Ką žada išskirtinė 2012.12.12 diena? (+ apklausa)

Ar atkreipei dėmesį, kad pastaruosius 12 metų turėjome ne vieną išskirtinę datą? Kiekvienos tokios datos laukėme su nekantrumu: 2006.06.06 kėlė nerimą ir baimę, 2007.07.07 žadėjo sėkmę ir t.t. Ir štai galiausiai sulaukėme paskutinio skaičių derinio – 2012.12.12. Ko galime tikėtis iš šios dienos?

Sudėjus visus datos 2012.12.12 datos skaičius (2+0+1+2+1+2+1+2), gaunasime skaičių 11. Visuose numerologiniuose išaiškinimuose skaičius 11 turi sakralinę reikšmę. Jis (kaip ir skaičius 22) nesusimažina iki paprasto vienetinio skaičiaus ir nagrinėjamas toks, koks yra. Sakraliniu supratimu šis skaičius simbolizuoja apsivalymą, aukščiausias būties sferas, naujo kelio pradžią, gyvenimo ir mirties ženklą. Kitaip jis dar vadinamas „Meistro skaičiumi“.

Ką atneš mums data, turintį ypatingą energetiką? Sakoma, kad tą dieną žmonės gali atrasti savyje naujų talentų, tikėtina, kad pasireikš ypatingi intuicijos gebėjimai, padėsiantys į pasaulį pažiūrėti nauju žvilgsniu. Iš datos 2012.12.12 galima tikėtis ir naujų globalių atradimų, kuriuos padarys tie, kuriems iš aukščiau skirta daugiau nei visiems kitiems žmonėms (genijai, pranašai, mokslininkai). Šie atradimai, beje, turės įtakos visai žmonijai, o ne tik kuriai nors vienai daliai ar šaliai.

Dar vienas skaičiaus 11 skiriamasis bruožas – atsakomybė, kurią prisiima sau išrinktieji. Šią dieną yra didelė tikimybė, kad valstybės ar net pasauliniu mastu bus priimtas svarbus sprendimas. Gerai tai ar blogai, parodys laikas, tačiau šio sprendimo įtaka žmonėms pasijaus praktiškai iš karto, nes iššauks ryškų visuomeninį rezonansą. Be to, tikima, kad 2012.12.12 galima laukti ir taip vadinamų „paranormalių reiškinių“ proveržio. Pavyzdžiui, kontaktavimo su kitais pasauliais ar NSO objektų apsilankymo Žemėje.

Norintieji susituokti būtent 2012.12.12, turėtų atkreipti dėmesį, kad jų praktiškas požiūris vis tik ima viršų prieš jausmus. Nors tokia data dovanoja neišdildomų įspūdžių, tačiau santuokai ši diena gali atnešti labai daug rūpesčių. Anksčiau ar vėliau romantiškos nuotaikos praeis, o sutuoktiniai gali netikėtai suprasti, kad yra visiškai skirtingi žmonės, kurių be antspaudo pase ir gražių prisiminimų daugiau niekas nesieja.

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į patį skaičių 12, kuris simbolizuoja amžinojo ciklo pabaigą, uždarymą. 12 mėnesių metuose, 12 valandų, 12 Zodiako ženklų. Galbūt data 2012.12.12 pranaušauja seno pabaigą ir naujo pradžią?


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis