Geriausi nemokami online universitetai

Jei nori studijuoti, bet neturi laiko vaikščioti į paskaitas arba pinigų susimokėti už mokslus, gali išbandyti keletą online universitetų, kuriuose mokomoji medžiaga nieko nekainuoja!

Coursera

Coursera startavo balandžio mėnesį ir jau turi daugiau nei 3 milijonus studentų! Šiuo metu jų puslapyje siūloma pasirinkti iš daugiau nei 200 kursų.

TEDx

Tai konferencijos, organizuojamos nekomercinės organizacijos TED. Konferencijos rengiamos visame pasaulyje, kad norintys tobulėti žmonės galėtų susitikti, pabendrauti ir pasidalinti mintimis bei idėjomis. Puslapyjerasi nemažai įdomios vaizdinės medžiagos iš paskaitų.

UMass Boston Open Courseware

Čia rasi nemokamų psichologijos, biologijos, politologijos, istorijos, matematikos ir t.t. kursų.

Khan Academy

Labai didelė video pamokų bazė, informacija pateikiama daugiau nei 20 kalbų. Skaitomos medžiagos čia nerasi, taigi nusiteik žiūrėjimui ir klausimuisi!

Learning Space: The Open University

Visa medžiaga šiame puslapyje suskirstyta pagal amžių ir temas. Temų sąrašas ganėtinai platus, o medžiagas galima atsisiųsti į savo kompiuterį.

Stanford iTunes U

Didelis pasirinkimas iš Stanfordo universiteto sukaupto video turinio ir paskaitų. Kad gautum medžiagą, tau teks prisijungti prie iTunes ir įsidiegti specialią programą.

Žinai kitų online universitetų, kuriuose nereikia nieko mokėti? Būtume dėkingi, jei pasidalintum savo žiniomis komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis