Mergina pakraupo pamačiusi, ką su jos nagais padarė grožio salone

Katie Bennett daugybę kartų lankėsi pas manikiūro specialistes, kurios akriliniu būdu priaugindavo merginai nagus. Viskas buvo puiku iki apsilankymo „Cinderellas Cute-Icle & Beauty Room“ grožio salone. Mergina liko nepatenkinta specialistės darbu ir nusprendė nenutylėti: nagai buvo pernelyg ploni, grublėtu paviršiumi ir kreivoki.

Katie išreiškė savo nepasitenkinimą ir atsisakė mokėti už nekokybiškai atliktą darbą, juk grįžus namo jai tektų „nusiimti“ nagus. Tačiau iš salono jos niekas neišleido - procedūrą atlikusi specialistė užsispyrė pati viską sutvarkyti. Katie tikina, kad grožio salono darbuotoja elgėsi atsainiai, o visas akrilo pašalinimo procesas buvo skausmingas. Paprašius elgtis atsargiau, mergina buvo tiesiog išvyta lauk. Tuomet Katie ir pasidalino savo nagų nuotrauka socialiniuose tinkluose.

Socialinio tinklo nuotr.

Socialinio tinklo nuotr.

Tiesa, salono administracija pateikia visai kitokią šio abiems pusėms ne itin malonaus incidento versiją. „Mergina gerokai pagražina banalią situaciją. Iš tiesų ji paprasčiausiai nenorėjo mokėti 35 svarų už atliktą darbą ir nusprendė pabaigti viską savarankiškai, namuose. Be to, ji paprašė pašalinti nuo nagų akrilą, ką mes ir padarėme. Nuotraukoje, kuria ji pasidalino, matomi pusiau sutvarkyti nagai, su akrilo likučiais. Mergina neleido mums pabaigti darbo, todėl ir nagai tokie. Jos šmeižtas kenkia mūsų reputacijai. Pažiūrėkite į atsiliepimus apie saloną, visos klientės patenkintos rezultatais“ - savo poziciją dėstė grožio salono vadybininkė.

Kas šioje istorijoje teisus - belieka spėlioti, bet nagai atrodo tikrai kraupokai. O mums įdomu, kaip tu pasielgtum panašioje situacijoje, jeigu būtum nepatenkinta specialisto darbu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis