Jautriausios skirtingų Zodiako ženklų kūno vietos

Žmogus turi daugybę erogeninių zonų, tačiau vienos iš jų tiesiog jautrios, o kitos gali sukelti tikras aistrų bangas. Kur yra slaptosios kiekvieno Zodiako ženklo vietelės?

Avinas. Jautriausia vieta – galva ir veidas, todėl ypatingai jautriai reaguoja į plaukų ar kaktos glostymą. Dar viena vietelė, sukelsianti malonumo bangas – vyrų ausų lezgeliai ir moterų pati ausis: švelnus pakramsnojimas ir lengvas oro pūstelėjimas gali greitai įaudrinti.

Jautis. Jautrioji vieta – kaklas. Pradėk nuo lengvo glostymo ties pakaušiu ir pirštais slink žemyn kaklu, link pečių. O švelnūs būčiniai ir lyžtelėjimas liežuviu, gali sukelti tikrą jaudulio audrą.

Dvyniai. Ypatingai jautrios Dvynių rankos. Švelnus glostymas, ypatingai slenkant pirštų galais ties tarpupirščiais... O jei dar skirtum dėmesio kiekvienam pirštui, švelniai juos aplaižydama...

Vėžys. Malonumą jiems teikia aistringi bučiniai su liežuviu, tačiau vis dėlto jautriausia vieta – krūtinė. Švelnus glostymas, retkarčiais atsargiai krimstelint spenelį – štai kas gali įaudrinti kiekvieną Vėžį.

Liūtas. Švelniai pamasažuok nugarą, lėtai leisdamasi vis žemyn, o dar geriau – patrink kempine maudynių dviese metu, ir Liūtas iš malonumo miauks kaip mielas naminis katinas.

Mergelė. Visa viršutinė Mergelės kūno dalis – nesibaigiančios erogeninės zonos. Švelniai glostyk plaukus, pirštų galais perbrauk kaklą, lengvai pamasažuok pečius ir sukelk aistros bangas perbraukdama per nagarą nagučiais, o tuomet pamasažuodama nugaros apačią.

Svarstyklės. Jautriausios Svarstyklių kūno vietos – nugara ir sėdmenys. Jei darysi masažą, daugiausiai dėmesio skirk būtent zonai,jungiančiai sėdmenis ir nugarą: liesk ne tik rankomis, bet ir liežuviu.

Skorpionas. Nieko nuostabaus, tačiau niekas Skorpiono taip nepamalonins, kaip pirštų ar net liežuvio prisilietimai prie jų lytinių organų. Kitos vietos jų kūnuose – maždaug vienodai jautrios.

Šauliai. Klubai ir šlaunys – tai jautriausios šio Zodiako ženklo vietos. Moterims Šaulėms jaudulį kelia ir plaukų glostymas ar šukavimas, bei galvos masažas, o vyrams – vidinės šlaunų pusės glostymas ir bučiavimas.

Ožiaragiai. Ožiaragiai mėgsta labai atsargius prisilietimus pačiais pirštų galiukais ir nevisai svarbu, prie kurios kūno vietos. Retkarčiais stipriau brūkštelėk nagais, taip dar labiau įaudrindama jausmus.

Vandenis. Jautriausios vietos – pėdos, kojų pirštai ir kulkšnys. Švelniai pamasažuok kojas, kad Vandenis atsipalaiduotų, o jei nori sujaudinti – liežuviu palepink kiekvieną pirštelį.

Žuvys. Žuvys, kaip ir Vandeniai, dievina prisilietimus prie kojų pirštų bei pėdų. Tačiau geriausia, jei visą dėmesį kojoms skirsi šiltame vandenyje, pavyzdžiui, maudynių vonioje metu. Tai padeda Žuvims atsipalaiduoti ir susijaudinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis