judėk savo tikslo link. Šiais metais tau labai svarbu išspręsti visas iki šiol susikaupusias problemas. Ir svarbiausia – nustok rūpintis smulkmenomis. Tavo šių metų tikslai turi būti maksimalūs – kaip ir dera imperatoriui. „Aš pati kuriu savo ateitį. Čia ir dabar.“ – prisimink tai kiekvieną kartą, kai pritrūks jėgų ir norėsis atsitraukti.


Skaičius 5. Taro korta „Šventikas“


„Šventikas“ – tai dorovės ir normų paisymo korta. Šiais metais tau būtina peržiūrėti savo vertybes ir suprasti, kas tau gyvenime iš tikrųjų yra svarbu, kokia tu nori būti ilgalaikėje perspektyvoje ir ar tai, kaip elgiesi dabar, yra teisingas kelias?


Pagalvok, kokią save tu įsivaizduoji ateityje? Už ką norėtum būti vertinama ir kokia turėtum būti, kad pati savimi didžiuotumeisi? Šiais metais turi atsikratyti aplinkinių tau primestų elgesio normų ir pagaliau išsilaisvinti, suprasti, kokia iš tiesų tu esi. Metai itin tinkami mokslams, saviugdos seminarams. Pats metas praplėsti savo matymo horizontus.


Tavęs laukia labiau dvasiški, o ne materialūs metai, todėl nustok galvoti apie pinigus. Tau reikia išmokti pasitenkinti tuo, ką turi, kiekvieną minutę neieškant naujų galimybių gyventi dar geriau. Nuolatos kažko ieškodama, nebematai ir to, ką jau turi. Ir dar vienas patarimas: būk atlaidesnė kitų žmonių trūkumams. Tuomet ir tau bus atlaidesni.


Skaičius 6. Taro korta „Mylimieji“


Pamiršk protą, nes šiais metais tave valdys tik jausmai. Tik tavo užduotis – nepasiduoti ir šiais metais pagaliau rimtai pasirinkti: tęsti seną savo gyvenimo būdą ar pasakyti „taip“ kažkam naujo, tam, link ko kviečia tavo širdis.


Ir kalbama čia tikrai ne tik apie santykius. Tai gali būti tiek nauji santykiai, tiek naujas darbas arba apskritai visiškai nauja aplinka. Tau reikės rinktis ir lengva nebus, nes nebūsi tikra, ar renkiesi teisingą variantą. Visos situacijos susives į priešpriešas: protas sakys vienaip, širdis – kitaip. Ir bus geriausia, jei vis dėlto pasikliausi savo jausmais.


Šie metai – savotiškas tavo brandos išbandymas, todėl priimdama sprendimus pirmiausia galvok ne apie tai, kas būtų logiška būtent tą akimirką, o apie tai, kokią kiekviena situacija darys įtaką tavo ateičiai. Pavyzdžiui, ar verta priimti finansiškai naudingą darbo pasiūlymą, jei tai – ne tavo svajonių darbas? Siek to, ko tu tikrai nori, o ne to, kas tau atrodo naudinga.


Skaičius 7. Taro korta „Vežimas“


„Vežimo“ korta žada tau nuotykius ir permainas. Judėsi greitai ir labai skirtingomis kryptimis, todėl teks padirbėti, kad viską sugebėtum sujungti ir išpeštum iš to maksimalią naudą. Turėsi daugybę poreikių ir norų, bet svarbiausia, turėsi ir energijos bei gabumų, kad viską sugebėtum paversti realybe.


Nepamiršk, kad kelių šiais metais bus daug, bet visko aprėpti nepavyks. Taigi turi aiškiai žinoti, kokie yra pagrindiniai tavo tikslai, kad tas vežimas nenuvežtų tavęs ten, kur nereikia. Viskas keisis labai greitai, todėl visuomet prisimink: šiandien nepadarysi – rytoj bus per vėlu. Nedelsk su sprendimais. Jei turi galimybę kažką padaryti čia ir dabar, tai ir daryk.


Metai labai sėkmingi gyvenamosios vietos keitimui ir ypatingai kelionėms. Tiek asmeninėms, tiek darbinėms. Sukaupk visą savo ryžtą bei drąsą ir judėk į priekį. Šie metai tau tikrai turės ką pasiūlyti, tik spėk bėgti kartu su laiku. Ir svarbiausia – nebijok permainų. Kartais net neįsivaizduoji, kas gali laukti už posūkio.


Skaičius 8. Taro korta „Stiprybė“


Šiais metais tave kontroliuos protas. Savikontrolė, vidinė stiprybė, atkaklumas – visa tai padės tau priimti svarbius ir ryžtingus sprendimus, galinčius kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą. Tai palies ir tavo asmeninį gyvenimą, ir profesinį. Pagaliau turėsi pakankamai vidinės inercijos judėti į priekį ir kažką keisti. Žodžiu, šiais metais visa atsakomybė kris ant tavo pečių.


Šie metai – teisingi metai. Jei pati elgsiesi sąžiningai, tai ir mainais gausi tą patį: kad ir su kuo tau teks susidurti, viskas išsispręs taip, kaip būtų sąžininga. Ką užsitarnausi, tą ir turėsi. Net ir pačioje neįprasčiausioje situacijoje neprarask galvos: turi išmokti svarstyti objektyviai, nepasiduodama emocijoms. Nors kartais ir labai norėsis pasielgti ne taip, kaip būtų teisinga. Tokiais atvejais tiesiog pabandyk pažiūrėti į viską iš kitos pusės: kaip tu norėtum, kad pasielgtų su tavimi? Nepamiršk, kad ši taisyklė tau ypatingai svarbi santykių srityje.


Skaičius 9. Taro korta „Atsiskyrėlis“


Nesibaimink: būti vienam nėra tas pats, kas būti vienišam. „Atsiskyrėlio“ korta rodo, kad tau metas pagaliau susikoncentruoti ties savimi, ir sustatyti savo gyvenimą į vietas. Kuo labiau skubi, tuo labiau trūksta laiko. Taigi šiais metais tavo darbas to laiko atrasti ir nustoti mėtytis nuo vieno, prie kito.


Jei gyvenime kažkas nesiseka, priežasčių reikia ieškoti savyje, o ne kituose. Pats metas rasti visus atsakymus ir pakreipti gyvenimą kita linkme. Atsiribok nuo aplinkinių nuomonės, poreikių ir pamokymų. Tapk savo gyvenimo šeimininke.


Pakeisk savo požiūrį į asmeninius santykius ir tave supančius žmones. Kaip tai padaryti? Išmok pirmiausia įžvelgti teigiamus dalykus, privalumus, o trūkumus analizuok: kodėl jie atsirado, kaip juos galima įveikti? Tavo stiprybė tiek asmeniniuose santykiuose, tiek profesiniame gyvenime – gebėjimas perprasti žmones ir tokiu būdu kontroliuoti įvykių eigą. Sugebėjusi kitaip pažvelgti į aplinkinius, kitomis akimis pamatysi ir savo gyvenimą.


10. Taro korta „Fortūnos ratas“


„Fortūnos ratas“ – tai svarbių, gyvenimą keičiančių permainų korta. Nusiteik netikėtiems posūkiams, kurių Šiais metais tau nebus pagailėta. Permainos tau gali nepatikti, bet turėk omenyje, kad jos yra būtinos. Kad ir kas nutiktų, tai bus geriausia išeitis esamoje situacijoje.


Nereikia galvoti, kad tavęs laukia vien nesėkmės ir išbandymai. Priešingai – tai pereinamasis etapas į naują lygmenį, naujo etapo pradžia, naujos galimybės. Nieko keisto, kad tokiame svarbiame etape teks šiek tiek pavargti, kol priprasi prie naujo ritmo. Nepamiršk, kad pakilimai mus džiugina, o nuopoliai – moko.


Fortūna – dama kaprizinga, todėl turi būti pasiruošusi įvairiems scenarijams. Geriausia strategija šiems metams – laikytis aukso viduriuko: nesėdėti pasislėpus, bet ir per daug neišsišokti. Tai leis tau išvengti problemų, bet padės nepražiopsoti likimo suteiktų šansų, kurių, beje, tikrai netrūks. Tik turėk omeny, kad ne visus juos pavyks iš karto įžvelgti, todėl būk atidi.


Skaičius 11. Taro korta „Teisingumas“


„Teisingumo“ korta simbolizuoja aistrą. Jei mylėti, tai mylėti, jei dirbti, tai dirbti! Šiais metais savo energiją ir potencialą privalai išnaudoti maksimaliai visose srityse, nes tik tokiu atveju gausi taip trokštamą teisingą atlygį.


Šiais metais būsi priversta sutramdyti savyje esantį žvėrį, nešantį destrukciją į tavo gyvenimą. Turi pažaboti neigiamas charakterio savybes, naikinančias tavo gyvenimą. Tai gali būti pavydas, pyktis, nuoskaudos, agresijos priepuoliai. Sugebėsi atsiriboti nuo negatyvo ir nukreipti visą savo energiją į pozityvius dalykus bei tikslo siekimą – tuomet tavęs laukia neįtikėtinas proveržis tiek santykių, tiek karjeros srityje.


„Teisingumo“ korta – tai išbandymų korta, todėl nusiteik, kad likimas gali tau pamėtėti netikėtų situacijų, kuriose parodysi tikrąjį savo veidą. Nepasiduok provokacijoms, tvardykis, išlik rami, būk objektyvi ir visuomet įvertink abi situacijos puses. Nepamiršk, kad agresija ir pykčiu nieko nepasieksi, tik susigadinsi savo įvaizdį, kuris dabartiniame tavo gyvenimo etape gali vaidinti lemiamą vaidmenį. Jei seniai svajoji pasikeisti išoriškai , dabar – pats metas.


Skaičius 12. Taro korta „Pakabintasis“


Kartais ne viskas priklauso nuo mūsų pačių, todėl tenka kantriai laukti, kol aplinkybės pasikeis ir galėsi imtis veiksmų. Na, o kol lauki, gali padirbėti su savo asmenybe ir pakeisti esamą gyvenimo būdą. Pažvelk į save iš šalies, objektyviai įvertink savo trūkumus ir privalumus. Kad pajudėtum iš sąstingio, tau tiesiog būtina kažką keisti.


Perstatyk baldus namuose, pakeisk savo įprastą dienotvarkę, atsikratyk visko, kas tau nereikalinga. Beje, laikas atsikratyti ir atgyvenusių, tave slegiančių santykių: tiek su mylimuoju, tiek su draugais ar pažįstamais. Jeigu jauti, kad iš tokio bendravimo nepasisemi energijos, tuomet atsiribok, nes bendraudama su netinkamais žmonėmis tą energiją atiduodi kitiems.


Šiais metais gali tekti ne kartą atsidurti labirinte. Ieškodama išėjimo, nedaužyk galvos į sieną. Matai, kad nieko nesigauna – apsisuk, grįžk atgal ir ieškok naujo kelio, nes tas kelias tikrai yra.


Skaičius 13. Taro korta „Mirtis“


„Mirties“ korta žada, kad šiais metais tau tiesiog nepavyks išvengti permainų. Kažkas tavo gyvenime jau paseno, atliko savo paskirtį ir dabar turi dingti. Užleisti vietą naujiems dalykams. Tai gali būti susiję su tavo santykiais, darbiniais reikalais, netgi su pačia tavimi – tavo nuostatomis, įsitikimais. Permainos ateis savaime, norėsi tu to ar ne, todėl turi jas priimti nesipriešindama.


Bet kokie įvykiai – nepriklausomai nuo to, teigiami jie ar neigiami, taps galimybe pradėti visiškai naują gyvenimą. Nepamiršk, kad netektys visuomet savyje slepia ir naujas galimybes. Tau tereikia mokėti jas įžvelgti ir maksimaliai išnaudoti.


Permainos skaudžiausiai kerta tiems, kurie stovi vietoje ir nieko nedaro. Pradėk judėti į priekį, pati keisk savo gyvenimą ir tuomet likimo pamėtėti išbandymai tau neatrodys tokie baisūs. Metas išlįsti iš savo komforto zonos: gal verta pagalvoti apie naują darbą, netgi visiškai naują profesijos sritį? Santykių srityje taip pat laukia kardinalios permainos, todėl aplenk nenuspėjamą likimą ir pati nuspręsk, kaip bus toliau: žengti naują žingsnį į kitą etapą ar viską nutraukti ir atversti naują, švarų lapą.


14. Taro korta „Nuosaikumas“


„Nuosaikumo“ korta šiais metais tau siūlo ieškoti aukso viduriuko tarp kraštutinumų, į kuriuos likimas bandys tave nukreipti. Kartais gali atrodyti, kad pilstai iš tuščio į kiaurą, todėl reikia priimti griežtą sprendimą – pasirinkti vieną pusę. Deja, tau tai neišeis į gerą, nes iš vienos pusės niekuomet negausi šimtaprocentinės naudos ir galiausiai kažko neteksi.


Susidaryk sau naują gyvenimo planą: įvesk tvarką savo finansuose, teisingai padalink jėgas, skirtas asmeniniam gyvenimui ir darbui. Ši korta taip pat simbolizuoja naujienas ir svarbią žinią. Visa tai taip pat turėsi priimti racionaliai, nestresuodama, įžvelgdama ir privalumus, ir trūkumus.


Skirk daugiau laiko asmeniniams santykiams, sugebėk juos atskirti nuo viso likusio gyvenimo. Jei turi antrąją pusę – išklausyk jo pageidavimus ir išsakyk savuosius. Kompromisas – tai vienintelis kelias į tolimesnį etapą. Darbe nusistatyk konkrečius tikslus ir jų siek, nenukrypdama nuo kelio. Gali sulaukti kontraversiškų pasiūlymų, aplinkinių patarimų. Nepasiduok kitų daromai įtakai, nes tai vėlgi pastūmės tave į kraštutinumus. Laikykis savo kelio.


Skaičius 15. taro korta „Velnias“


„Velnio“ korta siūlo tau šiais metais pažvelgti į tamsą, iš arčiau susipažinti su ne pačiomis geriausiomis tavo gyvenimo pusėmis. Tau teks akis į akį susidurti su savo kompleksais, baimėmis, blogais įpročiais. Žodžiu, viskuo, kas nuodija tavo gyvenimą. Tik pažinusi savo priešus, sugebėsi juos įveikti.


Šiais metais likimas tau gali pamėtėti daug galimybių, kurios taps ir tavo asmenybės išbandymu. Ar pakilusi į aukštumas sugebėsi pažaboti savo išdidumą, godumą, tuštybę? Ar stovėdama kryžkelėje ir rinkdamasi tarp asmeninės naudos ir teisybės, sugebėsi išlikti sąžininga? Visos šiais metais tau suteiktos galimybės skatins godumą, norą manipuliuoti žmonėmis. Pasiduosi vieną kartą ir kitą norėsis dar daugiau.


Šie metai – tavo materialinės gerovės laikas, kai progų praturtėti tikrai netrūks. Išnaudok šias progas, bet saikingai. Pasistenk, kad materialinė gerovė tavęs neapakintų, nes už turtus tau gali tekti atiduoti visą savo laimę. Toks jau tas sandėris su velniu.


Skaičius 16. Taro korta „Bokštas“


„Bokštas“ - tai apsivalymo korta sugriaunantį mūsų pačių susikurtas sienas, neleidžiančias pamatyti tiesos. Šiais metais tos sienos bus sugriautos, o tau teks išlįsti iš savo komforto zonos ir tiesiai pažvelgti į realybę, nuo kurios saugiai slėpeisi. Kad prisitaikytum, teks keisti savo požiūrį, išmokti prisiderinti, kartais nusileisti, o kartais ir rimtai už save pakovoti.


Būk pasiruošusi netikėtoms permainoms. Pabusk! Sienų nebeliko, taigi su visomis problemomis teks susidurti akis į akį, nuo jų nebepasislėpsi. Sugebėsi išgyventi – tau atsivers visiškai naujos gyvenimo perspektyvos. Tokios, kokių galbūt niekada net nesitikėjai. Jei iki šiol gyvenai bokšte, dabar galėsi gyventi pilyje. Bet prieš tai turi sugriauti savo pačios iliuzijas ir įsivaizdavimus.


Skaičius 17. Taro korta „Žvaigždė“


„Žvaigždės“ korta žada teigiamas permainas. Tavęs laukia naujos, netikėtos idėjos ir galimybės, bet nevertėtų nerti į tai stačia galva, pamirštant viską, ką iki šiol darei. Turėtum sujungti seną ir naują, kad išpeštum maksimalią naudą.

Likimas tau žada apdovanojimą už viską, ką iki šiol darei. Pagaliau išaušo tavo žvaigždžių valanda: būsi įvertinta darbe, pajusi savo reikšmę draugų ir šeimos rate, o santykiuose tikėtinas proveržis. Asmeninė charizma, žavesys, talentas – ties šiomis sritimis dabar turėtum sutelkti visas savo jėgas, nes būtent tai bus tavo sėkmės garantas.


Daugiau klausykis, nei kalbėk, daugiau daryk, nei žadėk, daugiau girk, nei peik. Svajok tyliai, bet būtinai svajok, nes tavo slapti norai pildysis. Tereikia turėti orientyrus, kurie tave ves į priekį. Viena sąlyga, kurios nereikia pamiršti: pradėk nuo pačių mažiausių dalykų ir troškimus palaipsniui didink. Žengusi mažą žingsnelį, kitą ženk jau didesnį. Ir nebijok šiek tiek rizikuoti – sėkmė šiais metais tavo pusėje.


Skaičius 18. Taro korta „Mėnulis“


„Mėnulio“ korta perspėja apie sunkumus ir išbandymus. Bėda po vieną nevaikšto, ir panašu, kad tau teks su tuo susidurti. Šiais metais viskas vyks ne taip, kaip galbūt tikėsiesi. Atrodys, kad viską gerai apgalvojai ir paskaičiavai, o čia išlįs netikėtos kliūtys. Ir pasikliauti galėsi tik savimi, nes atskirti, kas tikrieji tavo draugai, o kas – priešai, bus sunku.

Neskubėk, braukis po truputį. Tau labai svarbu kiekvieną kliūtį įveikti iki galo, o ne pro ją praslysti, nes aplenktos problemos anksčiau ar vėliau tave vis tiek pasivys. Nusistatyk sau konkrečius tikslus ir ženk link jų mažais žingsneliais, nes blausioje mėnulio šviesoje kitaip judėti į priekį ir neįmanoma.


Ir vis dėlto, kai negali aiškiai matyti, labai paaštrėja visi kiti pojūčiai. Todėl šis išbandymų laikotarpis tau atvers visiškai naujas perspektyvas, padės pamatyti tai, ko nematei iki šiol. Turi puikią progą įveikti pati save, tapti kitu žmogumi: dar stipresniu, tvirtesniu, žinančiu, ko nori ir kaip tai gauti.


Skaičius 19. Taro korta „Saulė“


„Saulės“ korta tau žada optimizmo ir pasitikėjimo savimi kupinus metus. Aplinkiniai pagaliau įžvelgs tavo pastangas ir dosniai už jas atsilygins. O ir tu pati pamirši savo baimes, atsiversi ir įgysi kur kas daugiau drąsos, nei turėjai prieš tai.

Finansiniai reikalai sparčiai gerės, ir ne be priežasties: optimizmas ir energija skatins tave išbandyti naujas sritis, kurti pelningus projektus, ieškoti naujų galimybių. Asmeniniuose santykiuose taip pat numatomi tik teigiami pokyčiai: vienišės trauks vyrus kaip bites prie medaus, jau turinčios antrąją pusę pajus santykiuose harmoniją. Tokia ta teigiamos tavo energijos įtaka. Svarbiausia, per daug neatsipalaiduoti, nes Saulė gali ne tik šildyti, bet ir skaudžiai nudeginti.


Žengdama sėkmės keliu, nepamiršk žmonių, kurie padėjo tau tą kelią atrasti. Dabar tu turi galimybę padėti kitiems, taigi pasinaudok ja. Ir vėlgi, už tavo gerumą bus atlyginta.


Skaičius 20. Taro korta „Nuosprendis“


„Nuosprendžio“ korta rekomenduoja tau šiais metais iššluoti iš savo gyvenimo visas atgyvenas ir įsileisti gaivaus oro. Metas kardinalioms permainoms. Likimas tau atsiųs galimybę pakeisti savo gyvenimą, bet žengti ryžtingą žingsnį teks pačiai.


Tavęs gali laukti gyvenamosios vietos pakeitimas, taip pat visiškai naujas darbas ar net nauji santykiai. Ir visa tai bus labai netikėta: tiesiog vieną dieną sulauksi pasiūlymo ir turėsi greitai nuspręsti – išdrįsi pabandyti ar ne? Tavo gyvenime prasidėjo naujas etapas, todėl neverta laikytis įsikibus į senus įpročius, net ir tuo atveju, jeigu viskas atrodo labai patogu.


Šansą visiškai pakeisti savo gyvenimą gauna ne kiekvienas, o tu jį gavai, todėl neturėtum dvejoti. Svarbiausia, atsiribok nuo aplinkinių nuomonės ir vertinimų. Tai – tavo, o ne jų gyvenimas, ir kaip jį nugyventi renkiesi tu pati.


Skaičius 21. Taro korta „Pasaulis“


Praėjusi visą ratą išbandymų, tu pagaliau atrasi tikrąją save: labiau subrendusią ir pasiruošusią kovoti už laimę, bet tuo pačiu nuoširdesnę, natūralesnę ir mokančią dalintis gėriu. Tau pavyks nusikratyti labai slegiančią aplinkinių nuomonių, vertinimų bei pageidavimų naštą ir suprasti, ko nori tu pati.


Pajusi, kad prasideda visiškai naujas gyvenimas, kurio epicentre būsi tu. Kad ir kokia bus situacija, tu rasi geriausią išeitį: darbe tave nepakankamai vertins – tiesiog pakeisi darbą ir neapsiriksi, santykiai neteiks tokio džiaugsmo, kokio norėtųsi – nustosi stengtis už du ir džiaugsiesi apėmusiu laisvumo pojūčiu. Žodžiu, pagaliau gyvensi dėl savęs, o tai ir bus tavo raktas į sėkmę.


Likimas šiais metais žada praplėsti galimybių ribas. Tau tereikia nerti į jas stačia galva ir mėgautis naujais potyriais. Kelionės, naujos pažintys, nauja tu, visiškas išsilaisvinimas – geresnių metų net negalima tikėtis.


Skaičius 22. Taro korta „Kvailys“


„Kvailys“ - tai laisvės ir spontaniškumo simbolis. Turėsi daugybę galimybių ir nersi į jas stačia galva, per daug negalvodama, kokios bus pasekmės. Labai bijoti nereikėtų, nes net ir sunkiausiose situacijose tave gelbės tavo drąsa ir ryžtas.


Viską, kuo iki šiol gyvenai, paliksi praeityje ir gyvensi tik šia diena. Žaisi su likimu ir žaidimas bus tavo naudai. Naujos pažintys, kelionės, nauji horizontai asmeniniame ir profesiniame gyvenime... Atrodys, kad visas tavo gyvenimas tiesiog skrenda, tik spėk kartu su juo. Dabar ne metas susikoncentruoti į kurią nors vieną sritį: turi bandyti iš gyvenimo paimti viską, ką jis duoda. Mėgautis kiekviena akimirka. O apsispręsti kur žengti toliau galėsi ir vėlesniame etape. Kol kas tavo tikslas – išbandyti kuo daugiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis