Išsirink TARO kortą ir paskaityk, ką ji tau žada

Intuicija - galingas ginklas, galintis pakuždėti tau ne vieną ateities paslaptį. Siūlome šiek tiek pažaisti: žemiau pamatysi 6 TARO kortas. Nenagrinėk, neanalizuok jų reikšmių ir nebandyk surasti loginių paaiškinimų - tiesiog išsirink tą, prie kurios tave labiausiai traukia. O kas tada? Keliauk žemyn ir paskaityk, ką tavo intuicija kužda apie ateities perspektyvas.

Taro korta „Magas“ (THE MAGICIAN)

Mago korta simbolizuoja idėjas ir iniciatyvumą, tad išlįsk iš šešėlio ir visiems parodyk giliai slepiamą potencialą. Laikotarpis labai palankus naujiems projektams - tiek karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Tavo rankose visi koziriai, todėl būtų nuodėmė jais nepasinaudoti. Magas tau žada plačias galimybes, tačiau ant lėkštutės niekas nebus patiekta - teks įdėti ir savo pastangų.

Taro korta „Mėnulis“ (THE MOON)

Netikėtos kliūtys gali pakišti tau koją. Nereikia pasiduoti stresui, nereikia nuleisti rankų ar priešingai - karštligiškai priiminėti sprendimus. Judėk į priekį po truputėlį, spręsk iškilusius nesusipratimus eilės tvarka. Ir būk tikra - šį etapą tau tenka praeiti ne be priežasties. Išbandymų laikotarpis tau atvers visiškai naujas perspektyvas, padės pamatyti tai, ko nematei iki šiol.

Taro korta „Kvailys“ (THE FOOL)

Kvailys visai ne kvailas, jis tiesiog laisvas, spontaniškas ir drąsiai žengiantis į priekį. Ir būtent kvailiui dažniausiai atsiveria visos durys ir kitiems neregėti horizontai. Naujos pažintys, kelionės, aistringi įsimylėjimai - jausiesi pakylėta ir godžiai imsi iš gyvenimo viską, ką jis tau siūlo. Mėgautis kiekviena akimirka!

Taro korta „Fortūnos ratas“ „Fortūnos ratas“ (WHEEL OF FORTUNE)

Niekas negali žinoti, ties kuria vieta sustos fortūnos ratas. Ar tu pasiruošusi išbandyti savo sėkmę? Gali būti tikra - viskas, ką tau siunčia fortūna, atliks svarbų vaidmenį tavo ateities perspektyvose. Todėl visas šių metų staigmenas priimk kaip pamoką ir maksimaliai tai išnaudok. Prisimink, kad fortūna – dama kaprizinga, todėl turi būti pasiruošusi įvairiems scenarijams.

Taro korta „Žvaigždė“ (THE STAR)

Ryškiai šviečianti žvaigždė gali kaip reikiant apsukti galvą, tačiau pulti į avantiūras stačia galva nereikėtų. Pasinaudok paties likimo tau siunčiamomis dovanomis, bet naudokis jomis protingai, nepamiršdama savo tikrosios natūros. Svajok tyliai, bet būtinai svajok, nes tavo slapti norai pildysis.

Taro korta „Šventikas“ (THE HIEROPHANT)

Metas apsivalyti sielą, išpažinti savo nuodėmės ir atrasti tikrąją save. Šventikas pasirengęs tave išklausyti ir nukreipti tinkama linkme. Pats metas pagalvoti, kaip save matai ateityje, kuo nori būti ir kokia nori būti. Šiais metais turi atsikratyti aplinkinių tau primestų elgesio normų ir pagaliau išsilaisvinti, suprasti, kokia iš tiesų tu esi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis