COSMOPOLITAN.LT kelyje – su „Nissan Juke Shiro“

Ypatingas, ribotos laidos aukščiausios klasės sportinis lengvasis visureigis „Nissan Juke Shiro“ rugsėjį tapo COSMOPOLITAN.LT portalo automobiliu ir buvo pristatytas COSMO VIP PREMJEROS žiūrovams septyniuose miestuose, o taip pat – per „Chippendales“ šou!

Toms, kam prieš ar po filmo „Kelyje“ COSMO VIP PREMJEROS nusišypsojo laimė jį pavairuoti arba prieš „Chippendales“ šou jame pasėdėti, liko sužavėti ir išskirtiniu vidaus apdailos dizainu su baltomis detalėmis (juk shiro japoniškai – baltas), ir išskirtiniu komfortu sėdint prie nakties sutemų spalvos „Nissan Juke Shiro“ vairo. Smagiausiu žaisliuku vairuotojoms tapo „Nissan Connect“ – pažangi garso, komunikacijos ir navigacijos sistema su integruota spalvota galinio vaizdo kamera, elektroniniu raktu bei variklio užvedimo mygtuku, kritulių ir šviesos jutikliu, užsilenkiančiais durelių veidrodėliais.

.

KAUNAS. Trys šaunios draugės, ištikimos COSMO VIP PREMJEROS žiūrovės užuot žiūrėjusios filmą „Kelyje“ Kaune, patraukė jo žiūrėti į Alytų. O pakeliui dar ir vaivorykštę „pagavo“.

.


ALYTUS.
Ši porelė COSMO VIP PREMJERĄ pasirinko pasimatymui, nė nenujausdama, kad jis prasitęs naujajame „Nissan Juke Shiro“ keliaujant į... Druskininkus!

.


MARIJAMPOLĖ. Dar rugpjūtį sužinojusios apie COSMOPOLITAN.LT vykdomus pasivažinėjimus, dvi draugės nusprendė nepraleisti progos rugsėjį.
.ŠIAULIAI. Ji pirmąkart atėjo į COSMO VIP PREMJERĄ ir... joje neišbuvo iki pabaigos, nes kiną iškeitė į pasivažinėjimą su „Nissan Juke Shiro“.

.VILNIUS. Prieš „Chippendales“ šou karštam vakarėliui nusiteikusių merginų laukė dar viena atrakcija – fotosesija su COSMOPOLITAN.LT automobiliu.

______________________________

Daugiau nuotraukų – COSMO feisbuke, spausk čia >>

Iš arčiau su išskirtinio stiliaus NISSAN JUKE SHIRO susipažink „Nissan Lietuva” svetainėje nissan.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis