Tobula patalynė: kaip rinktis ir kur pirkti?

Nauja patalynė – ne tik šildo. Tinkamai pasirinkta ji pagyvins interjerą bei taps ypatingų prisiminimų dalele.

Kadangi patalynė – investicija į saldų miegą ir jaukumą, prieš pirkdamos turėtume žinoti keletą dalykų.
Ieškodamos patalų specializuotose patalynės parduotuvėse galėsite ne tik paliesti medžiagą, taip pat būsite ramios, jog pirkinys kokybiškas. Tuo tarpu ieškodamos patalų internete išplėsite pasirinkimo galimybes. Tad nuo ko pradėti?

PIRKDAMOS PATALYNĘ...

1) Rinkitės natūralumą
Šilkas, medvilnė, flanelė, satinas... patalynei taupyti neverta – juk joje kasdien praleisite 8 valandas! Populiariausia iš visų – medvilnė, tuo tarpu flanelė jaukiausia žiemą. Mėgstantiems prabangą patiks satinas ir šilkas. Mūsų patarimas – įsigyti dviejų skirtingų audinių pagalvių užvalkalus, išbandyti, kuris audinys jums malonesnis, o tuomet pirkite visą rinkinį.

3) Žinokite tikslius išmatavimus
Prieš pirkdamos dėl viso pikto išmatuokite savo čiužinį. Apgalvokite, kiek paklodė pasikels, kai įkrisite į lovą. Be to, turėkite omenyje, jog po skalbimo dauguma patalynės susitraukia iki 7 procentų.

4) Įsigykite kelis komplektus
Nežinau, kaip jūs, bet aš saugiau jaučiuosi turėdama kelis identiškus patalynės komplektus. Tuomet be vargo galiu pakeisti aplietą paklodę ar antklodės, ant kurios užšoko iš lauko grįžęs šuo, užvalkalą - nereikia sukti galvos, ką su kuo derinti. Be to, visuomet įsigyju papildomus pagalvių užvalkalus, mat jie dėvisi greičiausiai.

5) Tinkamai prižiūrėkite
Taip, galbūt patalynė minkšta ir švelni, bet jei kaskart ją keičiant reikės keliauti į drabužių valyklą, nieko nebus. Jums reikia praktiško ir ilgalaikio produkto. Atsiminkite, jei norite, kad patalynė ilgai tarnautų, skalbkite ją pagal tikslias instrukcijas.

RINKDAMOSIS RANKŠLUOSČIUS...

1) Atkreipkite dėmesį į plaušelius...
Ar jie stovi kaip žolė? Puiku! Vadinasi, jie tankūs ir sugers daug drėgmės. Be to, kilputės turi būti arti viena kitos. Jeigu jas praskleidus matyti rankšluosčio pagrindas, nieko gero nebus.

2) Išstudijuokite medžiagas...
Kuo didesnis rankšluosčio paviršius, tuo daugiau jis sugers drėgmės. Medvilniniai rankšluosčiai (braziliškos, Egipto Amerikoje, auginamos medvilnės) idealiausi kūnui, tuo tarpu lininiai rankšluosčiai nepakeičiami virtuvėje.

3) Pakilnokite...
Geras rankšluostis turi būti sunkus. Sunkus? Vadinasi, daug sugers. Pakilnojusios nepamirškite apžiūrėti siūlių ir kraštelių. Kokybiškų rankšluosčio kraštai turi būti bent du kartus užlenkti ir atsiūlėti. Geriausia, jei kraštai sutvirtinti papildomu audiniu.

Ta proga, kad jau prakalbome apie patalynę ir tekstilę, norime su jumis apsidalinti naujausia "Carre blanc" kolekcija.
„Carre blanc“ yra pripažinta pagrindine tekstilės interjerui rinkos dalyve ir yra vienas iš populiariausių prekės ženklų tarp pirkėjų Europoje.

Kokybiškas ir įvairiapusiškas "Carre blanc" siūlomas asortimentas pritaikytas visiems stiliams, visiems socialiniams sluoksniams ir visiems vartotojams siekiantiems skoningai dekoruoti savo namų interjerą. "Carre Blanc" prekės ženklas Prancūzijoje žinomas nuo 1982 m.
Kasmet pristatomos visiems metų laikams skirtos kolekcijos, kurios yra nuolatos atnaujinamos vadovaujantis naujausiomis mados tendencijomis ir idėjomis, naujomis marginimo technologijomis, bei sezonų nuotaikomis.

"Carre blanc" siūlo Jums puikios kokybės produkciją:

* Įvairią vonios kambario kolekciją: iš švelnios ir minkštos gerai sugeriančios drėgmę medvilnės, įvairaus dydžio rankšluosčius, chalatus, vonios kilimėlius, šlepetes ir t.t.

* Miegamojo kambario kolekciją suaugusiems, paaugliams ir vaikams : įvairiaspalvę, stilingą ir novatorišką patalynę tiek viengulėms, tiek dvigulėms lovoms, pagalves ir anklodes skirtingiems metų laikams,subtilius ir žaismingos tematikos žaislus ir aksesuarus vaikams.

* Virtuvės kolekciją: vieno dizaino staltieses iš tekstilės (lino ar medvilnės), prijuostes ir pašluostes, kiti virtuvei reikalingus tekstilės aksesuarus.

Prekės ženklas „Carre blanc“ yra geros kokybės ir prieinamos kainos sinonimas.
Šią produkciją jus rasite: PC „Panorama“ Saltoniškių g.9.Vilnius I-ame aukšte kiekvieną dieną nuo 10:00 val.iki 22:00val. . Maloniai kviečiame apsilankyti!

REKLAMOS PROJEKTAS.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis