Moters charakteris pagal jos figūros tipą

Kad pagal figūros tipą galima pasirinkti dietą ar tinkamiausius sporto pratimus – visoms ir taip puikiai žinoma. O ar girdėjai, kad figūra gali įtakoti ir tavo charakterį? Aklai tuo tikėti galbūt ir nelabai verta, tačiau pasiskaityti vis tiek įdomu.

Obuoliuko formos figūra (viršutinė kūno dalis stambesnė nei apatinė)

Tobulumo – štai ko labiausiai norisi šio figūros tipo savinininkei. Ji siekia visur ir visada būti pirma ir geriausia, moka išsikovoti savo pozicijas, tačiau apakinta tikslų kartais elgiasi pernelyg savanaudiškai ir išdidžiai.

Ši mergina dievina keliones ir renginius, nes tai būdas patyrinėti naują aplinką ir susipažinti su naujais, įdomiais žmonėmis. Asmeniniame gyvenime ją domina tik geriausi vyrai. Taikstytis su jų trūkumais ar tuo labiau – bandyti vyrus „pakoreguoti“, ji neturi nei laiko, nei noro, o reikalavimai stipriajai lyčiai – gana aukšti. Jei tinkamas partneris neatsiras, ši mergina greičiau pašvęs visą gyvenimą karjerai, nei puls ant kaklo bet kuriam pasitaikiusiam.

Banano formos figūra (neryškus liemuo, pečiai ir klubai panašaus pločio)

Ši mergina puikiai žino, ko nori iš gyvenimo. Ji neįtikėtinai ištverminga tiek fiziškai, tiek psichologiškai, labai darbšti, atsakinga ir komunikabili. Ji nėra labai sentimentali, nelinkusi vynioti žodžių į vatą, todėl kartais neįvertina kitų žmonių jausmų ir juos įskaudina. Būtent tai yra pagrindinė kliūtis kuriant ilgalaikius santykius.

Gyvenimo prioritetų sąrašo pirmoje vietoje – darbas ir pomėgiai. Net jeigu ši mergina turi šeimą, savo asmeninio gyvenimo ir galimybės realizuotis ne tik namuose vargu ar atsisakys. O štai jeigu kilti karjeros laiptais vis dėlto nesigaus, ji nesunkiai visą savo energiją nukreips į vaikų auginimą ir bus tiesiog puiki mama.

Smėlio laikrodžio figūra (ryškus liemuo, pečiai ir klubai panašaus pločio)

Ši mergina labai spontaniška, bet turinti konkrečius tikslus ir žinanti, kaip juos pasiekti. Ji stengiasi maksimaliai realizuoti save profesinėje srityje, tačiau tuo pačiu niekuomet nepamiršta ir asmeninio gyvenimo, kuris – ganėtinai aktyvus ir audringas. Svarbiausia, kad derinti karjerą ir asmeninį gyvenimą jai puikiai pavyksta. Ji išsiskiria savo praktiškumu ir gebėjimu lengvai prisiderinti prie aplinkinių, todėl yra mėgstama draugų ir kolegų.

Ji neapsiriboja viena sritimi ir stengiasi realizuoti save bei atskleisti vis naujus savo gebėjimus įvairiose gyvenimo srityse. Ji lengvai adaptuojasi skirtingose situacijose ir sugeba atrasti naujų iššūkių bei galimybių.

Kriaušės figūra (apatinė kūno dalis stambesnė nei viršutinė)

Ji miela, linksma, svajinga, mokanti užjausti, suprasti ir neįkyriai palaikyti aplinkinius, todėl yra puiki draugė bei moteris. Karjera ir asmeniniai pomėgiai šio tipo moteriai nėra itin svarbūs. Kur kas svarbiau – šeima, meilė ir bendravimas. Tiesa, jeigu jai pavyktų rasti širdžiai mielą darbą, dėka savo nuoširdaus įsijautimo į mėgiamą veiklą ji pasiektų labai aukštus rezultatus.

Ši mergina tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime siekia harmonijos, todėl dažnai nusileidžia ir labiau rūpinasi aplinkinių gerove nei pačia savimi. Atsitraukti jai lengviau, nei kovoti. Ji nemėgsta būti dėmesio centre ir nesiekia išsiskirti, tačiau dėl jos asmeninių savybių viskas sukasi aplink ją, juk būtent ji yra tas žmogus, kuris mokės paguosti, kai kažkam sunku, ir kuris pasidžiaugs, kai kažkam pasisekė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis