Vakarėlių galvosūkiai

Dalykinį etiketą išmanai puikiai. Rodos, ir oficialiame vakarėlyje taip pat nesugalvotum pasirodyti mūvėdama džinsais ir trikotažine palaidine. Tačiau imi ir nukeliauji į svečius šeimininko nekviesta – o kas čia blogo, juk lydi savo mylimąjį! Ar tikrai nieko blogo?

COSMO pataria, kaip išlaikyti ne tik dalykinį, bet ir vakarėlių etiketą.

Ar dera draugų prašyti, kad gimtadienio ar įkurtuvių proga dovanotų grynųjų? Daryk, kaip tau parankiau, tačiau specialistai mano, jog tai nėra pati geriausia idėja. Juk giliai širdyje ir pati greičiausia norėtum, kad svečiai į dovaną įdėtų šiek tiek jausmo, ne tik nueitų iki bankomato, ar ne?

Ar privalau į vakarėlį ko nors atsinešti, jei nebuvo prašyta? Taip. Vynas, šampanas, desertas ar gėlės dar niekada nebuvo nepageidaujami.

Ką daryti, jei pražiopsojau datą, iki kurios turėjau pranešti, ar dalyvausiu renginyje? Susisiek su šeimininku tiesiogiai. Telefonu ar el. paštu atsiklausk, gal galėtum atsakyti pavėluotai.

Ar visada privalau pranešti apie savo dalyvavimą renginyje? Net jeigu esu kviečiama feisbuke? Visada, visada ir dar kartą visada! Neatsakyti į kvietimą – labai bloga maniera. Jeigu kas nors gaišo laiką, kad tave pakviestų, tu irgi gali skirti kelias minutes pranešti, atvyksi ar ne. Jei kalbėtume apie feisbuką... Žinai, tie virtualūs kvietimai nėra visiškai tikri kvietimai. Todėl spręsk pati – nori kaip nors reaguoti ar ne.

Ar dera eiti į vakarėlį, jei mane pakvietė kas nors kitas, ne šeimininkas? Jei tai koks nors vienas iš daugelio susibūrimų, kuo didesnė kompanija, tuo linksmiau. Bet jei vakarėlis privatus, tada eiti tikrai nedera.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis