Specialiai COSMO – karštas interviu su CHIPPENDALES! (dar daugiau foto)

COSMO pavyko prasibrauti į užkulisius ir pakalbinti seksualiuosius CHIPPENDALES vyrukus. Realybėje jie toookie pat karšti kaip ir scenoje!

Su COSMO kalbasi Dave'as ir Chrisas.

COSMO: Vaikinai, atrodote absoliučiai nepakartojamai! Kaip rūpinatės savo išvaizda?

Chrisas: Specialių triukų nedarome. Kita vertus, šokėjams privalu atrodyti gražiai, todėl kiekvienas mūsų sporto salėje kasdien praleidžia po dvi valandas. Dažniausiai dirbame su svarmenimis.

COSMO: Ko gero, vien sporto nepakanka. Kaip maitinatės?

Dave'as: Mitybai skiriame ne mažiau dėmesio nei sportui. Stengiamės, kad kasdienį racioną sudarytų kuo daugiau daržovių ir baltymų, pavyzdžiui, vištienos ar kalakutienos.

COSMO: Kaip sekasi taisyklingai maitintis kelionių metu?

Dave'as: Turime asmeninį virėją, kuris rūpinasi mūsų mityba, tad problemų nekyla. Kita vertus, viešėdami svečioje šalyje stengiamės paragauti ir vietinės virtuvės patiekalų.

Chrisas: Gaila, kad dar nespėjome paragauti lietuviškų patiekalų. Ar juose gausu baltymų?

COSMO: Lietuviška virtuvė labai įvairi, tad jei spėsite, būtinai apsilankykite!

Dave'as: Tiesą sakant, viešėdami Lietuvoje prieš ketverius metus, buvome užsukę į vieną restoraną. Nesu tikras, ar tai buvo lietuviški patiekalai, bet buvo labai skanu!

COSMO: Vaikinai, ar išvaizda - pats svarbiausias dalykas?

Chrisas: Jokiu būdu. Rinkdamiesi vaikinus mes pirmiausia atsižvelgiame, ar žmogus spindi iš vidaus, ar yra energingas bei pozityvus. Taip pat stengiamės į grupę priimti kuo įvairesnes asmenybes – kiekvienai moteriai pagal jų skonį. Išvaizda – antraeilis dalykas. Kita vertus, šokant privalu atrodyti gražiai, tad viskas turi derėti.

Dave'as: Nulipus nuo scenos, realiame gyvenime, išvaizda tikrai nevaidina didelio vaidmes. Asmenybė – štai kas svarbiausia.

COSMO: Kaip dažnai rengiate pasirodymus įvairiose pasaulio šalyse?

Dave'as: Kasmet aplankome daugiau nei 22 šalis: nuo Azijos ir Europos iki Pietų Amerikos. Dažniausiai rengiame pasirodymus Las Vegase, iš kur ir esame kilę.

COSMO: Ar skiriasi moterys įvairiose šalyse?

Chrisas: Prasidėjus šou moterys dažnai būna drovios, tačiau pajutusios iš mūsų sklindančią teigiamą energiją ir įsijautusios į muzikos ritmus, pamažu atsipalaiduoja. O tada jau tik spėk laikytis!

COSMO: Kokie jūsų pastebėjimai apie Lietuvos moteris?

Dave'as: Galiu pasakyti viena – ir tikrai ne dėl to, kad dabar kalbuosi su lietuvėmis – Lietuvos moterys yra nepakartojamai gražios! Tikrai!

Chrisas: Tiesiog nuostabu stebėti, kaip lietuvės atrodo stulbinamai gražiai nė nepasidažiusios. Dauguma amerikiečių naudoja tonas makiažo priemonių, su jomis rytą net baisu nubusti. O šalia lietuvių jaučiuosi ypatingai – jos tokios natūraliai gražios ir paprastos!

COSMO: Kokį ypatingą triuką apie viliojimo meną ir flirtą išduotumėte Lietuvos vyrams?

Chrisas: Ypatingos paslapties nėra. Vienai moteriai patinka vienokie dalykai, kitai – kitokie. Svarbiausia – visuomet išlikti savimi, niekuomet neapsimetinėti.

Dave'as: Ir būtinai šypsotis! Šypsena – geriausias viliojimo ginklas. Ji pavergia net šalčiausią širdį!

COSMO: Linkime puikaus pasirodymo ir tikimės netrukus pasimatyti vėl!

Dave'as ir Chrisas: Tikimės, kad moterims patiks mūsų šou – į jį įdėsime visą savo širdį. Neabejokite - dar būtinai susitiksime!

Po tokio karšto interviu COSMO numirė ir pateko į dangų. Netgi ne į dangų – į karštų vyrukų rojų!

Skubame į sceną mėgautis šou!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis