5 būdai nenukentėti gatvėje

Vakarams ilgėjant dažnai skubi namo tamsiomis gatvėmis? Nereikia nė vampyrų, kad naktį nepasiektum namų. Būk budri!

Štai penki būdai, kaip gatvėje išvengti pavojų.

Kažkas seka gatvėje. Šauk jam: palik mane ramybėje! Skambink į pirmas pasitaikiusias duris, stabdyk automobilius – daryk bet ką, kas atkreiptų aplinkinių dėmesį į tave.

Vyras mojuoja ginklu. Stenkis išlikti rami. Laikykis atokiau, nepriartėk, kad tas tipas negalėtų tavęs pagriebti. Ištaikyk akimirką pasprukti iš patalpos arba pasislėpti už namo kampo.

Vairuotojas persekioja kelyje. Nežiūrėk į jį – sukelsi jam dar didesnį entuziazmą. Stenkis atitolti persirikiavusi į kitą eismo juostą arba sumažinusi greitį.

Bando įsitempti į automobilį. Nepasiduok, krisk ant žemės tarsi sunkus nešulys arba įsitverk ko nors sunkaus, kad užpuolikas negalėtų tavęs lengvai pakelti. Ir šauk.

Artėja piktas šuo. Tik nebėk, nes pakurstysi jo medžiotojo instinktus. Lėtai tolk nuo šuns arba apeik jį didžiuliu lanku leisdama suprasti, kad neketini atakuoti.

Visais atvejais pravartu rankinėje nešiotis dujų balionėlį (tik neužmiršk jo išsiimti keliaudama į oro uostą) ar aštrių daiktų. Eidama link namų, rankoje neškis raktų ryšulėlį – pačiu blogiausiu atveju galėsi raktu durti užpuolikui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis