Apsipirkti užsienyje verta!

Apsipirkti užsienyje tampa vis populiariau – juolab, kad visai nebūtina vykti už jūrų marių. Dar geriau - įsivaizduok garsiausius pasaulio prekinius ženklus vienoje vietoje: Prada, Armani, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Versace, Max Mara, Dior, Calvin Klein, Diesel ir dar daug kitų... už labai prieinamą kainą.

Kur?
Skamba kaip iš fantastikos srities? Visai ne! Rugpjūtis - nuolaidų mėnuo net septyniose Europos šalyse įsikūrusiuose dizainerių išparduotuvių miesteliuose Chic Outlet Shopping. Didžiausia prekyba nukainotomis prekėmis vyksta Anglijoje, 80 kilometrų nuo Londono esančiame Bicester Village. Čia rasi net 130 išskirtinių prekinių ženklų, vienijančių madą, grožį ir interjerą.

Rinkis pagal galimybes ir norus keliauti - kiek mažesni išparduotuvių miesteliai yra įsikūrę Dubline (Airija), Paryžiuje (Prancūzija), Madride ir Barselonoje (Ispanija), Milane (Italija), Briuselyje (Belgija), Frankfurte ir Miunchene (Vokietija). Atkreipk dėmesį, kad visi miesteliai siūlo itin patogų susisiekimą nuo pagrindinės miesto traukinių ar autobusų stoties – užuot ilgai klaidžiojusi svetimame mieste, galėsi daugiau laiko skirti apsipirkimo malonumui.

Kaip?
Chic Outlet Shopping prekiauja praėjusiųjų metų dizainerių kolekcijomis. Taigi iškart patekę į prekybos miestelius, šie gaminiai jau būna nukainoti mažiausiai 30 procentų nuo pradinės butiko kainos. Tokios nuolaidos išlieka tol, kol prasideda du didžiausi metuose – rugpjūčio ir sausio mėnesiais vykstantys - išpardavimai. Šiais mėnesiais prekių kainos mažinamos net iki 80 procentų nuo pradinės nuolaidos. Taigi gerai paieškojusi, gali rasti 15 litų kainuojančių Calvin Klein apatinių, 400 litų kainuojančių Prada rankinių ir dar daug išskirtinės kokybės ir dizaino daikčiukų.

Beje, jeigu planuoji kelionę dabar, geriausia vykti rugpjūčio antroje pusėje – nuolaidos bus ženkliai didesnės nei tik prasidėjus išpardavimams. Išduosime vieną paslaptį – daugumoje išparduotuvių gali derėtis. Šioms išparduotuvėms taikomi griežti kokybės standartai, tad jei ant drabužių ar aksesuarų rasi nors mažiausią dėmelę, drąsiai reikalauk dar didesnės nuolaidos. Aptarnaujantis personalas – dažniausiai atvykėliai iš kitų šalių, tad jeigu nemoki anglų ar ispanų kalbų, ne bėda – gali susikalbėti ir rusiškai ar net... lietuviškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis