Gimus šiai mažylei, tėvai nusprendė daugiau niekada neturėti vaikų. Mergaitė buvo visai ne tokia, kaip kiti

Gimtajame mieste Pooją Ganatrą dauguma palaikytų tiesiog turiste, mat Indijoje gyvenanti Pooja nė iš tolo neprimena vietinės merginos. Ugniniai plaukai, mėlynos akys, balta oda... airė - galbūt, bet tikrai ne indė!


Mergina gimė tradicinėje indų šeimoje ir jau seniai priprato prie aplinkinių dėmesio ir nuolatos rodomos nuostabos. Toks genetinis pokštas nutinka retai, tačiau vis tik pasitaiko - matyt, kažkur šeimos istorijoje buvo įsimaišęs užsienietis, kurio genai į dienos šviesą išlindo tik dabar.Kūdikis raudonais plaukais tapo tikru išbandymu visai šeimai. Dukrą pirmą kartą pamačiusi mama su tėčiu buvo įsitikinę, kad jų vaikas stipriai serga ir nusprendė daugiau niekuomet neturėti vaikų. Tėvai svarstė, kad dukters gydymui teks išleisti nemenką pinigų sumelę. Tad kuomet 3 metukų sulaukusiai Poojai ant veido ėmė ryškėti pirmosios strazdanos, išsigandę tėvai iškart kreipėsi į medikus. Jie buvo įsitikinę, kad strazdanos - tai neaiškios ligos simptomai. Pati Pooja mano, kad yra panaši į savo mamą - ji taip pat turi šviesesnę odą (jei vertintume pagal Indijos standartus).


Indai - ganėtinai konservatyvūs žmonės, todėl Pooja ne kartą sulaukė pasiūlymų pasvarstyti apie plastinę operaciją. Jos veidas nusėtas strazdanomis, o atokesniuose Indijos kampeliuose bet kokios kūno dėmelės ar apgamai gali būti palaikyti mistiniais ženklais. „Žmonės dažnai prieidavo ir klausinėdavo, kodėl ant veido turiu tiek daug dėmelių, tiek daug žymių. Man tai buvo tikras išbandymas“ - pasakoja Pooja.
Mergina pasakoja, kad dėl savo išvaizdos kentėjo ne tik vaikystėje, bet ir studijų metais. Pats universiteto rektorius paprašė jos vilkėti uždarus drabužius, kad nestandartiniai bruožai nebadytų aplinkiniams akių. Įsivaizduok, visos merginos vaikšto trumpomis rankovėmis, o ji vienintelė - prisidengusi, kad matytųsi kuo mažiau baltos odos. O juk Pooja - tikra indė.


Nesusipratimų kyla ir dabar: kiek nuostabos būna taksistams, kuomet į jų anglų kalba užduodamus klausimus mergina atsako gražiausia indų kalba! O apsipirkinėjant gudrūs pardavėjai bando pakelti kainą tikėdamiesi, kad iš atvykėlės pavyks išpešti daugiau pinigų. Kiekvieną kartą tenka įrodinėti tikrąsias savo šaknis.„Indijoje žmonės mėgsta fotografuotis su kitaip atrodančiais atvykėliais, tad man tą teko daryti daugiau nei 100 kartų, - prisimena mergina ir tikina, kad įvairių nutikimų būna ne tik Indijoje, bet ir keliaujant po užsienį. - Kuomet lankiausi Amerikoje, oro uoste du kartus tikrino mano pasą negalėdami patikėti, kad tikrai esu indė“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis