Satanistų šventė, kurios metu vykdavo sekso orgijos bei būdavo niekinamas Dievas

Lapkričio 1 - visų šventųjų diena. Pagal lietuviškas tradicijas tai rimties, prisiminimų ir mirusiųjų pagerbimo šventė, tačiau pasaulyje ši diena labiau žinoma kaip Helovinas.

Šio antradienio LNK laidoje „Yra, kaip yra“ dalyvaujantis kunigas ir egzorcistas Sigitas Bitkauskas sako, kad amerikietiškasis Helovinas – satanistų šventė, kurių metu vykdavo sekso orgijos bei būdavo niekinamas Dievas.

Kunigas taip pat pasakos apie apsėdimus: kai žmogus tampa apsėstas velnio, jam viskas tampa pilka ir tamsu, žmogus tampa uždaru. Anot kunigo, velnio tikslas – viską griauti ir žudyti.

Sigitas Bitkauskas prisimins, kaip teko padėti gydytojai, kuri buvo apsėsta. Moteris, išgirdusi Marijos vardą, pradėdavo rėkti bei elgdavosi neadekvačiai. Egzorcistas teigs, kad apsėsti žmonės dažniausiai pradeda kalbėti ne savo balsu, močiutės pradeda kalbėti kitomis kalbomis, nors visuomet mokėjo tik lietuvių.

Kita laidos dalyvė – Lorita. Mergina pasakos, kad nuo vaikystės žaidžia su dvasių kvietimais. Lorita teigia, kad vaikystėje ji su draugais linksmindavosi pas draugą namuose, kuriame prieš mirtį gyveno jo močiutė. Kai jaunimas per daug įsilinksmindavo – dingdavo šviesa, tada draugas tiesiog pasakydavo: „Močiute, mes ramiai pabūsim“, ir elektra vėl atsirasdavo.

Lorita prisimena, kad ji su draugais važiuodavo į apleistas ligonines. Mergina sako, kad tuomet ir prasidėjo visokios keistenybės. Vienas draugas tapo be galo piktybinis – iš niekur nieko daužydavo automobilių langus, kalbėdavosi su nematomais žmonėmis.

Anglijoje gyvenanti Rita pasakos, kad Heloviną švenčia jau beveik dvidešimt metų, o pastaruosius 12 metų jai tai yra svarbiausia metų šventė.

Visą laidą žiūrėkite šią antradienio pavakarę 17 val. 35 min. per LNK.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis