Įdomūs faktai apie santuoką

Ar žinojai, kad mergystės laikotarpis ilgiausiai užsitęsia pas vokietes? Jos teka sulaukios trisdešimties! Štai dar keletas įdomių faktų apie vestuves ir pačią santuoką.

- Susituokusios poros seksu užsiima vidutiniškai 58 kartus per metus.

- Sutuoktinių pora vienas kitam kasdien skiria viso labo kelias minutes. Likęs laikas skiriamas darbui, vaikams, buičiai, asmeniniams reikalams, laikui prie TV ar interneto ir t.t.

- 60 procentų sutuoktinių nors kartą buvo neištikimi savo antrai pusei ir tik 3 procentai prisipažino tame.

- Išsiskyrimo rizika padidėja, jei žmona gerokai vyresnė už vyrą, kas nepasakytina priešingu atveju, kuomet vyras vyresnis už žmoną.

- Pusė visų skyrybų įvyksta per pirmus septynerius santuokos metus.

- 80% susituokusių porų seksu užsiima tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje ir ta pačia poza.

- Priėjusios prie altoriaus, beveik visos nuotakos nusišypso, kai tuo tarpu praktiškai visi jaunikiai išlaiko rimtą veido išraišką.

- Tradicija jauniesiems pasibučiuoti, paskelbus juos vyru ir žmona, atėjo iš senovės Romos, kurioje bučinys reiškė sandorio užtvirtinimą.

- Vestuvių ceremonijos metu jaunoji tradiciškai stovi savo vyro kairėje. Ši tradicija atėjo iš senų laikų, kuomet praktiškai kiekvienas vyras su savimi nešiojosi kardą, kad galėtų apginti save ir savo mylimąją. Dešinė vyro ranka turėjo būti laisva, kad pavojaus atveju jis galėtų laisvai ištraukti ginklą.

- Tradicija puoštis baltos spalvos suknele atsirado sąlyginai neseniai: pirmą kartą tokią suknelę XVIII amžiuje per savo vestuves apsivilko karalienė Viktorija. O štai nuotakų, pasipuošusių baltomis suknelėmis, Kinijoje ir Japonijoje neišvysi, nes ten balta – tai gedulo spalva.

- Statistikos duomenimis, mažiausiai santuokų užregistruojama gegužės mėnesį.

- 73% jaunųjų pirmąją vestuvių naktį atsisako sekso, nes jaučiasi pernelyg išsekę.

Ruošiesi žengti prie altoriaus? Tuomet tau pravers patarimai, kuriuos rasi balandžio mėnesio COSMO numeryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis