Didžiosiose kalėdinėse mugėse - specialios „Design for life“ mados zonos

Gruodis – didžiųjų metų švenčių mėnuo, kuomet spaudimas sukyla vien nuo minčių apie būsimų dovanų paieškas. Šiemet Lietuvoje šį laikotarpį palengvinti ketina išskirtinių nemokamų renginių turas - „Didžiosios kalėdinės mugės“. Net 8 Lietuvos miestus aplankysiantys renginiai siūlys nuo maisto iki mados atradimų. Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje veiks ir specialios mados zonos „Design for life“.

Kalėdinis karavanas aplankys 8 miestus

12.09 Vilniuje LITEXPO, 12.10 Šiauliuose „Šiaulių“ areną, 12.10 Marijampolėje, Marijampolės kultūros centrą, 12.16 Kaune, „Žalgirio“ areną, 12.16 Utenoje, Utenos areną, 12.17 Jonavoje, Jonavos areną, 12.17 Klaipėdoje, „Švyturio“ areną, 12.23 Alytuje, Alytaus areną aplankys keli tūkstančiai iš visos Lietuvos bei Latvijos atvykusių prekybininkų. Smulkieji verslininkai ir gerai žinomi prekės ženklai dovanos plačiausią šalyje maisto ir gėrimų pasirinkimą, drabužių, tekstilės ir aprangos gaminius, dovanų ir idėjų šventinei aplinkai. Specialiai renginiuose suskirstytos zonos padės atrasti prekę kiekvienam lankytojui.

Nuo šventinio stalo iki mados atradimų

Vilnius, Kaunas ir Klaipėda turės specialias dizaineriams ir kūrėjams atskirtas zonas „Design for life“. „Design for life“ - didžiausias keliaujantis mados mugių ciklas didžiausiuose Lietuvos miestuose organizatorių buvo nuspręstas sujungti kartu su kalėdiniais renginiais tampant tik zona, o ne atskiru renginiu neatsitiktinai. Mat dažniausiai su moteriškąją auditorija siejamas grožis, stilius ir mada kalėdiniu laikotarpiu tampa svarbus visiems vienodai, vyrai čia taip pat dairosi idėjų. Todėl į kalėdinius renginius eiti bus įdomu visiems: vieni turės galimybę ieškoti produktų šventiniam stalui, kiti šventinio dekoro, o tretieji panirs į madą.

Kalėdinės mados zonos „Design for life“ veiks:

12.09 Vilniuje LITEXPO nuo 10 iki 19 valandos
12.16 Kaune „Žalgirio“ arenoje nuo 10 iki16 valandos
12.17 Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje nuo 10 iki 18 valandos

Užsakymo nr.: PT_76371337

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis