Tavo charakteris pagal kraujo grupę

Ko tu dažniausiai klausi pirmos pažinties metu? Kiek pašnekovui metų? Kur dirba? Kaip leidžia laisvalaikį? O ar labai nustebtum, jei sulauktum klausimo, kokia tavo kraujo grupė? Teko girdėti, kad Japonijoje šis klausimas pirmosios pažinties metu nestebina.

Sakoma, kad pagal kraujo grupę galima nuspėti pagrindinius žmogaus charakterio bruožus. Tiesa, moksliškai tai niekaip neįrodyta, bet paskaityti vistiek įdomu.

O (I) kraujo grupė. Tai žmonės, mokantys mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais ir norintys patirti kuo daugiau. Neretai šios grupės atstovai - kompanijos sielos. Jie linkę į romantiką, jautrūs, pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, jei tik kam nors jos prireiks. Deja, jie skaudžiai priima kritiką ir sunkiai susidoroja su nemaloniomis situacijomis, todėl gali greitai pulti į paniką ar neviltį. Jie atviri, neslepiantys savo jausmų.

A (II) kraujo grupė. Sąžiningi, gebantys dirbti komandoje ir nevengiantys įdėti į darbą daug pastangų. Ganėtinai uždari, nelinkę dalintis savo išgyvenimais ir jausmais. Šiems žmonėms labai svarbi aplinkinių nuomonė, jie ganėtinai konkretūs, nemėgsta pralaimėti, todėl rūpinasi net menkiausiomis smulkmenomis. Faktai tokiems žmonėms svarbesni nei emocijos ar intuicija. Jie kantrūs, gana ryžtingi, tačiau linkę į pesimizmą.

B (III) kraujo grupė. Aktyvūs, šiek tiek egocentriški žmonės, visas jėgas atiduodantys darbui ar savo pomėgiams. Šiems žmonėms labai svarbus sąžiningumas, todėl tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle jie negali pakęsti melo ir neteisybės. Šlovė ir valdžia jų nedomina, kur kas svarbiau patenkinti asmenines ambicijas. Emocionalūs, todėl pastebima dažna nuotaikų kaita, turi gerą humoro jausmą, nėra linkę griežtai laikytis taisyklių ir stengiasi gyventi dėl savęs, todėl nejautriai reaguoja į aplinkinių nuomonę.

AB (IV) kraujo grupė. Rimti, susitvardantys, nelinkę atvirauti ir rodyti savo jausmų. Šie žmonės ganėtinai tiesmuki, labai vertina teisybę ir atsakingai žiūri į pažadus. Jie nepasitiki aplinkiniais, todėl gali pasirodyti labai šalti. Tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime jie vertina pastovumą ir konkretumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis