ŠIANDIEN - COSMO kino vakaras su komedijos BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS premjera

Lapkričio COSMOPOLITAN kino vakare – komedija BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS

Lapkričio 3 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – specialūs pašėlusios komedijos BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS seansai bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Laikas vėl pasileisti plaukus!

Lapkričio 3 d. (penktadienį):

18.15 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
20.40 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Akropolis“
20.05 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.10 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
21.50 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.50 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

>> ĮSIGYK BILIETUS ČIA IR DABAR <<

NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

PIRMOJI PAMATYK PAŠĖLUSIĄ KOMEDIJĄ

BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS į kino ekranus sugrąžina pernai vasarą su komedija BLOGOS MAMOS susicementavusią žavių aktorių trijulę: Milą Kunis, Kristen Bell ir Kathryn Hahn. Jos ir vėl vaidina Eimę, Kiki ir Karlą – nesibaigiančių įsipareigojimų, užduočių ir darbų nukamuotas mamos. Prieš metus joms trūko kantrybė ir suvienijusios jėgas draugės sukilo prieš tobulų „supermamyčių“ grupę. Nes juk teisės kaip reikiant pasilinksminti niekas neatėmė ir tik nuo pačios mamos priklauso, ar ji vien tik rūpinsis šeima, ar kartais pasirūpins ir savimi.

Šįkart prieš drauges kaip naujas įsipareigojimų kalnas iškyla Kalėdos. Šventė, prieš kurią bet kurios mamos darbų apimtis patrigubėja. Maisto ruošimas, dovanų pirkimas, namų tvarkymas, rūpinimasis kalėdine atmosfera – viskas krenta ant gležnų mamų pečių. Nenuostabu, kad tai Eimei, Kiki ir Karlai vėl nurauna stogą ir jos ima maištauti prieš seniai susiklosčiusias tradicijas. Tačiau lyg tyčia, į svečius atvyksta ir reikliosios jų pačių mamos!

Šventine nuotaika alsuojanti komedija BLOGOS MAMOS IR JŲ KALĖDOS Lietuvoje startuos su COSMOPOLITAN kino vakaru lapkričio 3 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis