KOVO horoskopas tau

Pagaliau sulaukėme pavasario! Sužinok, ką kovo mėnesiui tau žada žvaigždės!

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: mokėjimą užjausti, dosnumą, polinkį į romantiką ir žavesį.
Tau kartais trūksta: praktiškumo. Be to, esi linkusi išsisukti nuo atsakomybės.
Mados pojūtis: mėgsti eklektiką. Griežtas detales derini su švelniais, moteriškais akcentais.
Tavo slaptas malonumas: vienai paskraidyti savo svajonių pasaulyje.
Gundymo stilius: esi charizmatiška asmenybė, moki mylimajam sukurti tokį pasaulį, kuriame jis jaustųsi visatos centras.
Šį mėnesį: visų žvilgsniai nukreipti į tave. Turi progą atskleisti geriausias savybes. Žvaigždės tau šypsosi, todėl paskubėk realizuoti savo svajones. Būk konkreti, dalykiška.
Šiais metais: kliaukis nuojauta ir tvirtai laikykis savo pozicijų darbe. Tavo disciplina ir užsispyrimas duos naudos. Metai žada nuotykių, todėl būk atvira įvairioms patirtims.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Telkis į: savo kūrybingumą. Tavo mantra: susikurk viziją. Tiksliai įsivaizduok, ko nori. Tada ir pasiseks. Nesivargink: metas liautis sukus galvą dėl kiekvienos gyvenimo smulkmenos. Tik tada, kai sugebėsi atsipalaiduoti, pasikeis ir tavo aplinkos nuotaika. Žavesio galia: nuojauta – tavo pagrindinė priemonė teisingiems sprendimams priimti.

Jautis (balandžio 21–gegužė 21 d.)
Telkis į: draugus bei kolegas. Padėk jiems kovo pradžioje – vėliau už tai būsi apdovanota.
Tavo mantra: vadovauk. Mėgaukis savo statusu, tačiau būk išmintinga. Nesivargink: prisiimti visos atsakomybės. Tai tau tik pakenks. Žavesio galia: nesielk provokuojamai būdama su jo draugais. Mylimajam dėl to tik dar labiau patiksi.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Telkis į: pastangas svarbiems asmenims darbe padaryti įspūdį. Tavo mantra: neužsisėdėk ir neužsistovėk. Viską daryk iš širdies – esi labiau pastebima, nei manai. Nesivargink: tikėdamasi, jog ilgos valandos prieš televizorių grąžins tau energiją. Padės tik disciplina. Žavesio galia: pasitikėjimas savimi.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Telkis į: norą laužyti nusibodusią rutiną. Tavo mantra: tolyn iš miesto. Jei negali iškeliauti ilgesniam laikui, ištrūk bent jau dienai. Nesivargink: ir nesileisk įsukama į šeiminę dramą. Kitaip pernelyg stipriai įklimpsi. Žavesio galia: nebijok viena keliauti į parodas ar teatrą. Ir ten gali sutikti simpatingų vienišių.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Telkis į: ramybę. Metas mėgautis akimirka. Tavo mantra: mažiau yra daugiau. Išvalyk ir sutvarkyk spintas, taip pat elkis ir su mintimis. Nesivargink: bijodama paleisti senus dalykus. Tau reikia ištrūkti iš praeities gniaužtų. Žavesio galia: pozityvumas. Juo užkrėsi ir mylimąjį.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Telkis į: savo meilės gyvenimą. Tavo mant-ra: akcentuok pranašumus. Gali girtis puikiu skoniu, esi žavinga, pasitikinti savimi. Visa tai ir rodyk. Nesivargink: nepradėk demonstruoti nuotaikų bei kaprizų apie kovo 26-ąją. Žavesio galia: tinkamas metas vienišėms – galimos itin įdomios pažintys.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Telkis į: sveikatą. Taip gali pati nulemti savo likimą ir užbėgti už akių nemaloniems dalykams. Tavo mantra: sportas. Mankštinantis organizmas gamina daugiau laimės hormonų endorfinų, o jų tau pavasario pradžioje labiausiai reikia. Nesivargink: ir nekritikuok savęs. Abejonės savimi tik lėtins darbą. Žavesio galia: palaikyk partnerį baigiantis kovui.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Telkis į: smagius dalykus. Tavo mantra: nebijok iniciatyvos. Dabar naudinga pademonst-ruoti vadovavimo įgūdžius. Nesivargink: mėgindama visiems įtikti kovo pabaigoje. Nieko neišeis. Žavesio galia: drąsa – tai padės jam pamatyti netikėtų tavo savybių.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Telkis į: tuos, kuriuos myli. Tavo mantra: namai, namai, namai. Pabūk namų dvasia, lepinančia artimuosius kulinariniais eksperimentais bei rūpestingumu. Nesivargink: mėgindama pernelyg įsijausti į šeiminį konfliktą. Žavesio galia: dėmesys mylimajam.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Telkis į: draugus. Būtų gerai, jei sukviestum kuo daugiau skirtingų žmonių. Tai pagyvintų tavo socialinius ryšius. Tavo mantra: bendravimas. Tau vertėtų atkurti kai kuriuos senus ryšius ir būti kuo dosnesnei draugams. Nesivargink: persistengdama. Būk paprasta, natūrali. Žavesio galia: gali sulaukti dėmesio iš buvusio mylimojo. Jei nori, gali mėginti bristi į tą pačią upę – tik laikas bei kantrybė atskleis jo tikruosius ketinimus.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Telkis į: savo piniginius reikalus. Tau nestinga talento užsidirbti pinigų, tad apie kovo 9-ąją verta pamąstyti apie kokį nors finansiškai naudingą planą. Jis turėtų pavykti. Tavo mantra: susiimk. Susitvarkiusi biudžetą imkis dienotvarkės ir bendravimo su tais, kurie teikia įkvėpimo. Nesivargink: mėgindama atspėti, ką mąsto kiti. Pasitikėk ir bendradarbiauk – tik tiek iš tavęs reikia. Žavesio galia: dar labiau sustiprės, jei stalčių papildysi naujais apatiniais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis