Karti realybė: kodėl šie aktoriai tiesiog negalėjo vienas kito pakęsti

Šios poros ekrane atrodo taip harmoningai ir jautriai, kad žvelgiant į juos daugumai pilve pradeda skraidyti drugeliai. Tačiau realybė ne visuomet tokia jau graži.

Vida Press

1980-aisiais tūkstančiai merginų svajojo gyvenime bent kartą patirti tokią aistrą, kuri buvo užvaldžiusi legendinio filmo „Purvini šokiai“ pagrindinius herojus Patricką Swayze ir Jennifer Grey. Visos iliuzijos kaip mat išsisklaidytų, jei ekrane būtų parodyta tai, kas vyko už kadro.

35 metų pagrindinio vaidmens atlikėjas Patrickas negalėjo pakęsti savo jaunutės ir patirties neturinčios partnerės, kuri nuolatos isterikavo ir trukdė filmavimui. Tiesą sakant, jiems jau buvo tekę dirbti kartu, tad toji abipusė neapykanta įsižiebė anksčiau. 8 metais vyresnis Patrickas nuolatos kritikavo savo kolegę, o nesibaigiančios pastabos vesdavo ją iš kantrybės.

„Ši kaprizinga mergaitė versdavo mus kartoti tą pačią sceną vėl ir vėl. Ji elgėsi kaip mažas vaikas. Tai juokdavosi – jai viskas atrodė juokinga – ir niekaip negalėjo sustoti, tai pasikūkčiodama apsiraudodavo, negirdėdama nieko, kas jai sakoma“ - pasakojo aktorius.

Filmavimui artėjant link pabaigos, Patrickas ir Jennifer net nebesikalbėjo tarpusavyje. Vis tik po kelerių metų pertraukos abu užsispyrėliai susitaikė ir net viešai apsikeitė maloningais komplimentais.

Vida Press

Leonardo Dicaprio ir Clairei Danes nusišypsojo laimė suvaidinti roles, apie kurias svajoja dauguma aktorių. Romeo ir Džiuljeta sujaudino milijonus žiūrovių visame pasaulyje, tačiau už kadro liko ne pačios maloniausios akimirkos.

Claira nežiūrėjo į savo partnerį rimtai ir vadino jį nesubrendėliu, o jis savo ruožtu vadino ją pikta isterike ir nuolatos laidė juokelius jos adresu, bandydamas pašiepti dėl susikaustymo. Darbas kartu abiem aktoriams buvo rimtas išbandymas, tad vėliau sulaukusi pasiūlymo filmuotis „Titanike“, Claire net nesileido į kalbas.

Vida Press

Kai ekranuose pasirodė serialas „X failai“, dauguma gerbėjų buvo šventai įsitikinę, kad realiame gyvenime pagrindinius aktorius sieja kur kas daugiau, nei tik draugystė. Tačiau apie tai negalėjo būti net kalbos, mat net ir filmavimo aikštelėje daugybę metų kartu praleidę aktoriai vienas su kitu elgėsi labai šaltai.

Davidas Duchovny ne kartą išreiškė nepasitenkinimą, esą jo partnerė net nesistengia užmegzti kontakto, o Gillian Anderson neslėpė nepasitenkinimo, kad visą laiką lieka antrame plane ir gauna du kartus mažesnį atlyginimą, nei jos partneris. Vis tik tiek metų dirbant kartu, aštrūs kampai apsigludino, o Davidą ir Gillian netgi galima būtų pavadinti draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis