Trumpas žaidimų pultų vadovas

Nežinai, kaip atitraukti brangiausiąjį nuo žaidimų pulto? Ogi pradėk žaisti drauge! O kad mylimajam nepasirodytum visiška lamerė, parengėme tau trumpą vadovą po žaidimų pultų pasaulį.

Sony PS3: brangus, užtat nerealūs įspūdžiai dėl itin raiškios grafikos – garantuoti. Gali jį naudoti ir kaip vaizdo ar muzikos grotuvą, ir kaip nuotraukų saugyklą, ir kaip interneto naršyklę. Be to, jame yra Blu–Ray grotuvas, kortelių skaitytuvas, integruotas Wi–Fi imtuvas ir dar daug visko.

Nintendo Wii: šis žaidimų pultas populiariausias tarp moterų. Jame įdiegtas judesių jutiklis. Dirželiais prie rankų reikia prisitvirtinti wiimote'ą – pultelį, kuriuo valdoma žaidimų eiga. Tavo rankų judesiai perduodami į žaidimų pultą: kaip judinsi ranką, taip ji judės ir ekrane. Įsivaizduoji, kokia įdomi turėtų būti bokso partija su vaikinu?

Xbix360: su vaikinu kovoti galite ir online režimu. Be žaidimų, dar galite žiūrėti filmus, klausytis muzikos. Iki šiol tarp „Sony PS3“ ir „Xbox360“ gerbėjų vyksta debatai, katras geriau. Bet jei tau nereikia tiek priedų, kiek jų yra PS3, gali rinktis šį žaidimų pultą. Juolab kad jo kaina mielesnė kišenei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis