Kalėdinėje mugėje - daugybė stilingų ir gardžių dovanų

Trečius metus organizuojamas lietuvių kūrėjų Kalėdinis Pop Up šiemet vėl kvies kokybiškų ir išskirtinių dovanų ieškančius žmones į Kauną ir Vilnių. Stipriausius šalies dizainerius ir prekės ženklus suburiantis renginys neapsiribos mados bei juvelyrikos kūrėjų darbais. Pop up metu renginio svečiams bus siūloma apsilankyti interjero dizainui, grožiui skirtose erdvėse bei išbandyti lietuviškus maisto gaminius.

„Organizuodamos Kalėdų Pop Up renginius su kolege Ieva Marija Andrulyte visuomet labai kruopščiai vykdome atranką. Norime užtikrinti, kad lankytojai renginio metu galėtų rinktis tik aukštos kokybės prekes. Asortimentą suderiname ir patogiai, pagal tematiką, pateikiame renginio vietoje. Mums taip pat labai svarbi mugės metu tvyranti atmosfera. Besirenkant dovanas sau ir artimiesiems, susipažįstant su naujais kūrėjais ar tiesiog jaukiai vaišinantis kava ir desertais žmogus galės čia praleisti visą dieną“, – sako viena renginio organizatorių Erika Paulauskė.

Norint lankytojams suteikti kuo daugiau patogumo kūrėjų darbai bus suskirtstyti į keturias skirtingas zonas. Mados ir aksesuarų zonoje bus galima rasti puikiai pažįstamus Renatos Mikailionytės, Kristinos Kruopenytės, Dianos Paukštytės kūrinius, mugės naujokus „Le Slap“ ir daugelį kitų.

Ieškantys kokybiškų juvelyrikos ir galanterijos darbų galės iš arčiau susipažinti su tokių ženklų kaip „erikahoc“, „bobriq“, No More“ ir kt. darbais. Besidomintys interjero dizainu ir maisto kultūra bus kviečiami atrasti modernios stilistikos ženklus bei paragauti tik Lietuvoje pagamintų kokybiškų maisto produktų.

Kalėdinė Pop Up mugė Vilniuje vyks gruodžio 16-17 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis