Balandžio horoskopas TAU

Sužinok, ką balandžio mėnesiui tau žada žvaigždės!

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: žaismingumą, energiją, drąsą.
Tau kartais trūksta: kantrybės. Pasitaiko, kad būni pernelyg tiesmuka.
Mados pojūtis: įprastai žengi ne koja kojon su mada – gerokai ją lenki.
Tavo slaptas malonumas: be galo mėgsti laimėti. Pergalė – visų tavo veiksmų varikliukas.
Gundymo stilius: vadovauti nori visur. Miegamajame – taip pat.
Šį mėnesį: esi pasirengusi įgyvendinti naujus projektus. Įspėk apie tai kitus – išvengsi nesusipratimų. Stebėk finansinę situaciją – gali pasitaikyti proga gerai investuoti.
Šiais metais: bus daug progų sužavėti savo idėjomis. Telkis į realius tikslus. Bendrauk – taip lengviau pasieksi, ko nori. Sėkmė ateis birželį, o karjeros šuolis tikėtinas lapkritį. Santykiai su mylimuoju stabilūs ir malonūs. Esi vieniša? Tau palankus gruodis.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Telkis į: laiką, skiriamą sau. Pradėk rašyti dienoraštį ar susirask senus užrašus. Šį mėnesį įkvėpimo sulauksi tyliai mąstydama. Tavo mantra: nes tu to verta. Moki guosti, lepinti draugus, tačiau skirk laiko sau. Nesivargink: vadovaudama kitiems. Susiimk – tavo frustracijų niekam nereikia.
Žavesio galia: sustiprės balandžio pabaigoje, nuo 21 dienos.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Telkis į: galimybę leisti laiką su geriausiomis draugėmis. Tavo mantra: bendradarbiavimas! Esi individualistė, tačiau dabar tau reikia komandinio darbo. Negailėk pagyrų kitiems. Nesivargink: leisdama sau įstrigti praeityje. Susikurk naujų tikslų – jie suteiks daugybę galimybių. Žavesio galia: jei esi vieniša, paprasta draugystė gali tapti itin aistringu ir stipriu potyriu.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Telkis į: karjerą. Balandžio 8-oji – tinkamiausia diena iškloti bosui, kokių tikslų esi numačiusi.
Tavo mantra: žmogų sutinka pagal drabužį. Įsigyk naują darbui tinkamą apdarą – bus dar
lengviau spinduliuoti pasitikėjimą savimi. Nesivargink: leisdamasi į asmeniškumus ir įsižeisdama dėl niekų. Tu tiesiog ne taip supratai padėtį. Žavesio galia: atkreipk dėmesį į mylimojo norą, stenkis jį įgyvendinti – pamatysi, kiek laimės žmogui suteiksi.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Telkis į: pastangas kūrybingas idėjas paversti veiksmais. Balandžio 1-ąją Saulė ir Mėnulis susijungs, kad dovanotų tau didžiulį pakilimą. Tavo mantra: jokių ribų, jokių sienų. Susirašyk tikslus. Kai vizualiai juos matysi, lengviau ir realizuosi. Nesivargink: stengdamasi užgniaužti jausmus. Į naujus santykius leiskis stačia galva. Žavesio galia: atsiskleis per savaitgalio kelionę.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Telkis į: finansinius planus. Panagrinėk savo išlaidas – gal išvysi, kur įmanoma pataupyti.
Tavo mantra: kelk tik teisingus klausimus. Nebijok klausti draugiško patarimo, ypač apie balandžio 15-ąją. Nesivargink: laikydamasi savo įsitikinimų. Būtų gerai paklausyti kitų ir leistis pasroviui. Bent kartais. Žavesio galia: šį mėnesį jausiesi itin aistringa. Tinkamas metas fantazijas paversti tikrove.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Telkis į: draugus. Gali jaustis plėšoma į kelias puses. Skirk dėmesio visiems – sulauksi tik naudos.
Tavo mantra: nebijok keistis. Naują tikslą regėsi nuo balandžio 16-osios. Nesivargink: leisdama emocijoms lietis nevaldomai. Jei kiltų šeiminė drama, pasitrauk į šoną. Žavesio galia: esi įsukta į pernelyg didelį socialinių įsipareigojimų ratą – jie trukdo ryšiui su mylimuoju. Skirk dėmesio tik jam.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Telkis į: sveikatą. Rask laiko sportuoti – rezultatai bus akivaizdūs. Tavo mantra: metas tobulėti. Nustok blaškytis dėl smulkmenų, valgyk geresnį maistą, susitvarkyk butą. Nesivargink: leisdamasi į nostalgiškus prisiminimus. Žavesio galia: gerbėjų turėtų pagausėti. Nesibaimink kvietimų. Niekad nežinai, kur Jis tave pastebės.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Telkis į: save darbe. Esi charizmatiška, tačiau tai labiausiai matyti, kai elgiesi ramiai, apgalvotai. Tavo mantra: gimusi valdyti. Tavo energijos pakaks ir eklektiškiausiam būriui sutramdyti. Nesivargink: brukdama kitiems savo nuomonę. Žavesio galia: bus regima balandžio 1-ąją.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Telkis į: namus. Itin daug dėmesio skirk nuotraukoms. Tavo mantra: mama. Lepink ją, būk su ja, skirk jai dėmesio. Nesivargink: brukdama idėjas bosui. Žavesio galia: bus regima tylioje tamsoje. Pabūkite tik dviese.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Telkis į: kitiems siunčiamą žinią. Tau reikia suburti savų žmonių ir per juos skleisti idėjas. Tavo mantra: kuo daugiau, tuo geriau. Ypač jei kalbėtume apie naujus pažįstamus. Nesivargink: leisdama pinigus brangiai kelionei. Šį kartą verčiau lik namie – bus kur kas smagiau. Žavesio galia: išsiskleis lauke – kuo mažiau tupėk namie.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Telkis į: svarbų projektą. Jausiesi įkvėpta, pakylėta, tad iš savo užduoties išsunk geriausią rezultatą. Tavo mantra: susitelk. Užuot barsčiusi energiją, išdėliok užduotis po vieną ir darbuokis kiekvienu atveju iki pabaigos. Nesivargink: antrajai pusei keldama pavydo scenas. Žavesio galia: pasiūlyk brangiausiajam drauge sportuoti – tai pakurstys jūsų santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis