Tavo rašysena atskleidžia tavo charakterį

Grafologija – mokslas, nagrinėjantis rašyseną ir padedantis iš jos nusakyti žmogaus charakterį, asmeninius įpročius, seksualinę orientaciją ar net polinkį į kvaišalus. Atkreipk dėmesį, kaip rašai pati!

1. Rašto pasvirumas. Nedidelis į kairę – individualistas su kritine mąstysena. Didelis pasvirimas į kairę – nepriklausomas, turintis savo aiškų požiūrį žmogus. Nedidelis į dešinę (labiausiai paplitęs) – ramus, subalansuotas charakteris, atviras bendravimui. Didelis pasvirimas į dešinę – greitai įsimylintis pavyduolis, turintis aiškų tikslą, atkaklus maksimalistas, siekiantis visame kame pirmauti. Stati rašysena be pasvirimo byloja apie vidinę harmoniją, racionalaus ir emocionalaus pradų subalansavimą, dažniausiai toks žmogus – užsispyręs racionalistas ir tikslus analitikas.

2. Spaudimas. Stiprus – pasitikintis savimi, darbštus, orientuotas į tikslą, optimistiškas ir energingas individas. Lengvas – jautrus ir užsisvajojęs romantikas, lėtokas, kartais net silpnavalis.

3. Šrifto dydis. Stambus šriftas (virš 3 mm) būdingas lyderiui, emocionaliam ir atviram žmogui. Jis – komandos siela, galintis kiekvieną įtikinti savo teisumu. Smulkus šriftas (mažesnis nei 3 mm) – atsargi, apdairi, uždara ir paslaptinga, visą dėmesį sutelkianti į duotą užduotį, asmenybė. Ištemptų raidžių rašysena – atvira siela. Kūrybinga ir talentinga asmenybė. Suspaustos raidės – racionalus ir taupus subjektas.

4. Kontūrai. Apvali rašysena – prisišaukiamas gerietis, einantis į kompromisus, sunkią akimirką visada palaikys. Kampuota – tai egoistas, siekiantis nepriklausomybės, nepakenčiantis nurodymų.

5. Eilučių lygumas. Aukštyn kylanti trajektorija – optimistas. Žemyn besileidžanti trajektorija – pesimistas. Tiesi eilutė – ramus, išlaikytas, protingas. Nelygi eilutė – nestabilus, dažnai besikeičiančios nuotaikos žmogus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis