Astrologai pataria, kuri diena geriausia vestuvėms

Net ir tos, kurios visai netiki horoskopais, prieš savo vestuves neretai pasmalsauja, ką joms prognozuoja žvaigždės. Kodėl gi ne? Juk blogiau nuo to tikrai nebus! O šį kartą siūlome paskaityti, ką astrologai sako apie savaitės dienų įtaką santuokai.

Pirmadienis. Šią dieną valdo Mėnulis, saugantis dviejų žmonių sąjungą ir padedantis įveikti kasdienius sunkumus. Tiesa, nepamiršk, kad Mėnulis pirmiausiai veikia jausmus, o ne protą. Nepasiduok emocijų proveržiams ir tavo santykiai su laiku tik tvirtės. Pirmadienis – puiki dienai santuokai!

Antradienis. Ši diena yra vienas iš blogiausių pasirinkimų santuokos įregistravimui. Antradienį valdo Marsas, laikomas karo ir nesantaikos simboliu. Sakoma, kad susituokus antradienį, santykius nuolatos gadins konfliktai.

Trečiadienis. Šią dieną globoja Merkurijus, aktyvumą skatinanti planeta. Nori nežinoti, kas yra monotonija santykiuose – vestuvių įregistravimui rinkis trečiadienį. Tik tą aktyvumą nukreipk į bendrą, o ne individualią veiklą – keliones, pramogas su mylimuoju ir t.t.

Ketvirtadienis. Šią dieną valdo Jupiteris, planeta, atsakinga už sėkmę. Tai viena iš palankiausių dienų naujai pradžiai (šeimos kūrimui, darbui ir t.t.). Teigiama Jupiterio įtaka ypatingai naudinga pirmaisiais santuokios metais, kuomet partneriai bando prisiderinti vienas prie kito buityje. Negana to, Jupiteris padeda siekti ir materialinės gerovės.

Penktadienis. Šią dieną valdo Venera, atsakinga už meilę ir jausmus. Venera padės išlaikyti neblėstančius jausmus ir ištikimybę antrajai pusei. Galima sakyti, kad penktadienis ir ketvirtadienis – palankiausios dienos santuokai.

Šeštadienis. Nors šią dieną rengiama daugiausiai vestuvių, manoma, kad būtent ji yra pati nepalankiausia jaunavedžiams. Šeštadienį valdo Saturnas, planeta, nešanti išbandymus, kuriuos įveikti gali pagarba ir pasitikėjimas vienas kitu. Tiesa, švęsti vestuves yra viena, o registruoti santuoką – visai kas kita. Jei baiminiesi neigiamos Saturno įtakos, įregistruok santuoką penktadienį, o atšvęskite šeštadienį.

Sekmadienis. Šią dieną globoja Saulė, atsakinga už kūrybiškumą ir individualumą. Būtent dėl šios priežasties kai kurie astrologai teigia, kad sekmadienis nebūtų palanki vestuvių diena. Esą tokioje šeimoje kiekvienas siektų savo tikslų. O juk šeimoje reikia žengti koja kojon, siekiant bendros gerovės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis