Birželio horoskopas TAU!

Sužinok, ką birželio mėnesiui tau žada žvaigždės!

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: smalsumą ir įžvalgumą.
Tau kartais trūksta: susitelkimo. Esi valdoma nuotaikos.
Mados pojūtis: ryškios spalvos ir unikalūs aksesuarai – tavo silpnoji vieta.
Tavo slaptas malonumas: gali kiaurą dieną praleisti vartydama mėgstamą žurnalą ir ieškodama įkvėpimo.
Gundymo stilius: nebijai prašyti, ko nori.
Šį mėnesį: leiskis vedama smalsumo. Gal puoselėji kokį slaptą talentą, kurį norėtum dar labiau sustiprinti? Birželį tau patartina eksperimentuoti, ieškoti ir gerinti gyvenimą. Būk nuolaidesnė sau, pasilepink.
Šiais metais: viskas suksis apie karjerą ir romantiką. Liepą, užuot ilsėjusis, stenkis padaryti įspūdį bosui. Rugsėjį rekomenduotina pradėti naują projektą. Lapkritį rasi daugiau laiko meilės reikalams. Tikėtinas pasimatymų škvalas!

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Telkis į: palaidų galų gaudynes. Tau derėtų baigti visus senus projektus dar prieš lekiant į nerūpestingą vasarą. Tavo mantra: pagalvok ir tik tada išsižiok. Įvertink pirmiausia visus faktus. Stebėk – ir atsakymai patys ateis. Nesivargink: spausti savęs įsipareigojimų srityje. Žavesio galia: jei kyla abejonių dėl vaikino, palauk iki birželio 17-osios.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Telkis į: naujus draugus. Šį mėnesį būsi tikra kompanijos siela – kodėl gi ta proga negalėtum užmegzti naujų pažinčių? Tavo mantra: nebijok būti kitokia – nedangstyk savo neįprastų savybių, neplauk su minia. Nesivargink: viena įveikti sunkumus. Žavesio galia: birželio 20-ąją Jupiteris susijungs su Saule, vadinasi, jūsų jausmai liepsnos.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Telkis į: kalbėseną bei jausmų raišką. Birželį turi šansą siekti karjeros aukštumų. Tavo mantra: drąsos, tiktai drąsos. Nesibaimink pirma užkalbinti, pakviesti, pasiūlyti – tau seksis. Nesivargink: pykti ant seno priešo. Negatyvios emocijos tik kliudys judėti į priekį. Žavesio galia: birželio pabaigoje gali atgimti jausmai senai meilei.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Telkis į: mergaitiškus dalykus. Birželis – tinkamas mėnuo tyrinėti, tačiau į pakeleivius kviesk bičiulę. Tavo mantra: pati nustatyk tendencijas. Užuot kopijavusi kitus, kurk savo stilių – pamatysi, jį pasičiups ir aplinkiniai. Nesivargink: eikvoti jėgas milijonams įsipareigojimų. Žavesio galia: kai birželio 7-ąją Venera susijungs su Saturnu, tavo vaizduotė taps itin laki. Pasinaudok tuo bendraudama su mylimuoju.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Telkis į: transformaciją. Atsikratyk senų drabužių – taip lengviau pamirši ir praeitį. Tavo mantra: teik pirmenybę sau. Rūpintis artimaisiais gerai, tačiau dabar tebūnie svarbesni asmeniniai poreikiai. Nesivargink: dominuoti – tai atims iš tavęs jėgų. Žavesio galia: tavo seksualinė trauka dabar stipresnė už stipriausią magnetą.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Telkis į: artimiausius santykius. Įvertink, kaip tau sekasi bendrauti su artimiausiais žmonėmis. Tavo mantra: būk dosni ir gera. Nesivargink: vaidinti pasikėlusios. Ramiau! Žavesio galia: šį mėnesį tau itin seksis bendrauti su priešinga lytimi – flirtuok, kol rasi tą vienintelį egzempliorių.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Telkis į: darbo problemą – pamėgink į ją pažvelgti nauju kampu. Tavo mantra: pasitikėk savo talentais. Kliaukis natūraliais gebėjimais. Nesivargink: nieko neveikti. Nevilkink darbų iki paskutinės minutės. Žavesio galia: šį mėnesį bendraujant su vaikinu tau padės mažos, bet mielos smulkmenos.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Telkis į: atsipalaidavimą. Ramiai sau leisk pakvailioti. Tavo mantra: nebijok prisipažinti meilės. Pabūk savo istorijos pagrindine heroje ir leisk jam sužinoti, ką jauti. Nesivargink: ieškodama kompromiso. Nesvarbu, kas ką gali: šįkart tau svarbiausia, ko nori tu. Žavesio galia: birželio viduryje Uranas supažindins tave su netikėtu jausmų objektu.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Telkis į: savo aplinkos gražinimą. Pirmąją birželio savaitę tavo ženkle karaliaus Venera, tad turėtų itin gerai sektis dizaino ir gražių dalykų srityje. Tavo mantra: vadovauk. Gali suburti komandą, kuri nuveiks tikrus stebuklus. Nesivargink: ir nenuteik savęs pesimistiškai šeimos dramos klausimais. Daugiau pozityvumo! Žavesio galia: atsiverk partneriui – jums reikia dialogo. Tai sustiprins jūsų emocinį ryšį.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Telkis į: socialinę žiniasklaidą. Dirbi su keliais svarbiais projektais – išmintingai parinkusi žodžius, gali apie juos gauti daugiau informacijos iš aplinkinių. Tavo mantra: tai, kas buvo sena, – vėl nauja. Atkurk santykius su senais draugais bei pažįstamais. Nesivargink: leistis į smulkmenas. Žavesio galia: draugystė gali virsti šiuo bei tuo daugiau.

Jautis (balandžio 21–gegužė 21 d.)
Telkis į: įgūdžių tobulinimą. Kelias valandas per savaitę skirk savo naujam hobiui. Tavo mantra: jei jau svajoji, tai svajok apie didelius ir svarbius dalykus. Siek tik didingų tikslų. Nesivargink: regzti intrigėlių. Kur kas daugiau laimėsi būdama atvira, nuoširdi. Žavesio galia: jausmams atskleisti tinkamiausia diena – birželio 27-oji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis