Tavo likimas pagal gimimo dienos aplinkybes

Visos puikiai žinome, kad spėjant likimą - labai svarbi ne tik gimimo data, bet ir laikas, vieta ar net savaitės diena. Ko gero tik nedaugelis žino, jog žmogaus likimui įtaką daro ir jo gimimo akimirką gamtoje vykstantys įvairūs reiškiniai. Juk vieni gimsta šiltą ir saulėtą dieną, antri – lietingą, treti – vėjuotą ir t.t. Astrologai tvirtai įsitikinę, kad paros laikas ir gamtos reiškiniai nulemia mūsų tolimesnį likimą.

Paros laikas

Manoma, kad ryte gimę žmonės viską gyvenime pasiekia tik savo darbu. Jų gyvenimas pilnas povandeninių srovių ir sudėtingų situacijų.

Vidurdienį gimsta labai energingos, nenuilstančios asmenybės. Nežiūrint visų jų talentų, kartais ir jiems būna sunku apsispręsti gyvenime. Jie linkę save beprasmiškai išbarstyti. Paprastai šių žmonių gyvenimas permainingas ir kupinas kelionių.

Vakarop gimusius žmones tarsi pats likimas veda už rankutės. Galima pasakyti, jog šiems žmonėms sekasi, pats gyvenimas jiems pateikia daug šansų, o jų užduotis – atrasti savo kelią ir stengtis su iškeltomis užduotimis susitvarkyti laiku.

Nakties metu gimę žmonės linkę į okultizmą, jų intuicija labai gerai išvystyta, taigi jiems visiškai nesudėtinga būti savo likimo šeimininkais. Jeigu naktinukai nuspręs savyje ugdyti magiškus gebėjimus, šioje srityje pasieks daug, svarbiausia – teisingai apskaičiuoti savo jėgas.

Saulėta ar apsiniaukę?

Manoma, kad gimusieji saulėtą ir giedrą dieną bus stipraus charakterio ir atkakliai sieks savo tikslo. Jiems turėtų puikiai sektis profesinėje veikloje. Tiesa, reikės pažaboti savo ūmų būdą, kitaip pyktis taps rimtu trukdžiu bendraujant ir kuriant naujus santykius.

Jeigu vaikas gimė saulėtą, tačiau debesuotą dieną – savo asmeninius interesus jis visada kels į pirmą vietą. Kalbant apie asmeninę laimę, labai didelę reikšmę turės auklėjimas: jeigu vaikas augs kompleksuodamas, jam bus labai sunku atrasti savo vietą gyvenime ir tapti iš tiesų laimingu.

Gimusiems lietingą dieną paprastai labai sekasi su pinigais. Tai darančios įspūdį, komunikabilios asmenybės, galinčios keistis nepriklausomai nuo amžiaus ar finansinio statuso. Tėvai turi juos nuo mažens pratinti prie fizinio darbo.

Jeigu vaikas gimė sningant – jam bus būdingas analitinis mąstymas, o jo gyvenime daug kas priklausys nuo jo norų. Su laiku tokių žmonių mintys materializuojasi.

Jeigu žmogus gimė per šlapdribą – tai reiškia, kad pasaulį išvydo talentinga, energetiškai stipri asmenybė. Nepažinę savęs, jie neras laimės ir negalės būti savo likimo šeimininkais. Jeigu tokių žmonių kelyje atsiras religinių ar bioenergetinių mokytojų, jie kur kas greičiau atskleis visus savo sugebėjimus ir pasieks trokštamo tikslo.

Iš kur pučia vėjas?

Vėjo kryptis gimimo dieną leis pasakyti, kokie bus žmogaus santykiai su aplinkiniais.

Jei vėjas pučia iš rytų, tokiam žmogui bus sudėtinga bendrauti su aplinkiniais. Tai lyderiai, kuriems svarbi tik jų pačių nuomonė.

Pietryčių krypties vėjas reiškia, kad gimė būsimas vadovas, pasižymintis toliaregiškumu ir raštingumu. Jei šis žmogus išmoks būti kantrus, jis galės labai daug pasiekti ir visada bus apsuptas patikimų partnerių.

Jeigu gimus vaikui vėjas pučia iš pietų, tai reiškia, kad jo gyvenime svarbų vaidmenį vaidins draugai, kurių jis turės labai daug. Viskas, ko jis sieks gyvenime, jam ateis per naudingas pažintis.

Pietvakarių vėjas į pasaulį siunčia žmogų, kurio harmoningas ir laimingas gyvenimas priklausys nuo aplinkos, o kadangi jis bus lengvai pasiduodantis kitų įtakai, jo sėkmė didele dalimi priklausys nuo šalia jo esančių žmonių.

Vakarų vėjas žmogų daro abejojančiu ir pažeidžiamu, tačiau tuo pačiu apdovanoja gera intuicija, kuri padės jam priimti teisingus sprendimus ir tokiu būdu apsaugos jį nuo daugelio bėdų. Užmegzdamas naujas pažintis, toks žmogus turi labai įsiklausyti į savo vidinį balsą.

Šiaurės vakarų vėjas apdovanoja žmogų puikia atmintimi. Dėka jos labai seksis verslas. Aplinkiniams toks žmogus bus labai reiklus.

Šiaurės krypties vėjas suteikia žmogui sveiką mąstymą, valią ir sėkmę. Toks žmogus sugebės pasiekti visko, ko tik panorės. Jis žino, ko nori iš gyvenimo, todėl jam negresia atsitiktinės pažintys.

Jeigu gimimo akimirką pūtė šiaurės rytų vėjas, vadinasi, gimė lyderis, tačiau šiam lyderiui labai svarbi jį supanti aplinka, mat tikslą jis pasieks ne vienas, o kolektyve.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis