Viena tavo Zodiako ženklo savybė, kuriai neįmanoma atsispirti

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų bruožų - tiek gerų, tiek ne itin patrauklių. Šį kartą – apie stipriausias tavo charakterio puses.

Avinas - nerimstanti kovotoja siela


Avinai visuomet energingi ir pasiryžę pasikalbėti. Jiems nuoširdžiai įdomu išgirsti apie viešajame transporte sutiktą keistuolį ar padiskutuoti dėl pernelyg didelio gyventojų skaičiaus žemėje. Avinai puikūs klausytojai, bet ir patys pakalbėti mėgėjai. Matyt ne veltui astrologai Avinams rekomenduoja rinktis politiko kelią, nes būtent šioje srityje jie gali visu pajėgumu išnaudoti savo privalumus.


Klaidinga manyti, kad Avinai yra naivios kietakaktės avelės, tikinčios vien tik šviesiais ir gerais dalykais. Žinoma, jie tiki ir viliasi, bet tik tol, kol svetimo žmogaus koja įžengia į jų asmeninę erdvę. Kažin ar kam pavyks nuskriausti Aviną, jo šeimą ar draugus. Dėl jam priklausančių ir svarbių dalykų Avinai pasirengę kovoti iki galo. Turbūt būtent dėl šios priežasties juos itin vertina artimieji.


Jautis - pagalbos ranka


Standartinė situacija: vidury nakties jis rašo svarbią metinę ataskaitą, kurią jau po poros dienų reikės pristatyti įmonės vadovams, tačiau tuo pačiu yra pasiryžęs pagloboti artimųjų paliktus mažuosius. Na, kaip gi gali atsisakyti padėti? Jei tokia situacija ir nutiktų, neabejotinai pagrindinio herojaus vaidmuo čia atitektų Jaučiui.


Žmogus, į kurį pagalbos galima kreiptis bet kuriuo paros metu. Jaučiai tai daro ne tik tam, kad patenkintų savimeilę, bet ir dėl gerumo, kurio turi tikrai daug. Dar Jaučiai yra ištikimi, jų stipri valia ir kilniaširdiškumas. Taigi nenustebkite, jei pamatysite Jautį, kuris viena ranka šluosto ašarų upelius, o kita skaičiuoja kupiūras, kurias paaukos fondui, pagalbą teikiančiam Afrikoje skursiantiems vaikams. Juk Jautis – humaniškumo pavyzdys, kuriam gerųjų savybių galima tik pavydėti.


Dvyniai - gyvenimo džiaugsmas


Visi puikiai žino, kad su Dvyniais niekada nebūna nuobodu – jų visada visur yra daug. Jie susipažinę su naujovėmis, žino geriausias vietas poilsiui ir gali susitarti su bet kuo ir bet kada, kad tik pavyktų surengti sau ir savo draugams nepakartojamą poilsį ant vandenyno kranto be didelių išlaidų.


Dvynių skleidžiamos magijos paslaptis – jų neįtikėtinas draugiškumas ir fenomenali atmintis. Jie pažįsta visus: kiemsargį kaimyniniame kieme, ledų pardavėją, didelės įmonės vadovą. Maža to, Dvyniai ras laisvą minutę su kiekvienu iš jų paplepėti apie viską.


Vėžys - užuovėja nuo negandų


Vėžiai yra svajingi, galbūt dėl to kartais gali pasirodyti, kad jie kiek naivoki. Vis tik šio Zodiako ženklo atstovai labai atsargūs ir viską apgalvojantys, todėl į jų artimiausių draugų ratą pakliūti nėra paprasta.


Santykiuose Vėžiai stengiasi sukurti šilumos ir abipusės naudos kupiną atmosferą, nes Vėžių prisirišimas prie namų ir žmonių yra beribis. Taigi užsitarnavus Vėžio prielankumą galima turėti draugą visam gyvenimui. Vėžiai visuomet jus priims, išklausys, paguos ir duos naudingą patarimą.


Liūtas - kelrodė žvaigždė


Ten kur yra Liūtas, visada būna gerai. Liūtai moka išsirinkti tokią vietą, kur tobulai įdegsi, bet nenudegsi. Su Liūtais jausitės komfortiškai ir saugiai.


Liūtai net ir patys to nenorėdami dažnai tampa sąlygas diktuojančiais lyderiais, paskui kuriuos seka minios. Vidinė jų tvirtybė ir pasitikėjimas savimi tiesiog užburia. Net jei Liūtas jaučiasi sugniuždytas, jis niekada to neparodys aplinkiniams ir savo žaizdas išsilaižys tyliai vienumoje. Matyt dėl to būnant šalia Liūto visuomet jautiesi saugus ir užtikrintas.


Mergelė - rūpestingumo deivė


Jei patekote į Mergelės bendravimo ratą, galite sau ant kaklo kabinti medalį ir džiaugtis, nes šio Zodiako ženklo atstovai neįtikėtinai dėmesingai elgiasi su artimaisiais. Tiesa, tapti geriausiu Mergelės draugu yra itin sudėtinga, tačiau jei jau laimė jums nusišypsojo, galite būti tikri, kad Mergelė niekada jūsų nepaliks net ir pačioje nemaloniausioje situacijoje.


Svarstyklės - harmonijos skleidėjos


Viešoje vietoje pasirodžiusios Svarstyklių ženklo merginos nepastebėti tiesiog neįmanoma. Apima jausmas, kad tokią merginą pabučiavo pats angelas, nes ji traukia lyg magnetas. Malonus priedas prie gamtos Svarstyklėms suteikto žavumo – neįtikėtinas taikumas. Svarstyklėms pavyksta išvengti didesnių konfliktų, nes jos linkusios ieškoti kompromisų.


Šio ženklo merginos taip stipriai stengiasi, kad visi aplinkui būtų laimingi, kad netgi gali elgtis taip, kaip nėra naudinga joms pačioms, kad tik visiems aplink būtų gerai. Svarstyklės pasižymi švelnumu, todėl mėgsta, kad jas suptų menas ir grožis, nes nori, kad jų vidinis pasaulis būtų kupinas harmonijos ir meilės.


Skorpionas - priešingybių trauka


Nors įprastai sudaro visiškai priešingą įspūdį, iš tiesų Skorpionai pasižymi nuoširdumu ir emocionalumu. Juose puikiai dera kraštutinybės - audringas temperamentas, verčiantis užsiplieksti nuo menkiausios žiežirbos ir švelnumas, skatinantis globoti ir rūpintis. Matyt dėl tokių priešingybių su Skorpioniu niekuomet nebūna nuobodu. Labai įvairiapusė asmenybė.


Šaulys - nuoširdus atvirumas


Šaulys – amžinas vaikas, visada atviras pasauliui, turintis daugybę idėjų ir lūkesčių, mėgstantis pasakiškas istorijas. Su tokiais žmonėmis visada labai lengva ir malonu: jie gali papasakoti daugybę juokingų ir nelabai linksmų gyvenimiškų istorijų, kartu be didesnių sunkumų išgerti porą butelių vyno, o vakaro pabaigoje karštai prisipažinti meilėje. O svarbiausia, kiekvieną kartą Šauliai tai daro nuoširdžiai.


Ožiaragis - pagalba nepaisant visko


Vieniems atrodo, kad jis pernelyg išdidus, kitiems – paslaptingas ir neprieinamas. Nors Ožiaragiai gali atrodyti tikri kietakakčiai, iš tikrųjų jie labai švelnūs, jautrūs ir geraširdžiai, laukiantys, kada gi atsiras žmogus, kuris pamatys jų jautrią sielą. Geriausias Ožiaragio bruožas tas, kad jis padės nepaisant visko, net jeigu manys, kad esate neteisūs ir renkatės netinkamą kelią. Taip, jis burbės, bandys jus pamokyti gyvenimo tiesų, bet galiausiai vis tiek išties jums pagalbos ranką.


Vandenis - neblėstantis entuziazmas


Jei kas nors darbe pasiūlo užsisakyti sušių, nusipirkti šampano ir pasiųsti viską ir visus po velnių, Vandenio ženklo atstovas nieko nelaukdamas sureaguos į tokius pasiūlymus teigiamai. Vandeniai – neįtikėtini padarai, galintys visur įžvelgti privalumų, o trūkumų paprasčiausiai nepastebėti. Bet kokia juokais ar netyčia išsakyta idėja Vandenio vertinama kaip raginimas imtis veiksmų. Taigi nieko keisto, kad vakare į parduotuvę duonos išėjęs Vandenis pakeliui gali prigriebti kelionę į šiltus kraštus vien tik todėl, kad eidamas pamatė užrašą: „Jūra laukia tavęs“.


Žuvys - globėjiška apsauga


Žuvys visada mėgins apsaugoti, kad tik neįsipainiotum į nemalonią istoriją. Juk taip ir būna: tai vynu baltus marškinius apipili, tai nagą nusilauži, tai į pasivaikščiojimą išsiruošusi senu sportiniu kostiumu buvusį vaikiną su nauja drauge sutinki. Juk Žuvys tave įspėjo, kad taip gali nutikti! Niekada nevertėtų abejoti Žuvų teisumu, nes jos turi neįtikėtiną intuiciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis