Miegamasis pagal tavo charakterį

Miegamojo interjeras paprastai atitinka šeimininko charakterį. Ir dažniausiai tai yra vien lova su vienokiu ar kitokiu tiuningu. Tačiau argi to nepakanka? Juk miegamajame – mes tik ilsimės ir... mylimės. Vis dėlto būtų dar smagiau daryti ir viena, ir kita, jei sukurtum stilingą erdvę. Tokią, kuri kviestų sugrįžti. Ir tave, ir jį.

Patyrusiai koketei

Nepekrauk. Kad lova, kartu ir visas miegamasis, nebūtų pernelyg mergaitiškas, atrodytų kaip savimi pasitikinčios ir nepaprastai seksualios damos buduaras, nepersistenk – drapiruok subtiliai: lengvu skaidriu audiniu uždenk sieną ties galvūgaliu, virš lovos įtaisyk nedidelį rėmą, nuo kurio lengvomis klostėmis kirstų toks pat audinys. Toks tarsi besvoris baldakimas aiškiai kalbės: esi patyrusi gundytoja.

Žaisk formomis. Šalia įprastų kvadratinių pagalvių įkompnuok porą stačiakampių. Jų derinys teiks lovai įmantrumo. Bus dar įmantriau, jei naudosi ir cilindro formos pagalvių. Jos visada teikia pikantiškumo.

Rinkis švelnumą. Minkštai, glotniai kūnu slystantys patalai – gundanti užuomina. Tik rinkis natūralaus pluošto patalynę: sintetiniai audiniai elektrinasi, tad kasryt pabustum styrančiais plaukais.

Egzotikos mėgėjai

Dramatizuok. Išraiškingais ornamentais puoštos lovos atkaltės, aptakaus šalto metalo ir šilkinių užuolaidų bei purių patalų deriniai su ryškiomis detalėmis teiks tavo lovai įspūdingos romantikos. Pirmiausia įsigyk įmantrų bronzinį ar kokio paprastesnio kaltinio metalo lovos rėmą. Sunkiomis klostėmis krintančias užuolaidas gali sukurti ir pati – reikia tik egzotiškais raštais dekoruoto audinio gabalo, galbūt pakaks ir plačios ornamentuotos skaros.

Puošk suvenyrais. Įrėmink papirusą, nuotraukų, padėk ant naktinio stalelio didžiulę kriauklę, įmantrią vazą. Ant grindų patiesk raštuotą kilimėlį.

Į Rytus žvelgiančiai

Supaprastink. Atsikratyk visų nereikalingų detalių: baldų, draperijų, suvenyrų. Lovą rinkis be pastebimo rėmo: kojų, kojūgalio bei galvūgalio. Be abejo, patogus čiužinys turėtų kompensuoti viską, ne tik poilsio trūkumą.

Grįžk į gamtą. Rinkis kuo natūralesnes medžiagas: lininius užvalkalus, medinius ar memdžio pluošto dekoro elementus, bambuko plaušo širmas, puošk kambarį ilgai žydinčiomis gėlėmis, bambukais.

Sukurk dėmesio centrą. Būtinai apsispręsk, kur turi kliūti žvilgsnis. Tai gali būti lakoniškas paveikslas, sugrupuoti vazonai ar vazos su gėlėmis, vienas šalia kito sustatyti rytietiško stiliaus šviestuvai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis