Pačios pavydžiausios moterys pagal Zodiako ženklus

12 vieta - Vandenis. Tiesą sakant, gyvenime yra ir svarbesnių užsiėmimų, nei sukti sau galvą dėl to, ką prisidirbo antra pusė. O jei jau ir prisidirbo, nėra reikalo tempti gumą - Vandenė susipakuos daiktus ir keliaus toliau laimės ieškoti.

11 vieta - Mergelė. Visų pirma šio Zodiako ženklo moterys su bet kuo nesusideda. Jeigu jau įsileido į savo gyvenimą vyrą, vadinasi jis turi tvirtus moralinius įsitikinimus ir aiškią vertybių skalę. Jei vis tik vyrukas nusuko savo žvilgsnį į šalį, tuomet gali sau drąsiai ten ir žingsniuoti. Mergelė pernelyg išdidi, kad būtų šalia tokio vyro.

10 vieta - Svarstyklės. Gyvenimas labai jau banguotas ir nenuspėjamas. Juk visko pasitaiko, tiesa? Svarstyklės supyks, galbūt iškels gana dramatišką sceną ir netgi trinktelės durimis, bet vėliau įvertins kitą šio paveikslo pusę ir nusiramins. Juk jos ir pačios tikrai ne šventos...

9 vieta - Jautis. Koks kvailys turėtum būti, kad žiūrėtum į kitas, kai šalia tavęs - tokia moteris? Na, jei taip ir nutiks, šio Zodiako ženklo moteris viską įvertins labai blaiviai. Kuo gi ta kita galėtų būti geresnė? Tikriausiai niekuo, tad ir galvos sukti neverta.

8 vieta - Dvyniai. Šio Zodiako ženklo merginos nemėgsta būti antroje vietoje, o išdavystę atleidžia labai sunkiai. Vis tik atleidžia, bet tikrai nepamiršta ir progai esant keršija. Subtiliai, užuolankomis ir nerodydamos emocijų. O kerštas būna toks saldus ir pamokantis...

7 vieta - Vėžys. Šios merginos labai pavydžios, bet nuo mažens išmokusios auksinę taisyklę: kad ir kas nutiktų - nesižemink. Ji nepuls trankytis durimis, greičiausiai ramiai kalbėsis ir nekels jokių isterijų. Bet... Jeigu Vėžio ženklo moteris nuspręs, kad jai priklausantis daiktas kelia daugiau vargo, nei naudos - ilgai tikrai nesitampys. Ir šiukšlės bus išmestos tada, kai to niekas net nesitikės.

6 vieta - Ožiaragis. Kad ir kaip ji stengtųsi nuslėpti savo įsiūtį, suvaldyti emocijas pavyksta retai. Na, kur tai matyta, išduoti tokią moterį kaip ji! Bet Ožiaragė greičiausiai atleis, o atleidusi dar daug metų primins senas nuoskaudas ir pils druską ant žaizdos.

5 vieta - Šaulys. Šio ženklo moterys tokios pavydžios, kad gali įžvelgti nuodėmę net ten, kur jos nėra. Tokiais klausimais jų fantazija tikrai beribė! Todėl šalia jos geriau net neminėti kokios simpatiškos bendradarbės vardo.

4 vieta - Avinas. Viešumoje Avino ženklo moteris išlaiko pasitikinčios savimi įvaizdį, tačiau viduje ji nesijaučia stabili. Viena nedidelė kibirkštėlė ir visiškai nekalta pavydo scena gali virsti didžiuliu skandalu, dėl kurio ji galiausiai labai gailėsis. Vis tik jei pavydėti tikrai yra dėl ko, Avino ženklo moteris nesižemins ir ramiai uždarys po savęs duris. Jis tikrai nevertas nė vienos jos ašaros.

3 vieta - Liūtas. Šio ženklo moterys beprotiškai išdidžios, tad greitai priima reikiamus sprendimus. Atleidimo laukti neverta. Jei ir įvyks tariamas susitaikymas, pamirštos nuoskaudos nebus, o anksčiau ar vėliau Liūto ženklo moteris privers pasigailėti už tą pažeminimą, kurį ji patyrė.

2 vieta - Skorpionas. Jų gyvenime būna laikotarpių, kai be partnerio įtarinėjimų nepraeina nė diena. Dar viena blogybė, kad tas pavydas neretai liečia tolimos praeities dalykus. Šio ženklo atstovės nori kontroliuoti kiekvieną savo partnerio žingsnį, beje, daro tai tiek paslapčia, tiek atvirai. Jeigu Skorpionės įtarinėjimai pasitvirtins, prasižengėlis sulauks negailestingos bausmės.

1 vieta - Žuvys. Iš partnerių jos reikalauja besąlygiškos ištikimybės, atsidavimo ir dėmesio, tačiau garsiai to niekada nepripažins. Ramiosios Žuvytės tyli, nekelia scenų, net neužsimena, kad kažkas yra negerai. Jos tiesiog nuryja visas nuoskaudas ir vieną dieną (įprastai tada, kai viskas atrodo tobula), Žuvytės susikrauna daiktus ir atsisveikina be didesnių emocijų, palikdamos antrąją pusę visiškame pasimetime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis