Konkursas: gražiausia bobų vasaros akimirka (nugalėtojos)

Konkursas „Gražiausia bobų vasaros akimirka“ baigėsi. Dėkojame visoms skaitytojoms už puikias nuotraukas – sulaukėme jų gausybę! Džiugu, kad mokate džiaugtis kiekviena šilta rudeniška akimirka.

Skelbiame dešimt nugalėjusių nuotraukų. Vilnietes prizą – 100 litų vertės „Baci“ kuponą – kviečiame atsiimti DELFI redakcijoje, adresu Gynėjų g. 16, Vilnius (7 aukštas) iki spalio 12 dienos. Ne vilnietes dėl prizo siuntimo prašome susisiekti el. paštu portalas@cosmopolitan.lt.

Kaip vyko konkursas

„Cosmopolitan“ redakcija iš atsiųstų nuotraukų renka dešimt nugalėtojų ir spalio 8 dieną publikuoja nugalėjusias nuotraukas ir jų autorius cosmopolitan.lt portale. Nugalėjusios merginos dėl prizo atsiėmimo su redakcija susisiekia pačios.

Gražiausios bobų vasaros akimirkos konkurse gali dalyvauti ne jaunesnės kaip 18 metų merginos. Norinčios dalyvauti turi susipažinti su akcijos taisyklėmis ir sąlygomis bei atsiųsti nurodytu elektroninio pašto adresu savo nuotrauką ir anketinius duomenis tokius, kokių yra prašoma. Jei nuotraukos ir anketiniai duomenys neatitiks akcijos reikalavimų, jei bus atsiųsta ne viena, o kelios nuotraukos, akcijos dalyvės paraiška bus atmetama.

Siųsdamos nuotraukas konkurso dalyvės patvirtina, jog atsiųstos nuotraukos autorius yra informuotas ir davęs sutikimą, kad jo autorinis darbas bus panaudotas „Cosmopolitan“ reikmėms. Taip pat nuotraukos siuntėja siųsdama nuotrauką patvirtina, kad visi joje užfiksuoti asmenys yra informuoti apie dalyvavimą konkurse ir sutinka, kad jų atvaizdas būtų publikuojamas cosmopolitan.lt portale.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis