Keisčiausi klausimai, kuriuos užduoda darbdaviai

Ruošiesi pokalbiui dėl darbo? Nusiteik, kad darbdavio klausimai gali gerokai nustebinti! Kompanija Glassdoor pateikė 25 pačius keisčiausius ir juokingiausius pokalbio metu išgirstus klausimus.

1. „Kiek žmonių naudojasi socialiniu Facebook tinklalapiu San Franciske penktadieniais 2.30 val.?“ – toks klausimas buvo užduotas kandidatui į pardavimų vadybininko pareigas.

2. „Pasirūpinkite mano užimtumu kokias penkias minutes, nes kol kas aš neketinu nieko kalbėti“ – tokią užduotį iš kompanijos Acosta gavo kandidatas, norėjęs užimti vadovaujančias pareigas.

3. „Tarkim, kad vokiečiai – patys aukščiausi žmonės pasaulyje. Kaip Jūs tai įrodysite?“ – tokį klausimą uždavė Hewlett-Packard kandidatui į rinkodaros vadybos pareigas.

4. „Yra 20 sproginėjančių lempučių įvairiuose aukštuose šimto aukštų pastate. Kaip nustatysite tą aukštą, kuriame sproginėja šios lemputės?“ – QUALCOMM klausimas būsimam inžinieriui.

5. „Papsakokite, koks Jūsų santykis su sodo nykštuku?“ – tokį klausimą uždavė Trader Joe’s.

6. „Kaip Jūs manote, ar Jūsų mokslo pažymių vidurkis atspindi Jūsų potencialą?“ – paklausė Advisory Board pretendento darbui strateginės rinkodaros skyriuje.

7. „Ar Mahatma Gandhi būtų galėjęs tapti geru programuotoju?“ – to paklausė Deloitte būsimo analitiko.

8. „Ką Jūs rinktumėtės: būti darbuotoju Nr.1, tačiau jausti kolegų antipatiją, ar būti darbuotoju Nr.15, bet būti kolegų numylėtiniu?“ – paklausė ADP kandidato į pardavimų asistento pareigas.

9. „Kaip Jūs spręstumėte pasaulinę bado problemą?“ – Amazon.com užduotas klausimas būsimam programuotojui.

10. „Ką pirmiausiai imatės tvarkyti: stalą, kambarį ar automobilį?“ – paklausė Pinkberry kandidato į pamainos viršininko kėdę.

11. „Ar Jūs žavitės gyvenimu?“ – tokio pobūdžio klausimą uždavė Ernst&Young būsimam mokesčių analitikui.

12. „Ištarkite paraidžiui žodį „divertikulum“ – paprašė EMSI Engineering būsimo klientų vadybininko.

13. „Išvardinkite 5 ne pagal paskirtį naudojamus vielasiūlo variantus“ – tai padaryti paprašė Evelu Serve pretendento į verslo analitiko pareigas.

14. „Kiek 2008 metais kainavo benzinas Dalase?“ – paklausė American Airlines kandidato į darbą pajamų valdymo skyriuje.

15. „Įsivaizduokite, kad Jūs plaukiate valtyje, didelėje statinėje su vandeniu. Valtyje yra inkaras, kuris, išmetus jį į vandenį, nugrims į dugną. Vandens lygis statinėje pakils ar sumažės?“ – inžinieriaus-mechaniko paklausė Tesla Motors.

16. „Kaip sutalpinti dramblį šaldytuve?“ – Paklausė Horizon Group Properties būsimos sekretorės.

17. Epic Systems užduotis projektų vadovui: kiek puokštėje gėlių, jei visos iš jų, išskyrus dvi, tulpės, išskyrus dvi, saulutės ir visos, išskyrus dvi, rožės?

18. „Kiek lėktuvų šiuo metu praskrenda virš Kanzaso valstijos?“ – BestBuy klausimas skirtas planavimo specialistui.

19. „Ar Jūs žinote kiek yra būdų, norint pakelti vandenį iš kalno papėdėje esančio ežero į to pačio kalno viršūnę?“ – Paklausė Disney Parks&Resorts techninio projektų priežiūros specialisto.

20. „Kiek bus 37 padauginus iš 37?“ – paklausė Jane Street Capital pretendento į pardavimų asistento pareigas.

21. „Jeigu būtum superherojus, kokių galių turėtum?“ – būsimo auditoriaus paklausė Rain and Hail Insurance.

22. „Įsivaizduokite, kad esate Microsoft Office operacinės sistemos priedėlis. Koks būtent?“ – tokį klausimą iš Summit Racing Equipment išgirdo asmuo, kandidatuojantis į pardavimų internetu skyrių.

23. „Pepsi ar Cola?“ – paklausė United Health Group būsimo projektų vadovo asistento.

24. „Ar oras, kurį iškvepiate, šiltas?“ – tokį klausimą iš Walker Marketing išgirdo būsimas klientų aptarnavimo vadybininkas.

25. „Koks Jūsų požiūris į šiuos juokdarius Kongrese?“ – panoro sužinoti Consolidated Electrical kreipdamasis į stažuotoją, pretenduojantį į vadovo pareigas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis