Vaikystėje visi tyčiojosi iš šios mergaitės, tačiau...

Pirmą kartą pravėrusi chirurgų duris, Cody mama išgirdo neigiamą atsakymą - operuoti pernelyg rizikinga ir reikia palaukti, kol mergytei sueis bent 6 metukai. Įgimta hemangioma buvo tokia didelė, kad dengė praktiškai pusę mergaitės veido, tačiau mama žinojo, kas laukia dukters, jeigu šis defektas nebus pašalintas - nuolatinės patyčios, badymai pirštais ir šnabždesiai už nugaros - to savo vaikui nelinkėtų niekas.

Cody Hall
Cody Hall
Vida Press

Cody mama nenuleido rankų ir kreipėsi į daugybę specialistų, kol galiausiai rado chirurgus, sutikusius operuoti. Suma skrydžiams ir pačioms operacijoms buvo tikrai nemenka, tad šeima nusprendė prašyti bendruomenės pagalbos: ši nuotrauka buvo išspausdinta 1993 metų Northamptonshire Telegraph gegužės numeryje, o praėjus vos kelioms valandoms į tėvų sąskaitą jau plaukė pirmieji pinigai.

Cody Hall
Cody Hall
Vida Press

Vos per pusantro mėnesio pavyko surinkti 100 tūkstančių svarų ir šeima iškeliavo į Ameriką. Pirmoji operacija buvo atlikta 1993 liepos mėnesį, kuomet Cody buvo vos vieneri metukai. Odos persodinimas, veido plastika, oftalmologinės korekcijos, daugybė lazerinių procedūrų... Per 14 metų mergaitei buvo atlikta 18 operacijų.

Cody Hall
Cody Hall
Vida Press

Cody Hall
Cody Hall
Vida Press

Vidurinės mokyklos lankymą Cody prisimena su siaubu, juk klasiokams jos išvaizda buvo pagrindinė aptarinėjimų tema. „Mokykloje dažnai išgirsdavau klausimų apie savo išvaizdą, gatvėje žmonės mane nužiūrinėdavo. Toks dėmesys labai liūdino ir vertė jaustis nejaukiai“ - pasakoja mergina ir tikina būsianti amžinai dėkinga jai padėjusiems chirurgams ir savo tėvams, kurie niekada nenuleido rankų. Randai ant veido vos pastebimi, o Cody gali džiaugtis įprastu gyvenimu. Beje, galbūt visi šie išgyvenimai paskatino merginą pasirinkti ir savo gyvenimo kelią - ji dirba Ketteringo ligoninės chirurginiame skyriuje.

Cody Hall
Cody Hall
Vida Press

O ir asmeniniame merginos gyvenime viskas tvarkoje - sulaukusi 17 metų Cody susipažino su Lewisu, o šių metų lapkričio 10 dieną pora sumainė žiedus. „Tai buvo labai emocinga diena, net apsiverkiau, pamačiusi Lewisą prie altoriaus. Tačiau tai buvo džiaugsmo ašaros“ - po jautrios ceremonijos žurnalistams pasakojo Cody.

Cody Hall
Cody Hall
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis