Gruodžio mėnesio HOROSKOPAS

Šaulys
11 22–12 21

Gruodžio 19-ąją iš tavo ženklo iškeliaus pragmatiškasis Saturnas, ir gyvenimas taps kur kas lengvesnis. Pagaliau ims sklaidytis debesys, dengę kurią nors tavo gyvenimo sritį. Įsidėmėk tai, ką išmokai, ir keliauk tolyn. Didžiąją mėnesio dalį Merkurijus skries atbulomis – tai padės tau pasinaudoti intuicija. Pasikliauk nuojauta, kad ir ką ji kuždėtų. TAVO METAI. Teks subalansuoti daugybę įvairių projektų ir palyginti intensyvų socialinį gyvenimą. Meilė į aukštumas šoks vasarį ir balandį, o darbe sėkmė aplankys liepą. Visus metus kalnus įveiksi pasitelkusi žavesį.
JEI ŠAULYS - TAVO VAIKINAS: jį ypač žavi spontaniškos ir protingos moterys. Geriausias pasimatymas? Itin stiprų įspūdį jam padarytų kokios nors įdomios draugiškos varžybos gryname lauke.

Ožiaragis
12 22–01 19

Miela drauge, metas lavinti valią. Visi šiuo metu bus pasiutę, tačiau tau nepatartina pernelyg įsijausti į vakarėlius – gali praleisti galimybę pasiekti savo tikslus. Maždaug 10 dieną atsispirk norui pasilinksminti – verčiau rinkis ramų vakarą namie su mėgstamu serialu. Gruodžio 19-ąją į tavo ženklą atskriejęs pragmatiškasis Saturnas suteiks jėgų pasiekti ką nors epiška.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jo laukia daug galimybių. Būk supratinga, kol jis blaškysis mėgindamas viską išspręsti.

Vandenis
01 20–02 18

Tavo romantinis gyvenimas turėtų tuoj tuoj nušvisti ryškiomis spalvomis. Ypač palankios romantikai gruodžio 3 ir 20 dienos. Ieškok ne itin rimtų tipų. Jei mylimąjį jau turi, visi ženklai rodo, kad į tavo socialinį ratą įžengs daug naujų mielų žmonių. Mėnesiui baigiantis liaukis švęsti – naujus metus turi pasitikti kupina jėgų.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus labai užimtas, tad pasinaudok proga užmegzti ryšį su jo draugais.

Žuvys
02 19–03 20

Netrukus tau turėtų būti už viską atlyginta! Į tavo šlovės ir sėkmės zoną jau pačioje gruodžio pradžioje atkeliauja Venera, tad gali tikėtis daugybės komplimentų darbe. Apie 9 dieną laukia nuotykis, suteiksiantis teigiamų pojūčių. Jei nori keliauti – keliauk, bet grįžk namo mėnesiui baigiantis.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis taip pat skins pergales darbe. Įkvėpk jam dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Avinas
03 21–04 19

Marš iš miesto! Gruodžio 3-iąją įvyksianti pilnatis – idealus metas keliauti (net jei sumanytum vykti tik į artimiausią SPA saloną). Gruodžio 15-ąją atbulomis keliaujantis Merkurijus susidurs su Venera, ir dėl to gali pasirodyti, kad nesupranti kitų siunčiamų signalų. Mėnesio pabaigoje gali įvykti karjeros lūžis, tad suk savo veidelį iš vakarėlių į naudingas pažintis.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jam reikia kur nors pabėgti. Galėtum pasiūlyti, pavyzdžiui, savo glėbį.

Jautis
04 20–05 21

Brangioji, pasitikėk nuojauta. Gruodžio pradžioje gali kilti finansinių problemų, todėl būk atsargesnė ir nesutik su niekuo, kas tau keltų bent menkiausią abejonę. Gruodžio 9-ąją turėtų pajudėti meilės reikalai, tačiau nepamiršk, ko tau reikia. Nekreipk dėmesio į lengvabūdžius, kurie tai atsiranda, tai vėl dingsta, – tau reikia vyro, mokančio įsipareigoti.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: su juo bus sunku, nes kankins nuotaikų kaita. Suteik jam daugiau erdvės, ir viskas turėtų susitvarkyti.

Dvyniai
05 22–06 20

Šventiniu periodu visus žavėsi savo mielumu ir nuo pat pirmos iki paskutinės mėnesio dienos turėsi daugybę galimybių flirtuoti į kairę ir dešinę, ypač gera gruodžio 3-ioji, kai tavo ženkle įvyks vienintelė per visus metus pilnatis. Kibirkštys gali be galo greitai įsiplieksti, tad pagalvok, ar būsi pasirengusi įsipareigoti. Tau negalima mažinti apsukų darbe.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis bus aistringas ir dėmesingas. Jei elgsis ne taip, vadinasi, jums nėra pakeliui.

Vėžys
06 21–07 22

Labas, viršininke! Gruodžio 10-ąją turėtum sulaukti atlygio už visą sunkų darbą – nebijok peržengti komforto zonos ribų ir sužibėti. Gruodžio 9-ąją į tavo tikros meilės zoną atkeliaus Marsas, tad laukia labai geras laikotarpis. Naudokis visais kvietimais į vakarėlius – ypač tais, kurių sulauksi nuo šio mėnesio 21 dienos.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: net pašėlęs tempas darbe nenuslopins jo meilės ir dėmesio tau. Kaip dėl jaukios vakarienės dviese?

Liūtas
07 23–08 22

Švytėsi ir žavėsi! Per šventes spinduliuosi meilę ir dalinsi ją rieškučiomis mylimiems žmonėms. Gruodžio 12-ąją neleisk nesusipratimui sugadinti tau nuotaikos – viskas čia dėl to, kad Saulė susidurs su atbulomis riedančiu Merkurijumi. Kalėdinės dovanos nusipelnė ne tik artimieji, bet ir tu – apdovanok save.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis sunkiai dirba mėgindamas padaryti tau įspūdį, tad būk miela, įvertink.

Mergelė
08 23–09 22

Draugystė – štai ko tau dabar labiausiai reikia. Sukviesk savo artimiausius draugus ir praleisk su jais bent vieną ilgą vakarą. Išeis daugiau – dar geriau. Būk lanksti, nes gruodžio 3–22 dienomis tavo valdovas Merkurijus judės atbulomis. Nesinervink dėl dramų, kurių gali kilti mėnesiui įpusėjus.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis bus šiek tiek išprotėjęs. Suplanuok laiką, kad pabūtumėte tik dviese.

Svarstyklės
09 23–10 22

Tau būdinga ypatingų socialinių gebėjimų, ir kaip tik jie iškils į pirmą vietą jau pačioje mėnesio pradžioje, kai teks trūks plyš suderinti visus renginius, į kuriuos būsi pakviesta. Jei nori kur nors ištrūkti, geriausiai tiks tarpsnis nuo gruodžio 18 iki 24 dienos. Šventes būtinai praleisk su šeima.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jo prioritetų sąrašas labai ilgas. Primink, kad tu nusipelnei būti to sąrašo pradžioje.

Skorpionas
10 23–11 21

Būk pasirengusi nuveikti marias darbų. Iki gruodžio 9-osios susidaryk prioritetinių užduočių sąrašą – jo prireiks, nors ir kiek plūstelėtų naujų jėgų. Kas dar gera nutiks? Ogi lauk visai palankių finansinių naujienų, nes į tavo pajamų zoną atkeliauja Saturnas, tad kur kas lengviau seksis ir užsidirbti, ir susitaupyti.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis šį mėnesį bus itin atkaklus ir aistringas – nusiteik bemiegėms naktims.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis